Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srsy? Vždyť to člověk nemůže ani nějak zkazit...
  • Rayman, ok, zaslouzi si to. Plosibovkam nejak extra neholduji....ale na jeden klenot jsem narazil....guacamelee......a o tom ani tecka.....nechapu.....hra nema chybu a vsude dostava super ohlasy....tady ani nestekne pes....ale chapu ze vse se do top 5 dat neda
    • taky se divím, že o guacamelee nikde nezaznělo vůbec nic. ale což no, všecko se všude nacpat nedá...
    • Ja nechapu ten pocet tecek v tvym commentu :D ale souhlasim, ze guacamelee je super hra, zaslouzila by si tady aspon zminku
  • drasta
    Muj prvni kvalitni hatepost a hned smazano a jeste banan... takovy skody :(
  • kubi-wan
    Rayman Legends? Naprostej souhlas. Při prvnim proběhnutí hrou (s přítelkyní) jsem se bavil dost, ale pořád jsem si řikal, že to neni zas o tolik lepší než Origins... ALE pak jsme si řekli, že se hecnem a v tý hře odemkneme naprosto všechno (k čemuž jsme v Origins namotivovaný nebyli). A musim říct, že ta největší zábava začíná právě když se začnete snažit pokořit všechny výzvy (hlavně "rychlovky" proti zlýmu Raymanovi). Naučíte se hru znát křížem krážem a po tom, co získáte všechny poháry, mazlíčky apod., si uvědomíte, kolik desítek hodin jste ve hře strávili. A je to hezkej pocit.
  • michaliuz18
    esste co vsetko bude " NEJLEPSI ? " tipujem ze do pol roka bude stale najlepsi hento tamto najlepsi hrdina najlepsi zaporak najlepsia textura
    kedy bude "najlepsie debilna recenzia od games.cz? " ..aj vy sa pochvalte
    alebo najlepsie cesko slovenske hry
    to by ma zaujimalo viac
    • Jack1947
      Me by naopak zajimali nejhorsi hry. To by se mozna obeslo bez hateu. *4*
      • michaliuz18
        mozno :D ale neber nic osobne ja si len robim srandu inak som normalny chalan len ked vidim niektore reakcie na mna nuti ma to zle robit a smiat sa na tom :D ano ubohe ale aspon nejaka sranda:D
        • Jack1947
          Taky to myslim jako srandu. *3* Nic osobniho v tom neni. *4*
          • Nejlepsi by bylo, aby vy dva jste porad diskutovali jen mezi sebou, aby clovek vedel hned, cemu se vyhnout.
            • Jack1947
              "nemam rad lidi co si pletou forum s chatem." *15* pobavil si. *4* To se ti musi nechat.
            • Je mi jedno co urazis nebo kdo te blokuje, akorat nemam rad lidi co si pletou forum s chatem.
            • michaliuz18
              jack je tu jediny s ktorym sa da aj normalne bavit , s inymi moc ne lebo to berete az moc osobne ked tu urazim armu a tuto stranku :D
              ale zacnem sa spravat normalne lebo nema vyznam hovorit ludom pravdu, vacsinou to konci na fb a youtube bloknutím a nemoznostou viac komentovat
              nuz ked pravda niekoho boli a bere mu reputaciu, musia sklopit usi jak chudaci a dotycneho si bloknut..aby sa poistili a mozu dalej sirit sra*ky
  • Jack1947
    Bezesporu, i sem ocekaval ze vyhraje R:L. Za me uplna spokojenost.
  • The war economy has to continue for the world to prosper, we must start a war here!
  • maros.goc
    Rayman Legends je absolútny klenot :) Mario je síce klasa, ale Rayman sa s Origins vrátil na špicu žánru a s Legends to len potvrdil :) Rayman kraľuje :)
    • Malleth
      Mario je rutina. Kdybych 3D world nehrál o nic bych nepřišel.
  • Pro mě je to The Swapper. Nejen, že je to jedna z plošinovek, která mi dala festově zabrat, ale o volbě, kterou jsem na konci udělal, jsem i nějakou dobu vážně přemýšlel.
  • Že by 1. diskuze bez flame? Snad jo, Raymen je klasika =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit