Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šmarjá, kde je Giana?!? *8*
  • To jsme na to stejne a doufam ze Goblin Menace bude tady na games zarazeny aspon do vyberu :-)
  • 13_11
    [Autocenzura]
  • Jiste bude v kategorii DLC/datadisk. Jde totiz o velmi macaty balik. A velmi kvalitni.
  • LA MULANA ??? Byla vydaná 2012, ne?
  • Btw zajímal by mě Váš názor na hru Fly´N. Ta mě opravdu upoutala a jelikož jsem ji zatim nehrál, tak by mě zajímalo jaký je na ni názor. A třeba na Metacriticu má jak u hráčů, tak recenzentů dost dobrej ohlas
  • Já sem se do značky Trine zamiloval, takže datadisk Goblin Menace bych do Top 5 klidně zařadil ;)
  • Si hrál nepočeštělou hru? Nevěřim.
  • Me tu zase chybi Vessel. To pro me bylo velke prekvapeni.
  • Súhlasím s Mark of the Ninja, ale kde je napríklad Deadlight?
  • kubi-wan
    Jo, ty sou super. Dobrej "moderní oldschool"!
  • sleepless
    Nebude
  • Jo s Mark of the Ninja souhlasim! Trochu mi to pripada jako kdybych hral 2D Batman AC /AA. *14*
  • Mě osobně velmi zabavila a vtáhla do děje Waking Mars. Z výběru bych vybral PID, trošku mu to kazí pomalejší ovládání. Za posledních pár let je pro mne však nejlepší plošinovka Rayman Origins. Poslední secret level jsem ale nikdy nedal. :)
  • Ajo, to je konec 2011. Já to hrál asi před půl rokem teprve, tak mi to nějak nedošlo.
  • Ale no tak, tohle máme říkat my! Nech tvé ponižování druhým a neber této komunity práci! Hanba!
  • Gordar
    Jo to by byl parádně tvrdý souboj. Mám všechny a sám bych nedokázal říct, který je pro mě lepší.
  • zrovna jsem rozehrál. nejsem moc na stealth hry, tak jsem k tomu přistupoval trochu s despektem, ale ted jsem z toho vyloženě unešený. jen mi chybí větší vtáhnutí do děje a vztah k hlavní postavě.
  • Ten nevysel v roce 2012.v tomhle roce k nemu vyslo jen DLC Goblin Menace.
  • Chybí mi tam Trine 2.

    To je v podstatě taky plošinovka ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit