Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já tady postrádám tu "severokorejskou" hru :D
  • DusanMPupak
    Hnidopišská poznámka: Není trochu podivné, že Nejlepší závodní hra nemá nejvyšší hodnocení ze všech závodních her v daném roce? *2*
    • Je to divny, zvlast kdyz to recenzoval jeden clovek. Kterej je zaroven patronem tehle kategorie. Ergo to mela vyhrat Trials.
    • smejki
      ne.
    • Erien
      Podle mě ne, protože recenze je názor jednoho člověk, ale o Best of rozhoduje redakce. Aspoň myslim. *1*
  • Veskoslav
    Náhodou sice NFS MW na pc hrůza, sem zklamaný, rovnou jsem si mohl koupit Burnout a ten je lepší, ale na tabletu jsou NFS MW skvělé:)

    P.S: Letos je skutečně bída na závodní hry, jesliže RPG je hrůza, tak závodní jsou katastrofa.
  • Magister_Peditum
    Tady konečně mohu souhlasit s vítězem - pravda, moc velkou konkurenci teda neměl. *15*
  • A nejlepší závodní hrou 2012 se stává... Tramtadadá: Richard Burns Rally
    *14* *14* *1*
    Ostatně jak tomu bylo od vydání hry.

    > trollmode off
    • tu davam na druhe misto. Prvni je, byl a do vydani druheho dilu bude GRID. to co letos vyslo je odpad nejvyssiho zrna.
      • jako odpad mi to rozhodně nepřijde, ale já osobně nejradši simulace na volantu a to po co nejhorších cestách. úplně by mi stačilo, kdyby RBR převlékli do nového kabátku a jinak na tom nic něměnili.

        no nic, zatlačím slzu, jdu si stáhnout RSRBR 2013, opráším volant a jedééém
        • Měl bys zkusit nové fyziky do RBR od Waltera... Na Facebooku je najdeš v klubu "RBR real physics" nebo tak nějak... Ony totiž jak původní fyziky, tak RSRBR nebo ty české, jsou proti těm novým slabý nerealistický čajíček
  • Forza je jedna z mala znacek kterou bych chtel na PC i proto jsem rad ze se vyviji Project Cars letos mela velkou sanci i F1 Codemasters nastesti neusnuli na vavrinech - mohli by se pustit do Tocy 4
  • Jelikož jsem nehrál ani jednu z letos vydaných závodních her, nemůžu přímo posuzovat, ale s výběrem FH bych v zásadě souhlasil. Zbytek výčtu na mě působil poněkud podměrečně a při zmínce posledního "taky-NFS" chytám tendence řadit si pistole podle příchuti hlavně. Tu Forzu bych ale klidně vyzkoušel.
    • taky sem nic z toho nehrál, ale líbí se mi, že chlapci vybrali závody od těch "vážnějších" (nechci říkat simulátory, protože nevim, jestli to jsou), jako ta Forza, až po tu arkádu, kde se střílí. A zároveň vše od formulí přes sportovní vozy zase až k té destrukci. Chybí snad jen nějaké motorky a to nevím, jestli vyšly.
      • Myslím, že SBK Generations vyšly letos, ale tam je to už od roku 2009 stále to samé...
  • Umaroth
    Řekněme si to na rovinu, tento rok je na závodní hry fakt bída. Jak říká lidové rčení ''Mezi slepci jednooký králem''. Ale je tu ten problém že Horizon je naprosto super hra a já se hrozně bavil, hrál sem krom jedničky všechny forzy, ze kterých 4ka byla nejlepší, ale už mě na tom štvalo, že jsem pořád jen na okruzích, a tím že Horizon je mimo-okružní mi splnili sen. Vzali to nejlepší co Forza měla a dali to mimo okruh. Takže forza je králem mezi slepci, ale ani náhodou jednooký, Horizon má zrak jako orel !
    • Keyz
      Byla to bída.Štěstí,že je možné mnoho her modifikovat a tak i starší závodní hry jsou stále skvělé.
  • Skoda, ze vsechny ty hry jsou naproste arkady, ale i presto jde videt, ze tvurce nehral iracing, jelikoz to je aktualne nejpropracovanejsi a nejrealistictejsi a velice hezky zpracovana zavodni hra na svete, uz jen kvuli enormnimu mnozstvi penez, ktere do ni jde, njaky dirt nebo forza se s tim ani v nejmensim neda srovnat.. no a treba k f1 2012, se simulatorem f1 to nema nic moc spolecneho a s arkadou taky ne .. tvurci by si konecne meli udelat jasno v tom pro koho tvori hru, amater(klasicky hrac) to hrat nebude a driver simulatoru take ne.
    • Mohli tam aspon dat GSC2012.
    • No tak iRacing byl ale vydaný už dříve, každopádně s tou propracovaností ti musím dát zapravdu i přestože nejsem hráč iRacingu. Laserem scanované tratě i auta, navíc dělané prakticky pod dohledem závodníků a týmů, to tu ještě nebylo. Další pecka bude Asseto Corsa, která má předpoklady stát se absolutním králem automobilových simulátorů, ale o takových hrách se tu člověk ani nedočte.
      • Na tu hru co jsi zminoval mrknu, jinak mam este jeden typ pro automobilove fanousky a to automationgame.com, stavba motoru pozdeji car tycoon hra. Jinak iracing jakemukoliv milovnikovi simulatoru mohu jen doporucit neco to sice stoji, ale je to az hrozive realne :) + tam existuje jisty velice propracovany system co se tyce bezpecnosti, takze lide se opravdu snazi a zavodit se da co pul hodiny, temer vzdy v plne kapacite racu :)
        • Mít iRacing Nordschleife, asi bych se od něho nehnul. A taky bych chtěl vědět, kolik desítek sekund by mi tam nadělil Greger Huttu.
  • Ať už tu Most Wanted dostalo jakýkoliv hodnocení, mám nahráno kolem 37 hodin a zatim se náramně bavim. Za tuhle dobu jsem se jeste nenudil, ikdyz samozrejme singleplayer je na par hodin, clovek stravi vic casu nicenim billboardu a jezdeni okolo radaru aby byl rychlejsi nez jeho pratele. Multiplayer to je jina...to je princip z Burnout Paradise dotazenej do konce...ohromna zabava... Vim ale, jak tady hejtujete NFS, takze ocekavam minuska i jen za muj nazor :D
    • montatatana
      Dotazenej do konce neni, pac oproti BP chybi polovina modu a super ukolu :)
      Sranda to ale porad je... i kdyz polovicni.
    • Smetana.pavel
      Nikoho nebudu minusovat za jeho nazor nebo preference *3* .Okoli me sice povazuje za mega-hatera NFS série, ale spousta mi tiše dává za pravdu.. U NFS III jsem zíral na úžasnou grafiku a hratelnost, u Porsche jsem proseděl valnou část života, u Undergroundů jsem byl ohromen "tuningem" aut, který jsem do té doby (ještě jako neřidiče), neznal a byl jím naprosto okouzlen. A pak... Už jsem se nikdy víc nebavil, ani nebyl ničím okouzlen. A NFS:MW, tomu nasadil smutnou korunu a doteď oplakávám onu tisícikorunu, kterou jsem mohl raději propít v lihovinách....
      • já jsem skončil u Carbonů. Pro Street jsem nerozběhl na tehdejším PC a na novém PC už jsem absolutně neměl chuť další díly zkoušet. Jsem úplně znechucený z toho, jak často NFS vychází. Vždyť od Carbonů jsem pročíhal snad už 7 dílů, to je hnus.
        • Veskoslav
          No NWS RUN, NFS Shift I a II, NWS MW:)
          • ...Carbon, Pro Street, Undercover, Shift, World, Hot Pursuit, Shift 2, Most Wanted 2012
            • + The Run
        • ... z NFS se stala hra, na kterou není možné se těšit :/
      • walltar
        Já s tebou klidně budu souhlasit hlučně ... i když Underground neměl moc dobrý jízdní model tak to prostě byl vrchol série tím jak se hra ovládalam jak se v ní jezdilopo městě a tím jak šli auta tuningovat což v té době nebylo zase tak rozšířené.

        Kdyby přišel nový díl Undergroundů s lepším jízdním a destrukčním modelem tak bych se možná i k NFS vrátil. Ale dneska už závodní hry skoro nehraju ... poslední byla Trackmania a od té doby už nic.
        • Veskoslav
          Problém U II byly šileně hloupě nastavené tratě. Ta hra mě stála dvě klávesnice, když jsem jezdil ty žluté závody, co byly na letišti, to bylo utrpení. A osobně vrchol považuji starý Most Wanted, který spojil podle mě to nejlepší z tuningu, prostředí a přidal k tomu policii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit