Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • KeanuX
      Za mě Papers, please taky :) Skvělá oddechovka
      • PreidaQ
        Uff.. oddechovka? Snad jakoukoliv jinou hru než zrovna Papers, Please bych nazval oddechovou. *1*
        • Že jo? :D taky si řikám. Často jsem tam byl v nervech, abych udržel rodinu naživu
          • PreidaQ
            Právě proto doufám, že to "oddechovka" autor myslel spíše ve smyslu "relativně jednoduchá hříčka", protože snad právě ten neustálý tlak, pod kterým hráč byl, tu hru dělal tak vyjímečnou. *7*
            • este ten stres ked sa clovek ponahlal, po stole pohadzane vsetky papiere:) a do toho pride ten dedko s falosnym pasom:)
  • Pro mě je nejlepší indie hra tohoto roku Unreal Tournament 2004.
    • Ta hra je jedinej duvod proc jeste taham pocitac na lanparty :D
  • IIBANIIOcelot
    A co Stanley? :-o neni ani v nominaci
    • frantisek_nejezchleba
      musím říct, že nadšení ze Stanleyho ze mě hodně rychle opadlo. Podle mě si tu nominaci nezaslouží.
    • janchor
      Patřím k menšině těch, kterým plná verze přišla jen jako kosmeticky vyšperkovaná variace na původní mod, takže už neměla čím zásadním překvapit. Což samozřejmě nemění nic na tom, že jde o výbornou věc, jen holt ty nominace, obzvlášť v takhle silným roce, nejsou nafukovací (viz třeba Swapper).
  • Pilgrim66
    Pro me Papers please
  • v 2013 bylo tolik super indie her, škoda, že ani jedna z mejch oblíbenejch se nedostala ani do nominace :D
  • Předpokládám, že Žabí zlomky zůstaly u p. Grygara v absolutním měřítku nepřekonány...?
    • janchor
      Naprosto. Prsten Nibelungův herního průmyslu.
  • N7N7
    Stačí se podívat na obrázky a hned vím, že ten Starseed Pilgrim hrát prostě nebudu, ani kdyby to byla nejlepší hra tisíciletí!

    A nebo že bych to teda zkusil? *2*
    • O nic nepříjdeš. Principiálně je to obrácený tetris, kde s postavičkou lezeš po kupících se různě rychle rostoucích plošinkách roztodivných tvarů. Ty rostou podle toho, kde umístíš (zasadíš) bod ze kterého rostou další. A to vše ti pomalu zase rozežírá temnota. Nezáživný nekonečno. Nechápu za co tohle mohlo dostat plný počet bodů, bo to rozhodně není revoluční.
      • janchor
        Pokud nechápeš, ale chápat bys chtěl, můžeš zkusit dva výborný texty z Electron Dance:

        Jeden bez spoilerů - http://www.electrondance.com/the-five-stages-of-starseed-pilgrim/
        Druhej zcela konkrétní - http://www.electrondance.com/faith-of-the-pilgrim/
        • To bylo spíš na N7N7, že? První jsem přečetl. Je fakt, že bych tu hru asi nedokázal nekokrétně popsat. :) To špekulování na tím co ta hra vlastně znamená, je fakt zábavnější než samotná hra.
          • janchor
            Chápu, že to není pro každýho, ale osobně mě bavily všechny fáze, od snahy najít ty zákonitosti přes jejich zvládnutí po následnej zápal, s jakým jsem se snažil dostat dál - nahrál jsem asi čtyřicet hodin, než mi vyhořel. A těším se, až si najdu čas se tam vrátit.
  • Top 3 bych viděl na Starbound, Dust: An Elysian Tail a asi toho Stanlyho. Docela mne zaráží, že nejsou ani v nominaci.

    Na druhou stranu jsem rád, že to nevyhrála hipsterská datlovina jako Gone Home. "Hra" sama o sobě je jen mírně podprůměrná simulace chození s audiokazetou a ten všudypřítomný Hype (zvlášť tady) mne vyloženě znechucuje.
    • No pokud by existovala sekce top nejhloupěji utracených peněz, tak by tam určitě bylo Gone homo a Starseed pilgrim.
      • Tedy pokud bych to nominoval za sebe. Nicméně z těch asi 50 nových kousků herních přírustků, které jsem měl možnost tenhle rok hrát, to je docela nepodstatné procento a ani moc času to nezkouslo, takže pořád dobrý.
  • Mortuus
    27 hodin strávených v Rogue Legacy mluví jasně....asi to zas nainstaluju *3*
    • Jn mam nahrany asi 50 hodin ale remcat nebudu- nevyhral to gone home coz beru jako nejvetsi uspech letosnich splacanych best of vyberu
      • Mortuus
        Tak Gone Home mám hned na druhým místě *15* To je hra pouze pro melancholiky, takže chápu, že to hodně lidem nesedlo *3*
        • já to projel celý, ale nezanechalo to ve mně pocit, že jsem zažil nějakej speciální a nezapomenutelnej zážitek
          • taky ten příběh je ,,obyčejný,, na dnešní společnost.
    • dohrál jsem to, ale zase tak dobrý to není , je to hodně stereotypní a později přiliš lehky
  • No pre mňa je indie hra roku Swapper. Škoda, že nie je ani v nominácii.
    • Pro me taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit