Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zařazení WRC4 do výběru je nějaký vtip, ne? Ta hra je odfláklá po všech stránkách a je to čisté ždímání peněz z lidí, kteří jsou tak hloupí, že ten paskvil kupují každý rok. Zkuste si zahrát starou sérii WRC od Evolution studios, to je úplně jiná liga.
  • "Nejlepší závodní hra je Codko... Běhám tam jak o závod!"
    • vtipalek :D
    • Miserius
      Ty jsi teda šprýmař...
  • cumpi3
    Některé nominaci dávají tušit, že žánr závodních her je na tom špatně...
  • Všimli jste si v redakci, že máte v nadpisu NEJLEPŠÍ hra? Nějak nechápu ten systém nominací, když třeba GRID 2 od vás dostal lepší hodnocení než WRC 4 a kde nic tu nic... o Gas Guzzlers a MotoGP nemluvě *1*
    • Mart9
      Gas Guzzlers je něco příšerného. Hrál jsem to demo ze Steamu a jeden závod mi bohatě stačil. Fuj.
  • Skoro jsem čekal Need For Speed...
    • A mimojiné ve výběru chybí vítěz - Assetto Corsa.
      • Assetto Corsa ještě oficiálně nevyšla, stejně jako pCARS nebo rFactor 2
        • Ale to co se dá koupit na Steamu už ted' je minimálně o třídu lepší závodní hra než zdejší výběr, takže ? *4*
          • Ano, je to lepší než všechny hry z žebříčku dohromady, ale pořád to nemění nic na tom, že to ještě nevyšlo
            • Veskoslav
              WarThunder taky nevyšlo;)
            • Přesně tak, AC/pCARS jsou sice už teď lepší než forza, ale nejsou vydané. Mimoto pCARS nemůže hrát každý (už delší dobu nejde koupit).
              @Vavřa: Nejen early acces hry se můžou ze steamu stáhnout ;)
            • Dávat do žebříčku očesané nedodělané demo by bylo trochu nefér, toť vše. Assetto Corsa zdaleka není hotová, většina plánovaných věcí tam pořád ještě není implentovaná a tím rozhodně nemyslím auta a tratě. To, že to už můžem hrát je jen dobrá vůle Italů *1*
            • Oficiality stranou. Pokud vývojáři umístí hru na Steam v Early Acces verzi, už bych ji považoval za vydanou, byt' je v alpha nebo v beta verzi. Hra se dá bez problémů koupit, tak je snad vydaná ne ? Nevidím problém *4*
  • michaliuz18
    GT 6 a formule ..ostatne traposiny
  • GT6...Možná jste si všimli, že jí ty číslovky naskakují čím dál tím rychleji...

    Ve skutečnosti vyšly první tři díly série GT po dvou letech, další tři díky až po 3-6 letech, Václave, oprav si to *3*

    GT1 97
    GT2 99
    GT3 01
    GT4 04
    GT5 10
    GT6 13
  • No, radši se budu držet svých vlastních žebříčků. Nebudu si je hanit takovými odpady jako WRC4.
  • člověk se každou kategorií diví víc a víc. ale možná bychom měli redakci pogratulovat, že tam nezařadili ta angry birds auta... no tak zas zítra...
  • Tady jste určitě nemuseli bazírovat na 5 nominacích. Kdyby jste tam dali jen GT, Forzu a F1, celkem by se tomu dalo rozumět. Ale doplnit to dvěma tragickými hrami, jenom aby se neřeklo, mi rozumné nepřijde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit