Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    Rayman Legends je absolútny klenot :) Mario je síce klasa, ale Rayman sa s Origins vrátil na špicu žánru a s Legends to len potvrdil :) Rayman kraľuje :)
    • Malleth
      Mario je rutina. Kdybych 3D world nehrál o nic bych nepřišel.
  • Miserius
    Poprvé se letos ztotožňuji s výsledkem *4*
  • Malleth
    Tearaway. Nic podobnýho sem ještě nehrál. A je výjimečná v podstatě v každým smyslu. Audiovizuální zpracování, mechaniky, ovládání, podání příběhu i zapojení hráče do něj...
    • Tearaway byla poslední kapkou, proč jsem se nakonec rozhodl koupit si na Vánoce Vitu místo 3ds. Sice jsem si ji ještě nezahrál (teď hraju Personu 4), ale už se na to těším :)
      • Malleth
        Na personu se taky těšim. Štve mě že sem ji zmeškal o vánočních slevách
  • Že by 1. diskuze bez flame? Snad jo, Raymen je klasika =)
  • Pro mě je to The Swapper. Nejen, že je to jedna z plošinovek, která mi dala festově zabrat, ale o volbě, kterou jsem na konci udělal, jsem i nějakou dobu vážně přemýšlel.
  • kubi-wan
    Rayman Legends? Naprostej souhlas. Při prvnim proběhnutí hrou (s přítelkyní) jsem se bavil dost, ale pořád jsem si řikal, že to neni zas o tolik lepší než Origins... ALE pak jsme si řekli, že se hecnem a v tý hře odemkneme naprosto všechno (k čemuž jsme v Origins namotivovaný nebyli). A musim říct, že ta největší zábava začíná právě když se začnete snažit pokořit všechny výzvy (hlavně "rychlovky" proti zlýmu Raymanovi). Naučíte se hru znát křížem krážem a po tom, co získáte všechny poháry, mazlíčky apod., si uvědomíte, kolik desítek hodin jste ve hře strávili. A je to hezkej pocit.
  • s výsledkem souhlasim taky...každopádně taky vám přišel contrast jako ztráta času/peněz/dobrý nálady?
    • Ani ne, já ho měl zadara a postupně podle chuti hraju a vcelku se i bavím.
      • Já jsem si tam nedokázal zvyknout na citlivost ovládání a nakonec ani příběh, ani postavy a ani herní mechanismy mě nezaujaly a to jsem se na tu hru i celkem těšil zpočátku...asi jsem mě zkreslený představy :D
  • fizola
    Rayman Legends sa dal čakať, je to naozaj zábavná a perfektne navrhnutá hra. A mať Vitu tak TearAway si rozhodne chcem zahrať.
  • martin.mares.984
    Objektivně vzato dobrá volba - asi bych také zvolil Raymana. Přesto jak Rayman tak Mario mi přišlo, že je to tak trochu pořád to samé co předchozí díly Rayman Origins a
    Mario 3D Land - stejný gameplay, málo novinek, skoro žádná inovace. Na druhou stranu Contrast byla opravdu neobvyklá, originální a po výtvarné stránce famózní záležitost včetně hudebního doprovodu, ale zase strašně krátká.
  • LIMBO !!! sice nejni dost dlohá smažba aale výbornýý! jak jsem někde čet ani né tak hra jako umělecký dílo, párádní věc
    • limbo je super, ale není z 2013
      • ahaa tak sory
      • ted te zhejujou, že lolko taky ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit