Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ales.smutny
    Ale hrál, myslím, že pár nás bylo :) Prostě se v téhle konkurenci neprosadila.
  • Je delší :)
  • Tak ja jsem se rozhodl koupit PS3 i pres nedavnou investici do PC. Uz strasne dlouho jsem odolaval Heavy Rain a doufal, ze se jednou objevi na PC, ale jak vidim, nedockal bych se. Ale jsem rad, ze jsem to udelal. Je to jedna z nejlepsich her, jakou jsem hral.
    Jinak za adventury bych volil mezi Deponia 2 a Testament of Sherlock Holmes :).
  • MikeiXX
    Ja si myslím, že problém s Resonance je v tom, že ji nikdo z redakce nehrál, tudíž ji nikdo nemohl nominovat. Jinak by zde musela být.
  • janchor
    "Proč tu není XY, která v podobném měřítku přinesla stejný, možná i lepší zážitek?"

    Univerzální odpověď, one-size-fits-all: protože se nenašlo dost redaktorů, kteří by si něco takového mysleli.
  • nevím na čem jedete, ale chci to taky
  • "I cesta může být cíl" - Nepřezpívali to M&Ž náhodou po Buddhovi? :)
  • vonTossis
    Ach jo, s Journey se to opravdu zacina prehanet .. a to rikam jako nekdo, komu se ta "hra" libi a jako ten, kdo prehrava OST porad dokola. Mam rad vyrazne umelecke zazitky, netradicni zpracovani atd., ale Journey neni jedina. Za me Walking Dead.
  • GlaDOS
    Pod pojmem adventura si představuji tedy úplně něco jiného. Třeba taková Resonance je podle mě více adventurní, než Journey a Lone Survivor dohromady (obě hry se mi moc líbí, ale do této škatulky zapadají až moc okrajově na to, aby vyšouply vhodnější kandidáty). Když to vezmu z opačné strany, je tu Journey, tak proč tu není Dear Esther, která v podobném měřítku přinesla stejný, možná i lepší zážitek? Respektuji názor redaktorů, vím že do pětky se vleze jen pět her, ale tento výběr mi připadá podivný.
  • +1. Journey je opravdu nejlepsi.

    *SPOILER_ALERT*
    Neni to az tak spoiler, ale ja to nevedel. Ale kdyz jsem si uvedomil, ze to NPCcko, co mi je prirazeny kratce po startu hry neni NPCcko, byl to nejsilnejsi zazitek z her ever.
    */SPOILER_ALERT*
  • walltar
    Oni to ani nejsou předsudky ... když člověk dal větší částku do PC tak prostě nemá chuť kupovat konzoli a hrát na ní, snaží se používat to PC. Je to jak kdyby sis koupil novou motorku a někdo ti řekl ať si koupíš auto v bazaru protože se v něm jezdí pohodlněj.

    Ale určitě to není o penězích ... navíc většinou hry na konzoli vypadají hůř, některé jedou na nehratelných 30FPS a ne každý chce hrát v obýváku u TV ... taky dost lidí už dneska ani TV nemá. A bojím se, že kdybych do konzole připojil monitor od PC a díval se na to zblízka, tak to bude ještě horší.
  • walltar
    Hmm tak pokud se za to nestydí, tak nikdo z lidí které znám doma konzoli nemá ... jenom jeden měl PS1 ale pochybuju že je ještě funkční.
  • MikeiXX
    Za mě je to jednoznačně Resonance, která zde chybí. Nejlepší adventura roku 2012.
  • Skor by som povedal, ze konecne maju sancu hrat sa na kaviarenskych intelektualov tak ju vyuzivaju ;-)
  • life28
    V CentrumHer sa najviac páčila Botanicula, hudba, art, mechaniky... myslím že okolo Journey je príliš veľký humbuk, aj keď spôsobila malú revolúciu :)
    Naše video-best-of
    http://www.centrumher.eu/best-of-2012-podla-redakcie-vo-velkom-style/
  • Bohemund
    Hloupé vesmírné Call of Duty? :D tak to rozhodně nesouhlasím... rpg to už asi není, to jo, ale k hloupé rubanině Call of Duty to má hodně daleko.
  • Život plyne jak voda a smrt je jako moře. Ale na to nepotřebuji dvě hodiny hrát hru, na to mi stačí písnička na 3 minuty.
  • doporučuju https://www.kosmas.cz/knihy/126756/alchymista/
  • Na to jednou příjde každý. Někdo dřív..někdo později
  • Podle mě je Journey hopsačka s občasným puzzlem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit