Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je mi to vcelku fuk ale cekal jsem co prijde :D
 • Pro March jsem našel perfektní využití hlavně za Osmany (proto mám z toho takovou radost, je to moje oblíbená země pro hru), dělali mi nárazník pro celou Evropu (a sám jsem tolik diplomatic relations nepotřeboval) a když se Rakušáci rozzlobili na moji expanzi, museli se prvně překousat přes Srbsko, Bosnu a zbytek Maďarska, který díky March dokázali postavit do pole úctyhodnou armádu a tehdy jsem využíval i příkazy, kdy jsem je měl nastavený na supportive a oni se automaticky přilepili k mé malé severní armádě a s ní jsem mohl vcelku bez problému držet HRE v šachu a sám se s hlavní silou zaměřovat na můj cíl - podmaňování si Afriky a Asie, šetřilo mi to hromadu Manpower, energie i cestování armády přes celou moji říši :-) Za Čechy jsem to využil jen na posílení Bavorska, který jsem nutně potřeboval vojensky silný, opět kvůli Rakušákům. Tehdy šel každej vojáček znát, pak jsem si za spojence vzal Francouze a na Polskej trůn jsem dostal svýho Kazimira z Poděbrad a tak jsem Bavory sežral :-) Horší to je s příkazem, aby obléhali určitou zemi, chtěl jsem, aby Sasové oblíhali Linz a já mohl v klidu honit Rakušáky a jejich čubičky po Evropě a rozkousávat je, ale Sasové (ač můj vazal), to měl očividně v řiti a tak mi to dost kazilo plány, když jsem se s hlavní armádou musel neustále vracet zachraňovat svoji druhou armádu, která obléhala a zároveň utíkat na pomoct Litevcům a Polákům, kteří dokázali kvůli prohraným bitvám stahovat warscore tak neskutečně dolu, že jsem měl chuť si to uložit, hrát za ně, rozpustit jejich vojsko a dohrát to zase za Čechy, ale...madafaka ironman :-)
 • celoush
  DLC = Downloadable content ... asi existují datadisky, které si nestáhneš z netu a tudíž je za DLC nemůžeš považovat.
 • XXHUGOXX
  To bolo dobré DLC, ale o strachu tam ani nemôže byť reč. Len tupé naháňačky, lakačky a vnútornusti na zemi. Nuž ale každý sa bojí niečoho iného. Ale skôr odporúčam Amnesiu The Dark Descent. To som nemohol ani dohrať.
 • Veskoslav
  TO jako když už něco vyhraje jednu kategorii, tak to nesmí vyhrát další? Co je to za chujovinu? Nebo nesmí být jedna hra ve více kategoriích? Jeden z nejlépe hodnocených datadisků loňského roku a není zde.
 • No, nevím jestli nejlepší, ale určitě nejatmosféričtější. (Za sebe musím říct, že to bylo DLC k novému UFU.)
 • Mezi DLC a datadiskem neni rozdil.
 • solomon.short
  vzdyt ano. zustalo by jen to :)
 • No, jelikož tenhle rok jsem jako jediné DLC hrál Destiny: The Dark Below, tak bych to asi musel dát tomuto...
 • No, mě to trochu zklamalo délkou(ano nečekal jsem u dlc zážitek na desítky hodin, ale přece), tohle by si zasloužilo samostatný datadisk v tomhle stealth stylu
 • Což takhle se tady podívat a zjistit, že čtenářské hlasování tu je také?? *5* *3*
 • Ty jsi našel použití pro March? Pokud ano, tak by mne vcelku zajímalo, kdy je to podle tebe použitelné. Já měl třeba za Hansu 4-5 vazalů (ano, žralo to strašně moc diplomatické síly a nesnášela mne půlka kontinentu za agresi, když jsem udělal vazaly z prakticky celé koalice, co šla proti mně, ale stálo to za to :D ), ale neviděl jsem důvod ani z jediného udělat March. Já použití našel jen v jediném případě: Udělal jsem March ze Skotska, když jsem si to "vyříkával" s Velkou Británií. Jinak preferuji normální vazaly a brzkou anexi. Tobě "doporučení" fungují? U mne to v cca 80% případů ignorují. U příkazů vazalům se mi staly také různé zajímavosti, třeba vazal, který se měl držet u ostatnícch, se jaksi u ostatních nedržel. Co je ovšem super je to, že lze jít do války za některé CB svých vazalů, to jsem používal často a rád, to zase ano. Těch "zajímavostí" mi tam ale přijde trochu moc, proto jsem the Art of War nezmínil. Druhá možnost je, že jsem se pouze nedostal do situace, kdy bych pro ty novoty našel uplatnění (odehrány v tomto dlc Hansa, Skandinávie, Etiopie, možná Čechy (nejsem si jist, zda to nebylo v předchozím dlc), nyní Japonsko).
  Jinak ohledně bugů u Paradoxu, je fakt, že některé opravdu stojí za to :D
 • Protože by se lidi hádali i tak. Pro Games je asi nejdůležitější to, že většinu lidí to přiláká, přečtou si to a jdou zase dál, těch pár střev na diskuzích, co se tu hádají do poslední kapky krve, je asi moc nezajímá. Je tu až přespříliš podivínů, co nemají na práci nic jiného, než se bavit vyvoláváním hádek nebo hraním si na blbce, to potom opravdu nejde brát ty diskuze vážně.
 • Já myslím, že opravdu ne. Nezapomínej na to, že ho vydali s bugem, který zabraňoval větším říším vyvolávat války. Takže..heh, za mě ho možná kandidovat až na tento rok, do té doby nebyl použitelnej, bohužel. Ač, jak říkám, tu hru miluju a WoL přidalo hromadu skvělých možností, ale v konkurenci vcelku zaostává a i tak by se ještě našly větší skvosty. *4* Art of War pro EU je podle mě lepší, přidat možnost dávat "doporučení" spojencům ve válce, příkazy vazalům, dělat z vazalů vojenský nárazníky...opravdu super.
 • Třeba pro CK II mohli zmínit the Way of Life, ta vcelku dost mění to, jak se dá hrát (Dalo by se říci, že datadisk to lehce zjednodušil. Špatný vládce [Rozumíme špatné staty a vlastnosti, vazalové ho nemají rádi] je s trochou snahy "hratelnější"). Neříkám, že to je kandidát na 1. místo, ale zmínit to opravdu mohli..
 • Přestan oci privirat a radsi je otevri. Potrebujes to.
 • solomon.short
  datadisk k wow vyhral uz nejlepsi mmo roku, datadisk k diablu by zastoupeni mit mel (i pres nenavist GGG, Hnisavce a podobnych BlizzOmalovanekHateru)
 • solomon.short
  kazdym rokem me mrzi jak se nad (respektive pod) zebricky vyblije pul hracskeho naroda. Coz takto misto rubrik napsat clanek s vybranymi 15 hrami, jak pro pc, tak pro konzole a nechat hlasovat ctenare?
 • EU i CK miluju, ale popravdě minulej rok žádnej takovej parádní datadisk nevyšel, aby stál za účast v této kategorii. WoL by bylo úžasný, aleaž před pár dny teprve opravili ten bug, co dělal celou hru nehratelnou.
 • Jak říkám dal bych to na poslední místo ale i ta mi přišlo že celý obsah všech DLC se mi líbil víc, než původní celá hry - beze srandy. Přišlo mi že lépe vystihují "souls" atmošku podobnou více prvnímu dílu. Jediné co mi u těchto DLC vadilo byl fakt, že dva bossové byli originální ale ten třetí to kazil nějakým reskinnem jiného bosse.. například v tom old iron king to byl zase smelter demon akorát modrý... ale jinak to byl opravdu fajn strávený čas, nemužu si na celý season pass stěžovat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit