Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší hra a zároveň totální zklamání byla pro mě hra Mass Effect 3. Hlavně kvůli koncům, které něměli žádnou provázanost s předchozími rozhodnutími v celé trilogii. Člověk který hraje tak, aby jeho rozhodnutí byla co nejlepší, sjednotí ve 3 celou galaxii včetně Gethu, aby si pak na konci vybral jestli zničí Reapery s veškerou jejich technologií, nebo aby násilně smíchal svoje DNA s všemi ostatními (Mengele by měl radost). Takže po dohrání následovala odinstalace i s ME2 a 5 rozehranymi postavama.
    • Mně teda spíš záleží na těch desítkách hodin, co jsem u toho strávil a po který jsem se skvěle bavil a jestli nakonec imploduje celej vesmír, je mi celkem fuk :)
    • Amylee.Anderson
      Chceš za to medaili?
      • Jop, na diskuzi o hernim zklamani a prekvapeni nekdo rekl co pro nej bylo zklamanim. Jak prekvapive. *7*
  • Pro mě je zklamáním roku Guild Wars 2. Není to špatná hra, ale čekal jsem něco podstatně lepšího. Je to jediné MMO, které jsem nevydržel hrát déle jak měsíc. Aspoň že je to buy to play, takže mohu v průběhu následujícíh let kontrolovat, kam se tahle hra posunula, aniž bych musel cokoli platit. Nejsem v tomto pohledu sám a řada mých "herních přátel" tuto hru také opustila.
    • Ano, GW2 byla taky velká blamáž. Velké sliby o evoluci v MMO vzaly za své a teď máte většinu hráču zavřených ve Fraktálech, který představují přesně to, co ArenaNet slíbil ve hře vůbec nemít.

      No, ale aj bez nich GW2 prostě nemělo nic, co by hráče udrželo. Všechno z GW2 už jste mohli vidět jinde. A fakt, že v GW2 je to víc streamlined nikoho dlouhodobě nevytrhne.

      Ale ArenaNet si zatočil kolečka hypu a penízky dostal. A spoustě lidem nezbývá, než si opakovat, že přece hra nemá poplatky a tak se k ní vrátí až vyjde nový obsah. Jo, tomu panečku říkám MMO.

      - J-kun@GW2sucks
    • souhlas
  • Největší zklamání jednoznačně Diablo3.
  • Za me je nejvetsi zklamani roku ME3 - koridorovita FPS s prihlouplym dejem a pseudointelektualnimi konci.
    • A pseudointelektuálnimi hráči, očividně.
      • Presne jsi se ohodnotil
        • Ne, já jsem to pochopitelně nehrál. A propos, proč si nestěžuješ třeba na Čapka, že zakončil R.U.R. tak, jak zakončil?
  • Walking Dead je skvela hra, pravom si ten titul zasluzi
  • vonTossis
    Ach jo, v posledni dobe se velmi casto velmi rozchazim s nazorem redakce. Nevim, kde se stala chyba, ale ty rozpory zacinaji byt fatalni. Nechat jako zklamani roku AC III, ktere ac pres zmeny, nedokonalosti a par plivancu do tvari stalych fanousku, stale plni to, co AC hra ma nabizet, je pro me uz opravdu diletantstvi. Zapomnelo se na Diablo III, ktere poplivalo celou svou znacku a se svymi predchudci ma spolecneho maximalne jmeno? Nebo se tak hrozne moc snazite obhajit sve hodnoceni? Kde je MoH? Kde je NFS? Je mi jasne, ze je to ciste subjektivni pohled (tak je to vzdy), ale jako redakce se mate pokusit hodnotit i opravdove kvality titulu pro ty lidi, pro ktere tento web tvorite.
    • MoH tam není, protože snaždýmu muselo být jasný, že to bude špatný. Stejně tak NFS. Ale jo, Diablo 3 je určitě větší blamáž než AC3.

      - J-kun@WarShootersSucks
    • tak tady musim plne souhlasit se vsim.
  • Mě třeba GoT hodně bavilo. Grafika se dala překousnout (zbroje byly dokonce pěknější než ve většině AAA her), příběh byl opravdu slušný a hodně mě bavil a jediné co tomu opravdu shazuje hřebínek je soubojový systém a jeho animace, který je sice poměrně funkční, ale o tom že by byl kdovíjak příjemný na pohled se mluvit nedá.
  • nejsem mainstreamovy hrac a tak me nejvic zklamal carrier command a hned po nem modifikace z WWII vychazejici z Army II. Snad se BI podari ty hry v pristim roce doladit.
    • Bohužel zklamání roku Carrier Command je zcela určitě . Bohužel to bylo ale očekávatelné .
  • Zklamání - Diablo 3
    (Ne)Překvapení - Crusader Kings II
    *4* *4*
  • Teď není čas na hry, volte Zemana.
    • KaloSaper
      Máš tam chybu. Jak už je v Pravidle Fight Clubu č. 112: Volíme Karla.
      • Trapnych agitaci byste se mohli vyvarovat oba.
        • Stejně tak jako ty zjevně zbytečných komentářů (a tak i já)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit