Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jo, to je slušný psycho *1*
  • Viděl jsem kde co. Ale tohle je vrchol.
  • ..a nikde nič z toho...
  • Jack1947
    No nevim , ten konec mi dal zabrat i na gamepadu. Kazdopadne rezat se to hlava nehlava neda. Gamepad je pohodlnejsi.
  • Prešiel som celú hru na klávesnici úplne v pohode.
  • DMC bolo hodne low jak grafika tak gameplay nechapacka komu sa ta hra paci nema vkus dobre im tak
  • Jack1947
    Best of 2013: Nejlepší hry, které nikdo nehrál ... cekal jsem spise hry co unikly memu pohledu a ne toto. Nuze ale nekdo to takhle vidi. Ja mu to neberu.
  • Jack1947
    DMC ... och to bylo i mimo "hru kterou nikdo nehral"

    Prekvapeni pac ta hra neslibovala nic prevratneho, no a byla to parada. Hrala se suprove a hlavne bavila. Takze za me ( prestoze ostatni hry jsem nehral a singlani opse propadly v kritice tak u hracu). Jasna volba. Jen v jine rubrice ale to uz je muj osobni nazor. *4*
  • maros.goc
    DmC je fakt narez a paradna hra :)
  • Na Signal Ops se chystám, jsem zvědavý.
  • Nikdo? DMC a Ni No Kuni jsou, pokud vím, celkem komerčně úspěšné hry. Ale co něco opravdu ne moc známého? Třeba Memory Of A Broken Dimension :)
  • Snad se nedivíte tomu že u nás nefrčí japonské hry
  • Erien
    Známý to hrál na pc s klávesnicí a neměl problém. Extra komba tam v podstatě nejsou, takže bych se toho nebál
  • Ni No Kuni nevyhrálo ? To smrdí nějakou konspirací. :)
  • hustě ty reklamy na všechny verze DMC hnedka vedle článku, to jsem viděl naposled ve Score (kde občas byla vtipná situace, že hra vedle reklamy dostala třeba jen 40 procent :)

    nicméně fakt bych to asi taky zkusil, problém ale je, že nemám gamepad a navíc jsem na mlátičkohry dost levej (nejsem schopnej se naučit komba a prostě do toho jen řežu)
  • Miserius
    Pěkné... Ni No Kuni jsem pořádil až teď během slev (240kč, no neberte to) a přestože jsem to po cca 10 hodinách (stále tutoriál) odložil, těším se až se k tomu vrátím... Ta pohádková atmosféra je opravdu kouzelná... U toho si člověk krásně odpočine a uvolní... snadněji než u dejme tomu Battlefield 4 multiplayeru *1*
  • Erien
    DMC je super, mám ho na psku z PS+ zdarma. Normálně bych ho asi nikdy nekoupil, ale když jsem to zkoušel skvěle překvapil.
  • Mam nacvakano asi 40 hodin v ni no kuni, problem bych spis videl v pomalem a celkem otravnem levelovani... kvuli nemu jsem to skoro zabalil, ale "ta hudba" a Ghibli mi to nedovolili.
    DMC me jeste diky + ceka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit