Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdo z vás tady asi nehrál LIMBO že? :)) nechápu tuhle redakci..
  • Proboha kde je LittleBigPlanet PS Vita??? Jednoznačně nejlepší plošinovka co jsem letos hrál. http://www.metacritic.com/game/playstation-vita/littlebigplanet-ps-vita
  • GlaDOS
    Chápu, že každý má jiný vkus, ale já bych s čistým svědomím vykopnul Pid a nahradil bych ho Fezem. Na Pid jsem se těšil už aspoň rok před vydáním a výrazně mě zklamal. Kromě pěkné grafiky mi ale herní možnosti připadaly strašně chudé (stejně jako možnosti postupovat vpřed - kam se Pid hrabe na Rocharda nebo Trine 2).
  • rikam si jaktoze tu neni kazdopadne nejlepsi plosinovka vubec Trine 2 a vono to vyslo uz na konci 2011...
  • Zdravím, čo keby ste urobili výber hier aj pre mobilné platformy? Celkom by ma to zaujímalo z pohľadu free aj platených hier, pretože keď som behal po android markete, tak som sa k ničomu nedopracoval - bolo tam toho hafo
    • Veskoslav
      Tak proč se třeba nepodíváš na svět androida či podobné stránky, specializující se na hry na mobilní platformy.....
      • Díky, nevedel som o takom webe
        • Veskoslav
          Není za co:) Já tam občas čerpám informace o nových programech, co jsou na tablety.
  • nepritomnost "Deadlight" a "Giana Twisted Sisters" v zebricku poukazuje na to, ze ho tvoril naprosto nekompetentni jedinec, ktery se ani neobtezoval udelat si poradny prehled o plosinovkach ... natoz je treba i hrat ...
    • MikeiXX
      Giana Twisted Sisters? Jsem doopravdy rád, že se do výběru nedostala, nezaslouží si to. Naopak Deadligt bych tam asi taktéž přidal a naopak Pid vyndal.
    • Přesně takhle to totiž funguje, když se výběr neztotožňuje s tvym vkusem, tak je naprosto špatnej a autor je nekompetentní de*il.
      • de*il jsem nenapsal a ani si to nemyslim ... ale vynechani dvou her, ktere jsou vseobecne oznacovany za nejpovedenejsi mi prijde vskutku podivne ... i kdyz se vam ci recenzentovi zrovna ty dve libit nemusi ...
    • Veskoslav
      Víš, co to znamená udělat výběr? A Deadlight je sice skutečně vuziálně uchvatný, ale herní doba 2 hodiny je skutečně hrozná a nespaví to ani multiplayer.


      P.S: A podle tvého sdělení ty jsi ten kompetentní jedinec?
      • ne, ja nejsem kompetentni jedinec ... sam bych si netroufal takovy zebricek vytvaret bez odehrani tech her ... ale dle ohlasu a hodnoceni ty dve hry patri k nejoblibenejsim a nejlepsim ... i kdyz se nekomu samozrejme libit nemusi ... takze si myslim, ze do vyberu patri ...
        • Tak Deadlight se mi libil prostredim a zpracovanim, ale k nejlepsim ani nepatri. Je kratkej, zabugovanej a hodnoceni na Metacritics taky nic moc (to neberu vazne, jen orientacne). Ale klidne bych tam tech her napraskal vic, vybrat se stejne musi jen 1.
          • - dlouhej neni, to je pravda ... ale uzasna atmosfera a vse to vyvazilo ...
            - bugy nevim, zadny jsem nezaznamenal ...
            - na hodnoceni muzu kaslat, ale kolik to na metacritics musi mit, aby to nebylo "nic moc" ? *13*
  • Deadlight
  • Šmarjá, kde je Giana?!? *8*
    • Viď :(
  • LA MULANA ??? Byla vydaná 2012, ne?
    • 13_11
      [Autocenzura]
  • Btw zajímal by mě Váš názor na hru Fly´N. Ta mě opravdu upoutala a jelikož jsem ji zatim nehrál, tak by mě zajímalo jaký je na ni názor. A třeba na Metacriticu má jak u hráčů, tak recenzentů dost dobrej ohlas
    • Fly´N je fajn, pokud se Ti líbí stylizace, je to dobré. Založené je to podobně, jako třeba Giany, na rychlém střídání postaviček. Ze začátku to vypadá jednoduše, ale křivka obtížnosti narůstá až do konce :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit