Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Překvapení:
    Shadow Warrior - To je prostě jízda. Nečekaně dobře zpracovanej boj s mečem a vývoj postavy, dobrej příběh a fantastickej humor. Jediný co to trochu kazilo byl malej počet typů nepřátel na tak dlouhou hru.

    Zklamání:
    Beyond - Jen mě ta hra utvrdila v tom jak skvělej byl vlastně Heavy Rain. Největší problém je nelineární vyprávění příběhu, díky kterýmu se z Beyondu ztrácí jakýkoli napětí a je těžký si vytvořit k postavám vztah.
    Použití Aidena je hrozně omezený a hra je plná hloupých klišé. Byly tam ale i skvělý momenty a ve finále sem byl rád že sem to dohrál, jen sem po HR čekal mnohem silnější zážitek.
      • Hmm tak to ti stačí k dobré hře málo. Já minulej rok dohrál do konce 2 hry, a to jsem toho zkoušel dost, buď mě to vůbec nebavilo hrát nebo to bylo úplně stupidní..
  • Veskoslav
    Pro mě osobně je největší překvapení Tomb Raider, největší zklamání poslední Alien. A to jsem si chtěl kupovat kolektorku. Naštěstí jsem si četl recenze a všechno zrušil, hru koupil za 2 dollary na amazonu a přesvědčil jsem se, že takový paskvil, který s prezentovanou ukázkou na E3 nemá nic společného skutečně vyšel..
  • Největším zklamáním roku "pro mne" osobně to je Bioshock. Promrhat takový potenciál který to prostředí dávalo s tak debilním a nudným soubojovým systémem... nemám slov zklamání roku.
    • Malleth
      To se dalo trochu čekat
  • Cosi
    Remember Me mezi zklamání roku? Já se u ní solidně bavil. Neměl jsem problémy s ovládání, jako bylo vytýkáno v recenzích a hráčských názorech a opravdu mě bavila. Mě naopak po těch špatných recenzích mile překvapila.
    A Nillin vypadla ze stereotypní škatulky ženských hrdinek. Napůl černoška napůl běloška, nepobíhala oblečená tílku a šortkách a neměla nafouknutá prsa.
    • Veskoslav
      Remember me. Katastrofální soubojový systém a naprosto stupidní koridorovost. Po čase člověk zjistí, že ovlivňování bylo perfektně načrtnuté, ale v konečném důsledku je uděláno nudně a stereotypně. Ta hra promrhala tak obrovský potenciál, že si rozhodně zaslouží být ve zklamání roku. Jediné štěstí je, že vyšly ještě horší hry.
  • Mart9
    Největší překvapení byla právě Lukášova zpívaná videorecenze *4*
  • S Papers, Please naprosto souhlasím, nicméně - Rogue Legacy je také ďábelské potěšení. Doslova
  • fallanga
    Jsem rád, že nebylo zapomenuto na CoJ Gunslinger. A taktéž jsem rád, že nebylo zapomenuto na Remember Me, což byla hra, na kterou jsem se celkem těšil, ale zklamala mne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit