Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby tak nekdo udelal remake Stunts a Whackywheels (alespon myslim, ze se tak ty bugynky se zviratkama jmenovaly)
    • kubi-wan
      Wacky Wheels bych bral! :)
    • Ja si zase nemuzu vzpomenout na nazev zavodni hry z obdobi 1997-1998 grafika byla barevnejsi ale moderni jedna trat byla na pousti a jeden tym mel podobny znak jako Hornets z NBA kez bych ten nazev znal :)
      • Nebyla to ciste nahodou hra Screamer 2
        • Je to mozne :)
          • Jo je to ona diky za osvezeni pameti :D
  • WRC 3 World Rally Championship 2012, je to náročné, je to dlhé, je to variabilné, je to lepšie ako Dirt3.
    • Souhlas, určitě jedna z těch lepších závodních her, co letos vyšla. A s modem na fyziku je to skoro jak RBR.
    • Už si připadám jako debil, ale musím to prostě pořád opakovat: Rally hry skončily s RBR.
      • Proč by měly končit???
        • Ony nekončí, ale skončily. Rozdíl ve vidu je tu zásadní. Podstatné je, že od toho osudného roku 2004 si žádná rally hra na RBR ani nešáhla, a s postupem času se to nijak nezlepšuje.
          Srovnávat RBR s WRC 3 je úchylné, jde o úplně jinou kategorii. Ne, nejsem žádný předpojatý simulation-only člověk, takové CMR 4 nebo 5 mě baví, protože i když je jízdní model zjednodušený, pořád je to auto. Ve WRC 3 je nějakým způsobem pokroucená celá inercialita, a to žádným modem nezlepšíš.
          • S timhle docela souhlasim. RBR byla jedna z opravdu mala her kde nebylo vubec pomysleni na to abych jel delsi dobu na plnej plyn. I rovinky pamatuju ze sem musel solichat abych auto vubec udrzel na trati coz se s Colinem a jinejma WRC hrama co sem hral vubec neda srovant
  • Erien
    Tak ty první dvě jsem ani nehrál, dík za tip. Jinak F1 jsem jen zkoušel pár závodů, ale moc mě to nechytlo. I když to bude spíš tím, že prostě formule mi nic moc neříkají. NFS no to je podle mě zklamání snad desetiletí. Těšil jsem se ale to co vyšlo. Jizdní model je podivný, destrukční model skoro žádný. Opravdu hloupé hledání aut, kdy jsem hned ze startu měl Galardo. A zabila to stupidně cheatující AI. Ta udělá chybu nabourá a za pár vteřin je zase nalepená zamnou. Za to by někdo zasloužil peklo. Xko nemám tak Forzu neposoudím. Za mě by to asi vyhrál Dirt Showdown. Nebyla to nejlepší hra, co jsem kdy hrál, ale byla fajn, bavil jsem se a účel splnila. Peněz za ni nelituji.
    • Zkousel jsi u NFS multiplayer? Nebo jsi mel warez? V tom je jeho sila totiz
      • To je blbost, jízdní model (což je klíčový atribut) je v singlu i multiplayeru stejný. Tzn. dementní.
        • Neni dementní, je arkádovej... po XXX hodinách v GT5 je to pro mě krásná úleva *4*
          • Erien
            Ten model mi moc nesedl, MP jsem nezkoušel. Já měl původně předobjednané, ale pak jsem to zrušil. Už nevím přesně jestli jsem to viděl někde na živo, nebo proč. Tak jsem to stahoval, ale po prvnim bosovi, což bylo snad asi 6 závodu jsem to smazal. Možná tomu pak dám ještě šanci, koupím to, teď už se to pohybuje za celkem rozumnou cenu, ale 1100 bylo za to moc. Jinak teda mnohem lepší mi přišlo MW na android. Ten byl teď za dvacku a to 100% doporučuju. Škoda jen že poslední patch, citelně pohoršil grafiku.
          • Arkádový možná, ale ne automobilový. Podle mě jde o arkádovou fyziku dřevěného kačera taženého na provázku.
  • Hmmm, vďaka NFS som tak nejak vyrástol zo závodných hier. Neba *9*
    • A paradox je, že mojou úplne prvou závodnou hrou, ktorú som kedysi dávno hral, bolo práve NFS...
      • Větší paradox je, že já jsem začínal na NFS, od NFSU2 jsem začal raketově zvyšovat nároky, až jsem skončil na simulátorech, ale NFS jako značka šla přesně opačným směrem. Dnes není nic, co by mě na této sérii lákalo.
  • Sega Transformed bude v nominacich pristi rok? Tak vybornou arcadovou zavodni hru jsem uz nehral ani nepamatuju....
    • Na Sonica tady kaslou. A na WRC 3 taky. Ale maji Gas Guzzlers, to je tezky. :o)
  • Na poli závodních her je problém, že jich je strašně málo, a tenhle žánr vlastně stojí a padá dnes na jménu Forza, Gran Turismo a NFS. Forza je skvělá, ale mě tento rok dostal stále nedokončený Project Cars. A to je jen beta. :) Ale nemůžu říct, že bych byl fanouškem závodních her. Osobně se těčím na nový Grid.
    • Není jich málo. Já třeba nevím co hrát dřív...
  • Menorri
    Redakci opravdu výběr nezávidím: Polovina her je na toustovače a druhá totální pí*oviny *1* *1* *1* ...třeba příště bude líp *4*
  • Největší pecka bude Assetto Corsa. Zatím to vypadá na snad nejlepší závodní hru všech dob.
    • Uz mas -4. Asi hraci Gran Turisma. :o)
  • Divotvurce
    Už bych si asi měl konečně koupit Horizon, hrál jsem demo a paráda, i když tu záležitost s festivalem moc nemusím. Taky nechápu, proč vybrali zrovna Colorado, ale pořád lepší než město v Most Wanted.
    Jo, a menší dotaz: má cenu kupovat i Forzu 4, když mám předchozí dva díly?
    • 4ka určitě cenu ma.....pro mě sou to asi zatim nejlepší auta na xbox, ale horizon taky nezatracuju je to trošku arkada ale pořad ne nesmysl ala NFS.....jediny co mi ve forze chybí sou změny počasí.......jinak pro mě letos asi nej zavodni hry co vyšly sou novy F1 a Horizon ale chapu že F1 neni pro každyho.....ale dokovad nedokurvěj ty pravidla tak jak se planuje na sezonu 2014 tak sem pořad velkej fanda tohodle sportu.....
      • Divotvurce
        Super, tak to ještě k Horizonu přihodím i čtyřku a budu jezdit do zbláznění *15*
    • Umaroth
      určitě, 4ka je nejvíce dotažená, s nejvíce auty.....a je i přehlednější a celkově 4ka mi sedla nejvíc od a do z. Horizon je stejně super, akorát mimo okruh (arkádový styl, ale jizdni model je klasicky skoro-simulator jak si z forzy zvyklej)
  • Grid. period.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit