Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DmC nechápu taky.. :/ Na tu hru jsem se těšil.. Změny se mi líbily.. Novej Dante super.. Hratelnost, příběh, estetická stránka, soundtrack.. všechno na jedničku.. Dohrál jsem to snad milionkrát!! Je to opravdu jedna z nejkvalitnějších rubanic posledních let.. Je škoda, že to mnoho lidí taky takhle nevidělo :( Pořád doufám v další díl..
  • Pro mě je DMC hra roku. Dal sem si to hned po vydání na PC a o vánocích ještě na PS3 (ps+). A kdyby to někoho zajímalo, na PS3 to bylo lepší =)
  • Amylee.Anderson
    To, že Ni no Kuni není na PC mi zlomilo srdce.
    • up_er
      Podivej se na to z jinyho uhlu.....ja jsem rad ze je to only PS3(ds verzi podme prehlidnout).
      A vis proc? protoze pro tydle hry ja mam PS3....protoze nikde jinde si to nezahrajes a je to hra na 100+hodin.
      Budme radi ze se delaj exluzivity jeste dneska, vzdyt to ma kouzlo jako prase! Jako z dob stary dobry PS1. To uz se dneska malo kde vidi, vzdyt je to prece krasa:)
      Na pc by si to koupilo tka malo lidi ze by to ani nemelo cenu delat.
      Proto rikam at zijou exklusivity...diky nim hraju na konzolich:)
      Zahrajte si NI NO KUNI! FF9 like.
      • Tilwaen
        Není ještě lepší mít možnost zahrát si hru bez omezení na platformu? Pro mě jako člověka bez konzole jsou exkluzivity sice pochopitelným marketingovým tahem s přídomkem "tak třeba někdy v budoucnu", ale co je na tom kouzelného, nevidím. Stejně jako jsem pro port PC-only her na konzole (většinou utopie, já vím), tak jsem i pro port opačný; ale to už by ty konzole nemělo co prodávat.
  • Ja jsem mnoho her z lonskeho roku nehral (HW me v tomto hodne omezuje), takze hru roku nemam z ceho moc vybirat. Pro me je tak hrou roku prave DmC. Ano, hra neni tak dobra, jako DMC4, ale jde nejen o jednu z nejlepsich bojovek lonskeho roku, ale i nekolik dalsich let zpatky. Nejvice me ale dostal bojovy styl Vergila v DLC. Ten je natolik chytlavy, ze jsem ho dohral snad desetkrat.
  • Nejlepší hra, kterou nikdo nehrál se musí vybírat tezko
  • Odulin
    DMC se už instaluje...
  • Odvazne tvrzeni, ze to nikdo nehral. DMC jsem zkusil, asi jako kazdy kdo ma ps+, a nic moc, nebavilo me to, takze ani zadarmo to nechci a ni no kuni na prvni pohled dbry, ale na druhy je to pomala stereotypni grindovacka.
  • Nechapu to DmC dobra hra nevim proc se to moc neprodavalo, dobrej dante z jineho uhlu pohledu :D a predevsim skvelej soundtrack od NOISIA...
    • Ten level z nocniho techno clubu s naslapanou music byl asi nejlepsi level co jsem kdy v hrach hral..
    • Raději Combichrist
      • radsej NOISIA...combichrist sa tam praveze nehodil hh
  • hrozně jsem se bál už leta dopředu nového DMC hlavně když vylejzaly obrázky a videa toho emokluka....nakonec to byla celkem legrace :)
  • Ty nízké prodeje DMC nechápu. Byl jsem k tomu také velmi skeptický, ale nakonec jsem byl velmi překvapen a nadmíru spokojen a považuji to za snad nejlepší rubanici co jsem kdy hrál.
    V pohodě se to hrálo na klávesnici s myší!!
    • Miserius
      Hm...dotaz. Koupil jsi si to nebo upirátil? *3*
      • Protoze na tom opravdu zalezi. *7*
        • Miserius
          Budeš se divit chlapče, ale záleží... Jelikož se diví že jsou malé prodeje... Většina lidí to totiž ukradla protože si nebyla jistá jestli se ji to bude libit...
          • Tohle je ale nekonecnej problem doby bez dem. Spousta lidi si to stahne, aby zjistila jestli za A) Jim to vubec pobezi B) Jestli je to bavi. Pokud se oboje splni tak mensina uz to vypne a jde si koupit originalku.
            • Ano. Když nedělají dema, nemůžou se divit, že si to nikdo nekupuje. V obchodě se taky podívám na ovoce, jestli není plesnivé, nebo auto nevyberu podle parametrů z katalogu. Bez odzkoušení jsem naposledy koupil propadáky UT III a GW 2 a peněz lituju doteď.
            • Miserius
              To nepopiram... Me to taky moc nelakalo tak jsem si to nekoupil a zahral az kdyz to bylo zdarma u PS+... Ale na konzolích má člověk aspoň výhodu že to muže risknout a pak prodat... Tak jako tak to neni důvod k tomu to hned ukrást
          • up_er
            :D:D vedsina lidi to ukradlo protoze je to dneska tak easy a prece to dela kazdej:)
            O nejakou jistotu tady vubec nejde kamarede:)
            • Miserius
              To je vidět v jakých kruzích se pohybuješ... Většina lidí co znám pirátění ani nebere v potaz a buďto si hru koupí nebo jí prostě nehraje... Easy je i krást v obchoďáku a (doufám) neděláš to. A že to dělá každej, to je nejnižší možnej stupeň ospravedlňování pro nuly *3*
    • Treba lide netouzi po rubanici, ale chteji inteligentni sofistikovanou zabavu?
      • Jako třeba CoD se svými rekordními prodeji s každým dílem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit