Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoznačně Dragon´s Dogma, vše ostatní je proti tomu plevel. A ten Mass Effect je tam jako proč?
    • protože to bylo skvělé dlc? nevím, co je na tom nesrozumitelného
  • Ano, The Old Gods mne bavil. Byl to takový simulátor toho, jak se všem národům dostalo mé lásky.
    • "heroin addict" (nebo lépe "Yuffie"), jsi to ty?
    • Tak to musel být masakr... :)
      • Největší masakr je, že i dnes se jeho lásky skrze různé církevní hodnostáře dostává mnoha dětem po celém světě. A jaký že je správný věk? No podle Matouše 12, Lukáše 10, Marka 9...
    • Buď to, nebo pravý opak. A jak všichni víme, bez tvé nehynoucí lásky bychom možná nemuseli několik set let stagnovat v něčem, čemu anglofonní historikové říkají "dark ages".
      • Jack1947
        Nezpochybnuj existenci postavy ktera ovlivnila dejiny, kaj se. Hochu.
        • Oprava:
          1. Všeho, co víme o realitě, jsme dosáhli pochybováním. Celá vědecká metoda je založená právě na zpochybňování. Skepticismus >> dogma.
          2. Postava, která ovlivnila dějiny, nemusela existovat.
          3. Pokání je hovadina.
          4. Nejsem hoch a podobné oslovení nedává v kontextu smysl.
          • Jack1947
            Pane ty rikat nebudu...

            Hele, vim ze mas svuj vlastni vyhraneni zpusob jak podavas sve znalecke sdeleni...
            Doufam ze se ale takhle neprezentujes nikde na verejnosti, dovedes si predstavit ty nasledky... to uz by si rovnou mohl nadnaset ze jezis nebyl z tohoto sveta a buh neexistuje atp... yRespkt nekdo byl... to je fuk kdo a jak se jmenoval.

            Dulezite jsou jeho ciny a tim kim byl, proto by mel byt vzorem ( co dokazal) lidi.

            Jeho obet byla nejvetsi ze vsech coz pro nej nebylo nic velkeho... a jak pravil jednou... jednou se vrati a zrejme brzy...
      • Nerouhej se, mé dítě.
        • Máš zas novej prostředek diskusního pruzení, GGG?
          • Nesuď synu, abys sám nebyl souzen.
            • Veskoslav@tiscali.cz yoyoyo word up! Fukin fake ježíš kristus táhni na novinky ty trapáku
            • Jedna věc je, že se historici shodují (přičemž mnoho z nich jsou křesťané a vykazují confirmation bias), ale to mě moc nezajímá. Druhá věc, ta podstatná, je, že neexistuje nezávisle ověřený historický záznam. A o tom jsem mluvil. Podle mě je celkem pravděpodobné, že někdo tohoto jména existoval, ale byl příliš nedůležitý, aby o něm vznikly věrohodné a pravdivé záznamy. Totéž platí pro velkou část ostatních postav z Abrahamických náboženských mýtů.
            • janchor
              Trisektor: Naopak, většina historiků se na Ježíšově existenci shoduje (viz např. http://en.wikipedia.org/wiki/Historicity_of_Jesus). Co všechno během ní stihnul je samozřejmě věc druhá..
            • Veskoslav: Ve skutečnosti to není historicky potvrzená osoba, takže by se do tvé věty hodilo slovo "údajně", nebo ještě přesněji "dle mýtů a bájí".
            • Veskoslav
              No možná ti nikdo neřekl, ale zemřel jsi docela pěkným způsobem, to bych nepřál ani Tobě;)
  • Magister_Peditum
    Už dvě ocenění pro hry od Paradoxu? Super! *4*
    • Rozhodně to taky byl rok Paradoxu!
    • Asi nejlepší DLC z dílny Crusader Kings II. Výborně to rozšířilo koncept.
  • Kozy
    Můžete mi říct proč tu nemáte Tiny Tina's Assault on Dragon Keep, The Knife of Dunwall, Burial at Sea? Přitom všechno výborná DLC. Přijde mi to jako dost omezený výběr.

    Dokonce bych řekl že třeba Knife of Dunwall+Brigmore Witches kvalitou předčil původní hru.
    • Jo, základní Dishonored bylo přinejlepším průměr, takže nebylo těžký ho předčit v DLC. Brigmore Witches je ale lepší než Knife of Dunwall, když na to přijde.

      Burial at Sea je odpad, stejně jako celej Bioshock Infinite. Tedy, přesně ten typ odpadu, kterej je v dnešní době populární. V podstatě je to nejhorší hra roku, protože symbolizuje a zosobňuje všechno zkažené v AAA hrách.

      Tiny Tina's Assault on Dragon Keep je trapas. A obchodní praktiky Gearboxu jsou urážející pro hráče.

      Mě spíš překvapuje, že se to výběru dostalo ME3: Citadel. To bych nechal v klidu zetlít na dně moře.
      • Veskoslav
        B:I je nejhorší? No je vidět, že v dnešní době je moderní psát určité typy věcí: ME3 je sračka, FB je pro blbečky, poslední Bioshock je sraččka.... *7* Pokud B:I je sračka, tak co pak jsou zbylé FPS, co jsou silně podprůměrné?
        • Vesku... čti.

          Bishock Infnite je V PODSTATĚ nejhorší, protože je to perfektní SYMBOL úpadku AAA her. Jasně, když se budeš hodně snažit, tak asi najdeš nějakou úplně rozbitou hru, co ani nejde hrát, ale ta není symbol ničeho.

          Mimochodem jaký jsou ty zbylé podprůměrné FPS? Moc mě jich teda nenapadá. Aliens: Colonial Marines je asi jedna z nich, ale když se zamyslíš, tak Aliens je mechanikama asi stejně kvalitní jako Bioshock Infinite. Bioshock Infinite jen navíc předstírá, že takovej být má. Na Aliens aspoň vidíš, že nemá.

          Jo v dnešní době je naopak populární nemyslet a chválit věci jako Mass Effect 3 a Bioshock Infinite. Takže se pleteš.
        • Já bych to upřesnil. Bioshock je epická sračkaa. I ACM má zabavnější FPS složku než tenhle opruz.
      • GlaDOS
        Upřímně moc nevěřím, že jsi Burial at Sea vůbec hrál.
        • A já nevěřím, že jsi ho hrál ty.

          1:1
          • GlaDOS
            Jen tak z paty jsem si vycucal 16 odstavců recenze.
            • Hodně špatná recenze.

              Nejhorší na tom je, že tvoje úmysly velmi pravděpodobně špatné ale nebyly.
        • Bioshock je přehypovaný epický hovnoo, který se jen po čas hry poctivě rozmazává. Souhlasím s jeho názorem ve všech bodech. Je dobře, že se tu najde i někdo s ucelenými názory a ne jen ovečky.
          • GlaDOS
            Ano. Hlavně jít proti proudu za každou cenu a všichni koho baví něco jiného než mě jsou ovečky. No, když už ne diskutování, tak ti alespoň pěkně jde naklikávání plusek. Jsi placen od kliku?
      • Kozy
        Na Brigmore Witches jsem zapomněl, máš pravdu bylo to lepší. Dragon Keep mi nepřišel jako trapas, spíš jako taková přijemná, místy vtipná oddechovka.
        • Spíš mi přijde zajímavý, že Arkane dokázali udělat dobrá DLC a že jim to Bethesda povolila. To se jen tak nevidí, DLC jsou většinou jen cash grab.
    • fallanga
      Knife of Dunwall rozhodně nepředčí původní hru. Na němého Corva nic nemá :) Ale jinak máš tam pěkný výčet DLC, ale myslím, že DLC v článku se mi líbí více.
    • sleepless
      Protože uvedená DLC považujeme za lepší, než ta, která jmenuješ ty. Nic jiného za tím není.
  • BoB.2
    XCOM: Enemy Within rozhodně.
  • Vyhlasovat nejlepsi DLC je jako vyhlasovat nejlepsi nevylecitelnou nemoc.
    • PravyMonty
      Ne všechny DLC jsou špatné, například Artorias of the Abyss pro Dark Souls bylo hustodémonskykrutopřísně boží.
    • Tak to vyhlásím celkem snadno: Nejlepší nevyléčitelné nemoci jsou ty, které tě nezabijí. Ale vážně. Na DLC není nic špatného, pokud přináší nový obsah odpovídající ceně. Což u vítězného CK2:The Old Gods platí. Ve skutečnosti mnohé, resp. většina "plných her" přináší méně obsahu, než tento datadisk.
  • Jack1947
    Datadisky? to jeste existuje... jinak ano. ME 3 CITADEL si svoje misto zde zaslouzi. *4*
  • Dragon's Dogma mam hodne rad, ale vydavat Dark Arisen za DLC? Nejen ze se neda stahnout, ale neni ani samostatne prodejny, clovek to koupi jedine s celou hrou, kterou uz jednou ma. A uz jen za to si zaslouzi byt ignorovan.
  • A Far Cry 3 Blood Dragon není ani mezi nominovanými. WTF?
    • kubi-wan
      To mě taky dost nemile překvapuje. To je pro mě nejen nejlepší DLC roku, ale zároveň asi i nejoblíbenější hra roku 2013 jako taková. Už jen to, že jde o přídavek, kterej o tolik mění původní hru a je vlastně svym způsobem dost originální (i v porovnání s tady nominovanýma DLCčkama), si zaslouží nějaký speciální ocenění *4*
    • třeba proto, že to vlastně není DLC ani datadisk?
      • Kam to řadíš?
        • nekromant33
          fps? je to pod značkou far cry, ale je to samostatná hra
          • Veskoslav
            Patří to do kategorie "stand-alone expansion", což je kategorie datadisk a DLC.... *7*
          • To XCOM: Enemy Within taky.
  • fallanga
    ME: Citadel A TWD: 400 Days mě velmi potěšilo. A jsem rád, že nebylo zapomenuto na XCOM.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit