Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jinak můj osobně:

    1.Assetto Corsa
    2. Trackmania Stadium
    3. F1 2013
  • Assetto Corsa je jako dar z nebes. No trochu jste mě zklamali, když online mohlo vyhrát Lolko, tak AC může tuto sekci. No né :D
  • Dávat do žebříčku očesané nedodělané demo by bylo trochu nefér, toť vše. Assetto Corsa zdaleka není hotová, většina plánovaných věcí tam pořád ještě není implentovaná a tím rozhodně nemyslím auta a tratě. To, že to už můžem hrát je jen dobrá vůle Italů *1*
  • Veskoslav
    WRC4 ? Vážně? Proč redakce zvolila do TOP5 jednu z nejhorších her minulého roku? Proč tam není například nová Trackmania? Já nevím, jestli si letos děláte srandu nebo to myslíte vážně. Po katastrofální "online" sekci a zařazení WRC 4 doufám, že si prostě děláte srandu.
  • vtipalek :D
  • REBRÍČKY SNOV!!! *14* *14* *14*
  • Keyz
    Škoda že na PC nevyšla závodní hra jako Forza. Tedy asi zábavné arkádové - simulační závody. NFS je velice arkádové a jsou tam zbraně.

    A sice se chystají super simulátory (assetto corsa..) a i propracované arkády (Next Car Game...), ale to zatím nevyšlo v plné verzi.
  • Oficiality stranou. Pokud vývojáři umístí hru na Steam v Early Acces verzi, už bych ji považoval za vydanou, byt' je v alpha nebo v beta verzi. Hra se dá bez problémů koupit, tak je snad vydaná ne ? Nevidím problém *4*
  • Ano, je to lepší než všechny hry z žebříčku dohromady, ale pořád to nemění nic na tom, že to ještě nevyšlo
  • Ale to co se dá koupit na Steamu už ted' je minimálně o třídu lepší závodní hra než zdejší výběr, takže ? *4*
  • To zařazení WRC4 do výběru je nějaký vtip, ne? Ta hra je odfláklá po všech stránkách a je to čisté ždímání peněz z lidí, kteří jsou tak hloupí, že ten paskvil kupují každý rok. Zkuste si zahrát starou sérii WRC od Evolution studios, to je úplně jiná liga.
  • Assetto Corsa ještě oficiálně nevyšla, stejně jako pCARS nebo rFactor 2
  • Miserius
    Ty jsi teda šprýmař...
  • "Nejlepší závodní hra je Codko... Běhám tam jak o závod!"
  • A mimojiné ve výběru chybí vítěz - Assetto Corsa.
  • Miserius
    Tak ještě že už je recenze *3*
    Tentokrát myslim že zasloužené...
  • fallanga
    Konečně to začíná býti zajímavější.
  • Skoro jsem čekal Need For Speed...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit