Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahaa tak sory
  • Jack1947
    "nemam rad lidi co si pletou forum s chatem." *15* pobavil si. *4* To se ti musi nechat.
  • Srsy? Vždyť to člověk nemůže ani nějak zkazit...
  • Je mi jedno co urazis nebo kdo te blokuje, akorat nemam rad lidi co si pletou forum s chatem.
  • michaliuz18
    jack je tu jediny s ktorym sa da aj normalne bavit , s inymi moc ne lebo to berete az moc osobne ked tu urazim armu a tuto stranku :D
    ale zacnem sa spravat normalne lebo nema vyznam hovorit ludom pravdu, vacsinou to konci na fb a youtube bloknutím a nemoznostou viac komentovat
    nuz ked pravda niekoho boli a bere mu reputaciu, musia sklopit usi jak chudaci a dotycneho si bloknut..aby sa poistili a mozu dalej sirit sra*ky
  • taky se divím, že o guacamelee nikde nezaznělo vůbec nic. ale což no, všecko se všude nacpat nedá...
  • Nejlepsi by bylo, aby vy dva jste porad diskutovali jen mezi sebou, aby clovek vedel hned, cemu se vyhnout.
  • Ja nechapu ten pocet tecek v tvym commentu :D ale souhlasim, ze guacamelee je super hra, zaslouzila by si tady aspon zminku
  • Rayman, ok, zaslouzi si to. Plosibovkam nejak extra neholduji....ale na jeden klenot jsem narazil....guacamelee......a o tom ani tecka.....nechapu.....hra nema chybu a vsude dostava super ohlasy....tady ani nestekne pes....ale chapu ze vse se do top 5 dat neda
  • Jack1947
    Taky to myslim jako srandu. *3* Nic osobniho v tom neni. *4*
  • michaliuz18
    mozno :D ale neber nic osobne ja si len robim srandu inak som normalny chalan len ked vidim niektore reakcie na mna nuti ma to zle robit a smiat sa na tom :D ano ubohe ale aspon nejaka sranda:D
  • Malleth
    Na personu se taky těšim. Štve mě že sem ji zmeškal o vánočních slevách
  • Jack1947
    Me by naopak zajimali nejhorsi hry. To by se mozna obeslo bez hateu. *4*
  • drasta
    Muj prvni kvalitni hatepost a hned smazano a jeste banan... takovy skody :(
  • kubi-wan
    Rayman Legends? Naprostej souhlas. Při prvnim proběhnutí hrou (s přítelkyní) jsem se bavil dost, ale pořád jsem si řikal, že to neni zas o tolik lepší než Origins... ALE pak jsme si řekli, že se hecnem a v tý hře odemkneme naprosto všechno (k čemuž jsme v Origins namotivovaný nebyli). A musim říct, že ta největší zábava začíná právě když se začnete snažit pokořit všechny výzvy (hlavně "rychlovky" proti zlýmu Raymanovi). Naučíte se hru znát křížem krážem a po tom, co získáte všechny poháry, mazlíčky apod., si uvědomíte, kolik desítek hodin jste ve hře strávili. A je to hezkej pocit.
  • michaliuz18
    esste co vsetko bude " NEJLEPSI ? " tipujem ze do pol roka bude stale najlepsi hento tamto najlepsi hrdina najlepsi zaporak najlepsia textura
    kedy bude "najlepsie debilna recenzia od games.cz? " ..aj vy sa pochvalte
    alebo najlepsie cesko slovenske hry
    to by ma zaujimalo viac
  • Tearaway byla poslední kapkou, proč jsem se nakonec rozhodl koupit si na Vánoce Vitu místo 3ds. Sice jsem si ji ještě nezahrál (teď hraju Personu 4), ale už se na to těším :)
  • Jack1947
    Bezesporu, i sem ocekaval ze vyhraje R:L. Za me uplna spokojenost.
  • Já jsem si tam nedokázal zvyknout na citlivost ovládání a nakonec ani příběh, ani postavy a ani herní mechanismy mě nezaujaly a to jsem se na tu hru i celkem těšil zpočátku...asi jsem mě zkreslený představy :D
  • Ani ne, já ho měl zadara a postupně podle chuti hraju a vcelku se i bavím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit