Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The war economy has to continue for the world to prosper, we must start a war here!
  • Malleth
    Mario je rutina. Kdybych 3D world nehrál o nic bych nepřišel.
  • maros.goc
    Rayman Legends je absolútny klenot :) Mario je síce klasa, ale Rayman sa s Origins vrátil na špicu žánru a s Legends to len potvrdil :) Rayman kraľuje :)
  • Pro mě je to The Swapper. Nejen, že je to jedna z plošinovek, která mi dala festově zabrat, ale o volbě, kterou jsem na konci udělal, jsem i nějakou dobu vážně přemýšlel.
  • Že by 1. diskuze bez flame? Snad jo, Raymen je klasika =)
  • ted te zhejujou, že lolko taky ne
  • limbo je super, ale není z 2013
  • LIMBO !!! sice nejni dost dlohá smažba aale výbornýý! jak jsem někde čet ani né tak hra jako umělecký dílo, párádní věc
  • s výsledkem souhlasim taky...každopádně taky vám přišel contrast jako ztráta času/peněz/dobrý nálady?
  • martin.mares.984
    Objektivně vzato dobrá volba - asi bych také zvolil Raymana. Přesto jak Rayman tak Mario mi přišlo, že je to tak trochu pořád to samé co předchozí díly Rayman Origins a
    Mario 3D Land - stejný gameplay, málo novinek, skoro žádná inovace. Na druhou stranu Contrast byla opravdu neobvyklá, originální a po výtvarné stránce famózní záležitost včetně hudebního doprovodu, ale zase strašně krátká.
  • Miserius
    Poprvé se letos ztotožňuji s výsledkem *4*
  • fizola
    Rayman Legends sa dal čakať, je to naozaj zábavná a perfektne navrhnutá hra. A mať Vitu tak TearAway si rozhodne chcem zahrať.
  • Malleth
    Tearaway. Nic podobnýho sem ještě nehrál. A je výjimečná v podstatě v každým smyslu. Audiovizuální zpracování, mechaniky, ovládání, podání příběhu i zapojení hráče do něj...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit