Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybí mi tam Trine 2.

    To je v podstatě taky plošinovka ne?
    • Ten nevysel v roce 2012.v tomhle roce k nemu vyslo jen DLC Goblin Menace.
      • Já sem se do značky Trine zamiloval, takže datadisk Goblin Menace bych do Top 5 klidně zařadil ;)
        • To jsme na to stejne a doufam ze Goblin Menace bude tady na games zarazeny aspon do vyberu :-)
        • Jiste bude v kategorii DLC/datadisk. Jde totiz o velmi macaty balik. A velmi kvalitni.
      • Ajo, to je konec 2011. Já to hrál asi před půl rokem teprve, tak mi to nějak nedošlo.
  • Nikdo z vás tady asi nehrál LIMBO že? :)) nechápu tuhle redakci..
  • rikam si jaktoze tu neni kazdopadne nejlepsi plosinovka vubec Trine 2 a vono to vyslo uz na konci 2011...
  • Mě osobně velmi zabavila a vtáhla do děje Waking Mars. Z výběru bych vybral PID, trošku mu to kazí pomalejší ovládání. Za posledních pár let je pro mne však nejlepší plošinovka Rayman Origins. Poslední secret level jsem ale nikdy nedal. :)
    • Presne, pro me je Rayman Origins best, hral jsem celej rok a hrajem porad pac se da na PC ve dvou coop, nakazil jsem 5ti letyho synatora;]
      tajnak Land of the Livid Dead je zaprah ale da se dat a nakonec si pak muzes rozmlatit zaverecny titulky coz me dostalo;]

      za me urcite Best of 2012 plosinovka Rayman Origins , jeste musim zkusit verzi pro android
  • Proboha kde je LittleBigPlanet PS Vita??? Jednoznačně nejlepší plošinovka co jsem letos hrál. http://www.metacritic.com/game/playstation-vita/littlebigplanet-ps-vita
  • Btw zajímal by mě Váš názor na hru Fly´N. Ta mě opravdu upoutala a jelikož jsem ji zatim nehrál, tak by mě zajímalo jaký je na ni názor. A třeba na Metacriticu má jak u hráčů, tak recenzentů dost dobrej ohlas
    • Fly´N je fajn, pokud se Ti líbí stylizace, je to dobré. Založené je to podobně, jako třeba Giany, na rychlém střídání postaviček. Ze začátku to vypadá jednoduše, ale křivka obtížnosti narůstá až do konce :)
  • nepritomnost "Deadlight" a "Giana Twisted Sisters" v zebricku poukazuje na to, ze ho tvoril naprosto nekompetentni jedinec, ktery se ani neobtezoval udelat si poradny prehled o plosinovkach ... natoz je treba i hrat ...
    • MikeiXX
      Giana Twisted Sisters? Jsem doopravdy rád, že se do výběru nedostala, nezaslouží si to. Naopak Deadligt bych tam asi taktéž přidal a naopak Pid vyndal.
    • Přesně takhle to totiž funguje, když se výběr neztotožňuje s tvym vkusem, tak je naprosto špatnej a autor je nekompetentní de*il.
      • de*il jsem nenapsal a ani si to nemyslim ... ale vynechani dvou her, ktere jsou vseobecne oznacovany za nejpovedenejsi mi prijde vskutku podivne ... i kdyz se vam ci recenzentovi zrovna ty dve libit nemusi ...
    • Veskoslav
      Víš, co to znamená udělat výběr? A Deadlight je sice skutečně vuziálně uchvatný, ale herní doba 2 hodiny je skutečně hrozná a nespaví to ani multiplayer.


      P.S: A podle tvého sdělení ty jsi ten kompetentní jedinec?
      • ne, ja nejsem kompetentni jedinec ... sam bych si netroufal takovy zebricek vytvaret bez odehrani tech her ... ale dle ohlasu a hodnoceni ty dve hry patri k nejoblibenejsim a nejlepsim ... i kdyz se nekomu samozrejme libit nemusi ... takze si myslim, ze do vyberu patri ...
        • Tak Deadlight se mi libil prostredim a zpracovanim, ale k nejlepsim ani nepatri. Je kratkej, zabugovanej a hodnoceni na Metacritics taky nic moc (to neberu vazne, jen orientacne). Ale klidne bych tam tech her napraskal vic, vybrat se stejne musi jen 1.
          • - dlouhej neni, to je pravda ... ale uzasna atmosfera a vse to vyvazilo ...
            - bugy nevim, zadny jsem nezaznamenal ...
            - na hodnoceni muzu kaslat, ale kolik to na metacritics musi mit, aby to nebylo "nic moc" ? *13*
  • LA MULANA ??? Byla vydaná 2012, ne?
    • 13_11
      [Autocenzura]
  • lol koho zajimaj plosinovky xDD
    • mě *7*
  • eeeee
    Teda, tady games selhalo. Nejlepsi plosinovkou melo byt Tokyo Jungle a tady se nedostalo ani do nominaci. http://www.fffilm.name/2012/10/recenze-videohry-tokyo-jungle-80.html
    • To je dobrá hra, ale rozhodně to není plošinovka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit