Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gt6 je nejlepší *14*
  • Tak to je dobrej sranec..asi preklep..GT6 vyhralo
  • GT6...Možná jste si všimli, že jí ty číslovky naskakují čím dál tím rychleji...

    Ve skutečnosti vyšly první tři díly série GT po dvou letech, další tři díky až po 3-6 letech, Václave, oprav si to *3*

    GT1 97
    GT2 99
    GT3 01
    GT4 04
    GT5 10
    GT6 13
  • Tady jste určitě nemuseli bazírovat na 5 nominacích. Kdyby jste tam dali jen GT, Forzu a F1, celkem by se tomu dalo rozumět. Ale doplnit to dvěma tragickými hrami, jenom aby se neřeklo, mi rozumné nepřijde.
  • No, radši se budu držet svých vlastních žebříčků. Nebudu si je hanit takovými odpady jako WRC4.
  • Dát v jednom dni recenzi a hned nechat tu hru vyhrát. No je to trochu trapný.
  • Všimli jste si v redakci, že máte v nadpisu NEJLEPŠÍ hra? Nějak nechápu ten systém nominací, když třeba GRID 2 od vás dostal lepší hodnocení než WRC 4 a kde nic tu nic... o Gas Guzzlers a MotoGP nemluvě *1*
    • Mart9
      Gas Guzzlers je něco příšerného. Hrál jsem to demo ze Steamu a jeden závod mi bohatě stačil. Fuj.
  • michaliuz18
    GT 6 a formule ..ostatne traposiny
  • Jack1947
    RIVALS!!! Jsem rad ze jsou zde zmineni, za sve paradni honicky s agresivni policii a zbrane si scou nominaci zaslouzi. WRC4 taktez. Zitra ma zacit snezit... no sense of humour yet. *3*
  • Já nechápu, proč redakce patlá konzole s PC dohromady, navíc jedna konzole nemá jednu hru, tamta zase druhou hru, vůbec nechápu k čemu je takový hodnocení dobrý.
    Kdyby tam bylo ,že tahle hra je nejlepší na PC, tahle na playstation, ale celkově je nejlepší tahle na xbox, jo tak tohle už chápu. *3*
    • Vzhledem k tomu ze maj 15 nebo kolik kategorii, tak kdyby meli jeste kazdou mit 3x pro kazdou platformu... Nevidim ale hlavne zadny duvod proc by se nemohli hry porovnavat napric platformami.
      Nehlede ze pokud tam mas zastoupeny vsechny platformy, takze prvni mista pro jedtlive platformy tam mas.
      • 15 kategorii je nesmyslně hodně né? a k čemu je to dobrý takový porovnání mě vysvětly ? Klidně ať si dělaj co chtějí, mě jen zajímá moje platforma v porovnání s ostatníma hrama, co vyšli, takhle klidně zapadne nějaká zajímvá hra, co mohla bejt alespoň nominovaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit