Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych volil Risk Of Rain. Ale ten se ani nenominoval :(
    • Risk of Rain jsem si taky zamiloval ale jak jsem to tak pochopil tak jsem v mensine :D
  • Starseed Pilgrim? O tom jsem vubec neslysel. Vypada to dobre, vyzkousim.
  • Ja bych tenhle rok udelal vsechny kategorie jenom o indie hrach...
  • Tuhle kategorii mělo jednoznačně vyhrát OUTLAST, ukažte mi více profesionální hru, která se může z Indie games rovnat s dnešními AAA.
    • bobsh
      určitě, protože přesně tohle je pointa indie her *7*
  • Gone Home
    Kentucky Route Zero
  • Guacamelee
  • za me urcite Neo Scavenger
  • Horst_Fuchs
    Kromě Papers, please tu opravdu nic zvláštního nevidím. Snad jen to Monako jsem nehrál tak nemůžu posoudit.

    A kam se poděl Runner 2? Ta hra by minimálně nominaci zasloužila. Hratelností mi to připomnělo Super Meat Boye, jen bez toho černýho humoru. ;-)

    Z těch zcela neznámých mi tu chybí Man in a maze, sice nijak originální, ale o to chytlavější záležitost. http://www.smallgreenhill.com/maninamaze/
  • prudislav
    Letos toho bylo dost za mě: Swapper, Gunpoint, Dust Elysian Tail, Rogue Legacy, Spelunky HD a Guacameelee gold
    • MikeiXX
      Thomas Was Alone vysel uz v pulce roku 2012.
      • prudislav
        jo sorry ono to na steamu vyšlo až na konci listopadu a mě to nějak splynulo se začátkem roku ;-)
  • Jack1947
    Z "Indieovek" jsem zkusil jen Stanleyho Paraplicko, vidim ze jsem udelal chybu... tudis i nezbyva nez zlepsit a posilit sve vedomosti v nejblizsich dnech.
    • Správně se píše "Z indických her , nikoliv " Z indieovek"
    • Stanleyho podobenstvi, ty paraplicko *15*
      • Jack1947
        Jedna se o vtiipne, zkomoleni ( v recenzi) ... me se to zacalo libit tak jsem to zacal vyuzivat. *4*
    • Jo jo, rozhodně své vědomosti zlepši a posil, ale spíš v psaném projevu, než v indie hrách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit