Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Assetto Corsa je jako dar z nebes. No trochu jste mě zklamali, když online mohlo vyhrát Lolko, tak AC může tuto sekci. No né :D
    • Pilgrim66
      Pokud vím, tak Asseto Corsa je early acess, tedy nefinální produkt. Základem každé herní novinařiny je nehodnotit produkt dokud není vydán.
      • War Thunder taky není ještě hotová, ale to redakci nezastavilo od nominace...
        • War Thunder ale nikdy hotové nebude *1*
          • Veskoslav
            Jakmile dodělají tanky, hra má vyjít. Lodě pak už budou v rámci "DLC".
      • Veskoslav
        Pakliže mohli zařadit LoL, tak myslím, že hru s EA je to poslední, co by někoho trápilo:-D
        • Pilgrim66
          Pravda...

          Hra co vysla 2009 (pokud mě neklame paměť) v nominaci za 2013 ...
          • Veskoslav
            2009. V říjnu se myslím otevřela všem, já tam sice tvrdnul už v srpnu. Ale furt je to rok 2009.
  • gt6 je nejlepší *14*
  • Veskoslav
    A jestli FPS vyhraje COD, tak se tady asi pozabíjíme nebo půjdeme udělat defenestraci do redakce:-D Jo jinak bych zkousnul i Angry Bird jako závody než WRC 4.
    • michaliuz18
      hele , pri kazdom komentari mas -45 a viac minusek :D vsetci su zatazeny na tebe co? :D
      • Veskoslav
        Ne, pouze jeden kreetén si napsal na mě clickbota. Nic víc. Když ho to baví, tak je to jeho věc. A dát si tu práci vlézt do každé diskuze a dívat se, jestli jsem nikde nic nenapsal. Dneska jsem nereagoval na žádného ze zdejší trotlí party, tak ten nemá pro změnu mínuska převedená na pluska.
      • v kazde skupine se najde jeden ktereho nema nikdo rad, nikdo ho nebere a je naprosto mimo, na games je to veksloslav NO
      • Zřejmě je do Veskoslava někdo zamilovaný, proč by někdo jinak ztrácel tolik času klikáním *14*
      • Má tady kamaráda klikače.
        • Že jim to už není trapné
  • Já nechápu, proč redakce patlá konzole s PC dohromady, navíc jedna konzole nemá jednu hru, tamta zase druhou hru, vůbec nechápu k čemu je takový hodnocení dobrý.
    Kdyby tam bylo ,že tahle hra je nejlepší na PC, tahle na playstation, ale celkově je nejlepší tahle na xbox, jo tak tohle už chápu. *3*
    • Vzhledem k tomu ze maj 15 nebo kolik kategorii, tak kdyby meli jeste kazdou mit 3x pro kazdou platformu... Nevidim ale hlavne zadny duvod proc by se nemohli hry porovnavat napric platformami.
      Nehlede ze pokud tam mas zastoupeny vsechny platformy, takze prvni mista pro jedtlive platformy tam mas.
      • 15 kategorii je nesmyslně hodně né? a k čemu je to dobrý takový porovnání mě vysvětly ? Klidně ať si dělaj co chtějí, mě jen zajímá moje platforma v porovnání s ostatníma hrama, co vyšli, takhle klidně zapadne nějaká zajímvá hra, co mohla bejt alespoň nominovaná.
  • Jack1947
    RIVALS!!! Jsem rad ze jsou zde zmineni, za sve paradni honicky s agresivni policii a zbrane si scou nominaci zaslouzi. WRC4 taktez. Zitra ma zacit snezit... no sense of humour yet. *3*
  • fallanga
    Konečně to začíná býti zajímavější.
  • Miserius
    Tak ještě že už je recenze *3*
    Tentokrát myslim že zasloužené...
  • Dát v jednom dni recenzi a hned nechat tu hru vyhrát. No je to trochu trapný.
  • Tak to je dobrej sranec..asi preklep..GT6 vyhralo
  • Keyz
    Škoda že na PC nevyšla závodní hra jako Forza. Tedy asi zábavné arkádové - simulační závody. NFS je velice arkádové a jsou tam zbraně.

    A sice se chystají super simulátory (assetto corsa..) a i propracované arkády (Next Car Game...), ale to zatím nevyšlo v plné verzi.
    • Byl tu pokus ve formě Shiftů, ale nepodařilo se mi na PC scéně prosadit. Uvidíme, co předvede ProjectCARS. Nicméně simům jako je Asseto Corsa věštím velkou budoucnost a možná i port na konzoli. Dodnes mě strašně mrzí, jak příšerně SIMBIN zrubal kampaň v XBox verzi jejich série RACE. Jejich RACE Pro dodnes považuji za nejlepší simulaci aut na Xbox360 (za použití Microsoft volantu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit