Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me tu zase chybi Vessel. To pro me bylo velke prekvapeni.
  • Súhlasím s Mark of the Ninja, ale kde je napríklad Deadlight?
  • Jo s Mark of the Ninja souhlasim! Trochu mi to pripada jako kdybych hral 2D Batman AC /AA. *14*
  • Mě osobně velmi zabavila a vtáhla do děje Waking Mars. Z výběru bych vybral PID, trošku mu to kazí pomalejší ovládání. Za posledních pár let je pro mne však nejlepší plošinovka Rayman Origins. Poslední secret level jsem ale nikdy nedal. :)
    • Presne, pro me je Rayman Origins best, hral jsem celej rok a hrajem porad pac se da na PC ve dvou coop, nakazil jsem 5ti letyho synatora;]
      tajnak Land of the Livid Dead je zaprah ale da se dat a nakonec si pak muzes rozmlatit zaverecny titulky coz me dostalo;]

      za me urcite Best of 2012 plosinovka Rayman Origins , jeste musim zkusit verzi pro android
  • zrovna jsem rozehrál. nejsem moc na stealth hry, tak jsem k tomu přistupoval trochu s despektem, ale ted jsem z toho vyloženě unešený. jen mi chybí větší vtáhnutí do děje a vztah k hlavní postavě.
  • Chybí mi tam Trine 2.

    To je v podstatě taky plošinovka ne?
    • Ten nevysel v roce 2012.v tomhle roce k nemu vyslo jen DLC Goblin Menace.
      • Já sem se do značky Trine zamiloval, takže datadisk Goblin Menace bych do Top 5 klidně zařadil ;)
        • To jsme na to stejne a doufam ze Goblin Menace bude tady na games zarazeny aspon do vyberu :-)
        • Jiste bude v kategorii DLC/datadisk. Jde totiz o velmi macaty balik. A velmi kvalitni.
      • Ajo, to je konec 2011. Já to hrál asi před půl rokem teprve, tak mi to nějak nedošlo.
  • Tak doufam, ze bude i kategorie nejlepsi HD Remake, kde se porvou mezi sebou MGS 2&3 HD vs Okami HD vs The ICO & Shadow of the Colossus HD.
    • sleepless
      Nebude
    • Gordar
      Jo to by byl parádně tvrdý souboj. Mám všechny a sám bych nedokázal říct, který je pro mě lepší.
  • eeeee
    Teda, tady games selhalo. Nejlepsi plosinovkou melo byt Tokyo Jungle a tady se nedostalo ani do nominaci. http://www.fffilm.name/2012/10/recenze-videohry-tokyo-jungle-80.html
    • To je dobrá hra, ale rozhodně to není plošinovka
  • Tez souhlasim - musel jsem ss behem hrani vzit gamepad klavesnice byla trochu spatny nastroj kvuli presnosti chvatu ale jinak hra byla uzasna :) urcite jedna z nejlepsich za posledni tri roky
  • BoB.2
    Mark of the Ninja tady je to bez debat.
    • Si hrál nepočeštělou hru? Nevěřim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit