Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Vyměnil bych WRC4 za Grid 2.
  • michaliuz18
    GT 6 a formule ..ostatne traposiny
  • Vitekb
    Hlavně i tady dostala 5/10. To je na nnominaci na hru roku (i když závodní) celkem málo.
    To fakt nic lepšího nevyšlo?
  • Jack1947
    RIVALS!!! Jsem rad ze jsou zde zmineni, za sve paradni honicky s agresivni policii a zbrane si scou nominaci zaslouzi. WRC4 taktez. Zitra ma zacit snezit... no sense of humour yet. *3*
  • Thorar
    A tady 7, blbej příklad.
  • Já nechápu, proč redakce patlá konzole s PC dohromady, navíc jedna konzole nemá jednu hru, tamta zase druhou hru, vůbec nechápu k čemu je takový hodnocení dobrý.
    Kdyby tam bylo ,že tahle hra je nejlepší na PC, tahle na playstation, ale celkově je nejlepší tahle na xbox, jo tak tohle už chápu. *3*
  • A taky tam World of Warplanes dostalo 8 bodů. Irelevantní, jako celý ten pořad.
  • Veskoslav
    Jakmile dodělají tanky, hra má vyjít. Lodě pak už budou v rámci "DLC".
  • Veskoslav
    WarThunder taky nevyšlo;)
  • War Thunder ale nikdy hotové nebude *1*
  • War Thunder taky není ještě hotová, ale to redakci nezastavilo od nominace...
  • Veskoslav
    A jestli FPS vyhraje COD, tak se tady asi pozabíjíme nebo půjdeme udělat defenestraci do redakce:-D Jo jinak bych zkousnul i Angry Bird jako závody než WRC 4.
  • Veskoslav
    2009. V říjnu se myslím otevřela všem, já tam sice tvrdnul už v srpnu. Ale furt je to rok 2009.
  • člověk se každou kategorií diví víc a víc. ale možná bychom měli redakci pogratulovat, že tam nezařadili ta angry birds auta... no tak zas zítra...
  • Pilgrim66
    Pravda...

    Hra co vysla 2009 (pokud mě neklame paměť) v nominaci za 2013 ...
  • Veskoslav
    Pakliže mohli zařadit LoL, tak myslím, že hru s EA je to poslední, co by někoho trápilo:-D
  • Přesně tak, AC/pCARS jsou sice už teď lepší než forza, ale nejsou vydané. Mimoto pCARS nemůže hrát každý (už delší dobu nejde koupit).
    @Vavřa: Nejen early acces hry se můžou ze steamu stáhnout ;)
  • Pilgrim66
    Pokud vím, tak Asseto Corsa je early acess, tedy nefinální produkt. Základem každé herní novinařiny je nehodnotit produkt dokud není vydán.
  • cumpi3
    Některé nominaci dávají tušit, že žánr závodních her je na tom špatně...
  • Thorar
    V Re-play bylo WRC4 zařazeno mezi 3 nejhorší hry roku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit