Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    DmC je fakt narez a paradna hra :)
  • Na Signal Ops se chystám, jsem zvědavý.
  • Nikdo? DMC a Ni No Kuni jsou, pokud vím, celkem komerčně úspěšné hry. Ale co něco opravdu ne moc známého? Třeba Memory Of A Broken Dimension :)
    • Cože to je za podivnost ? :D
    • Ty jo, to je slušný psycho *1*
  • Snad se nedivíte tomu že u nás nefrčí japonské hry
  • Ni No Kuni nevyhrálo ? To smrdí nějakou konspirací. :)
  • hustě ty reklamy na všechny verze DMC hnedka vedle článku, to jsem viděl naposled ve Score (kde občas byla vtipná situace, že hra vedle reklamy dostala třeba jen 40 procent :)

    nicméně fakt bych to asi taky zkusil, problém ale je, že nemám gamepad a navíc jsem na mlátičkohry dost levej (nejsem schopnej se naučit komba a prostě do toho jen řežu)
    • Mně se DmC ovládal na klávesnici mnohem líp, než třeba DMC4 na gamepadu, kde jsem pro vyvolání komba musel držet/mačkat většinou 3 nebo 4 tlačítka, u DmC je ovládání mnohem líp pořešený.
    • Prešiel som celú hru na klávesnici úplne v pohode.
    • Erien
      Známý to hrál na pc s klávesnicí a neměl problém. Extra komba tam v podstatě nejsou, takže bych se toho nebál
      • Jack1947
        No nevim , ten konec mi dal zabrat i na gamepadu. Kazdopadne rezat se to hlava nehlava neda. Gamepad je pohodlnejsi.
  • Miserius
    Pěkné... Ni No Kuni jsem pořádil až teď během slev (240kč, no neberte to) a přestože jsem to po cca 10 hodinách (stále tutoriál) odložil, těším se až se k tomu vrátím... Ta pohádková atmosféra je opravdu kouzelná... U toho si člověk krásně odpočine a uvolní... snadněji než u dejme tomu Battlefield 4 multiplayeru *1*
    • Takovou chujovinu bych nebral ani zadarmo *11*
      • Miserius
        To jsi pořád uraženej kuli tomu, že jsi všem vyspoileroval TLOU a my tě na to upozornili? *2*
        • Nic jsem nevyspoileroval, pouzil jsem spoiler tag *5*
          • Miserius
            Ok, ukážu ti jak krasne si to zatagoval.

            Titanic je super film, až na konec... celej Titanic se totiz potopí až na uplny dno oceanu.... Prijde ti jako ze jsem nic nevyspoileroval... Nerozumim tomu, proc to tvuj mozek nedokáže pochopit
            • Ja to chapu naprosto dokonale. Jenze neni preci muj problem, ze mate omezeny mysleni a automaticky vas tam napadne zabije a ne treba zachrání, pomůže, zraní apod.. A je jedno, jak se pribeh vyviji a co si hrac odmysli, to hlavni jsem zakryl. Proc tohle nedokazete pochopit, tomu zas nerozumim ja.

              Ukoncim to s tim, ze "nedelejte z tich spoileru zas takovou vedu". beztak na to mnoho lidi sere, ja mel aspon tu slusnost, ze jsem to dal do tagu.
      • Šak nevíš co je dobrý.
  • Erien
    DMC je super, mám ho na psku z PS+ zdarma. Normálně bych ho asi nikdy nekoupil, ale když jsem to zkoušel skvěle překvapil.
  • Mam nacvakano asi 40 hodin v ni no kuni, problem bych spis videl v pomalem a celkem otravnem levelovani... kvuli nemu jsem to skoro zabalil, ale "ta hudba" a Ghibli mi to nedovolili.
    DMC me jeste diky + ceka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit