Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda, ze vsechny ty hry jsou naproste arkady, ale i presto jde videt, ze tvurce nehral iracing, jelikoz to je aktualne nejpropracovanejsi a nejrealistictejsi a velice hezky zpracovana zavodni hra na svete, uz jen kvuli enormnimu mnozstvi penez, ktere do ni jde, njaky dirt nebo forza se s tim ani v nejmensim neda srovnat.. no a treba k f1 2012, se simulatorem f1 to nema nic moc spolecneho a s arkadou taky ne .. tvurci by si konecne meli udelat jasno v tom pro koho tvori hru, amater(klasicky hrac) to hrat nebude a driver simulatoru take ne.
    • Mohli tam aspon dat GSC2012.
    • No tak iRacing byl ale vydaný už dříve, každopádně s tou propracovaností ti musím dát zapravdu i přestože nejsem hráč iRacingu. Laserem scanované tratě i auta, navíc dělané prakticky pod dohledem závodníků a týmů, to tu ještě nebylo. Další pecka bude Asseto Corsa, která má předpoklady stát se absolutním králem automobilových simulátorů, ale o takových hrách se tu člověk ani nedočte.
      • Na tu hru co jsi zminoval mrknu, jinak mam este jeden typ pro automobilove fanousky a to automationgame.com, stavba motoru pozdeji car tycoon hra. Jinak iracing jakemukoliv milovnikovi simulatoru mohu jen doporucit neco to sice stoji, ale je to az hrozive realne :) + tam existuje jisty velice propracovany system co se tyce bezpecnosti, takze lide se opravdu snazi a zavodit se da co pul hodiny, temer vzdy v plne kapacite racu :)
        • Mít iRacing Nordschleife, asi bych se od něho nehnul. A taky bych chtěl vědět, kolik desítek sekund by mi tam nadělil Greger Huttu.
  • Sega Transformed bude v nominacich pristi rok? Tak vybornou arcadovou zavodni hru jsem uz nehral ani nepamatuju....
    • Na Sonica tady kaslou. A na WRC 3 taky. Ale maji Gas Guzzlers, to je tezky. :o)
  • Menorri
    Redakci opravdu výběr nezávidím: Polovina her je na toustovače a druhá totální pí*oviny *1* *1* *1* ...třeba příště bude líp *4*
  • DusanMPupak
    Hnidopišská poznámka: Není trochu podivné, že Nejlepší závodní hra nemá nejvyšší hodnocení ze všech závodních her v daném roce? *2*
    • Je to divny, zvlast kdyz to recenzoval jeden clovek. Kterej je zaroven patronem tehle kategorie. Ergo to mela vyhrat Trials.
    • smejki
      ne.
    • Erien
      Podle mě ne, protože recenze je názor jednoho člověk, ale o Best of rozhoduje redakce. Aspoň myslim. *1*
  • A nejlepší závodní hrou 2012 se stává... Tramtadadá: Richard Burns Rally
    *14* *14* *1*
    Ostatně jak tomu bylo od vydání hry.

    > trollmode off
    • tu davam na druhe misto. Prvni je, byl a do vydani druheho dilu bude GRID. to co letos vyslo je odpad nejvyssiho zrna.
      • jako odpad mi to rozhodně nepřijde, ale já osobně nejradši simulace na volantu a to po co nejhorších cestách. úplně by mi stačilo, kdyby RBR převlékli do nového kabátku a jinak na tom nic něměnili.

        no nic, zatlačím slzu, jdu si stáhnout RSRBR 2013, opráším volant a jedééém
        • Měl bys zkusit nové fyziky do RBR od Waltera... Na Facebooku je najdeš v klubu "RBR real physics" nebo tak nějak... Ony totiž jak původní fyziky, tak RSRBR nebo ty české, jsou proti těm novým slabý nerealistický čajíček
  • Magister_Peditum
    Tady konečně mohu souhlasit s vítězem - pravda, moc velkou konkurenci teda neměl. *15*
  • Mahcake
    Myslíte, že má cenu kupovat Horizon bez volantu? Demo bylo sice parádní i jen s gamepadem, ale mít bezdrátový volant prodávaný s hrou (viz. Alza) by zážitek mohlo ještě víc nakopnout. Má někdo zkušenosti?
    • montatatana
      Nema. Volant ma smysl u klasicke Forzy Motorsport. Horizon je arkadovka a na gamepad je delana. A pokud myslis ten bezdratovy pohybovy volant, tak to je peklo neco s tim ridit :)
  • Erien
    Tak ty první dvě jsem ani nehrál, dík za tip. Jinak F1 jsem jen zkoušel pár závodů, ale moc mě to nechytlo. I když to bude spíš tím, že prostě formule mi nic moc neříkají. NFS no to je podle mě zklamání snad desetiletí. Těšil jsem se ale to co vyšlo. Jizdní model je podivný, destrukční model skoro žádný. Opravdu hloupé hledání aut, kdy jsem hned ze startu měl Galardo. A zabila to stupidně cheatující AI. Ta udělá chybu nabourá a za pár vteřin je zase nalepená zamnou. Za to by někdo zasloužil peklo. Xko nemám tak Forzu neposoudím. Za mě by to asi vyhrál Dirt Showdown. Nebyla to nejlepší hra, co jsem kdy hrál, ale byla fajn, bavil jsem se a účel splnila. Peněz za ni nelituji.
    • Zkousel jsi u NFS multiplayer? Nebo jsi mel warez? V tom je jeho sila totiz
      • To je blbost, jízdní model (což je klíčový atribut) je v singlu i multiplayeru stejný. Tzn. dementní.
        • Neni dementní, je arkádovej... po XXX hodinách v GT5 je to pro mě krásná úleva *4*
          • Erien
            Ten model mi moc nesedl, MP jsem nezkoušel. Já měl původně předobjednané, ale pak jsem to zrušil. Už nevím přesně jestli jsem to viděl někde na živo, nebo proč. Tak jsem to stahoval, ale po prvnim bosovi, což bylo snad asi 6 závodu jsem to smazal. Možná tomu pak dám ještě šanci, koupím to, teď už se to pohybuje za celkem rozumnou cenu, ale 1100 bylo za to moc. Jinak teda mnohem lepší mi přišlo MW na android. Ten byl teď za dvacku a to 100% doporučuju. Škoda jen že poslední patch, citelně pohoršil grafiku.
          • Arkádový možná, ale ne automobilový. Podle mě jde o arkádovou fyziku dřevěného kačera taženého na provázku.
  • Divotvurce
    Už bych si asi měl konečně koupit Horizon, hrál jsem demo a paráda, i když tu záležitost s festivalem moc nemusím. Taky nechápu, proč vybrali zrovna Colorado, ale pořád lepší než město v Most Wanted.
    Jo, a menší dotaz: má cenu kupovat i Forzu 4, když mám předchozí dva díly?
    • 4ka určitě cenu ma.....pro mě sou to asi zatim nejlepší auta na xbox, ale horizon taky nezatracuju je to trošku arkada ale pořad ne nesmysl ala NFS.....jediny co mi ve forze chybí sou změny počasí.......jinak pro mě letos asi nej zavodni hry co vyšly sou novy F1 a Horizon ale chapu že F1 neni pro každyho.....ale dokovad nedokurvěj ty pravidla tak jak se planuje na sezonu 2014 tak sem pořad velkej fanda tohodle sportu.....
      • Divotvurce
        Super, tak to ještě k Horizonu přihodím i čtyřku a budu jezdit do zbláznění *15*
    • Umaroth
      určitě, 4ka je nejvíce dotažená, s nejvíce auty.....a je i přehlednější a celkově 4ka mi sedla nejvíc od a do z. Horizon je stejně super, akorát mimo okruh (arkádový styl, ale jizdni model je klasicky skoro-simulator jak si z forzy zvyklej)
  • Největší pecka bude Assetto Corsa. Zatím to vypadá na snad nejlepší závodní hru všech dob.
    • Uz mas -4. Asi hraci Gran Turisma. :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit