Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase BULLSHIT od Bohemky ...
  • No, jelikož tenhle rok jsem jako jediné DLC hrál Destiny: The Dark Below, tak bych to asi musel dát tomuto...
  • Za mne nepochybně DLC roku, byť musím přiznat jakousi zaujatost jakožto fanoušek série.

    Na druhou stranu je nutné si uvědomit, co vlastně DLC Zeus přidává do hry. A také za jakou cenu.

    Nu, nebudu zde volbu obhajovat, neboť bych vyplýtvat všechny povolené znaky.
    • flash789
      Vis, když nekoho arma nezajima tak i kdyby to tam pridavalo Armu 4 bude mu to jedno:) To je ten problém s podobnejma hlasovanima, jsou o nicem..
      • Taktéž pravda...
  • je docela sranda, že nejlepší letošní DLC není ani nominované a to DLC je lepší než původní hra, která tu dostala nezaslouženě 10/10.
  • Tak toto sa nepovedlo chlapci.
  • To aký somár sa odvažuje ma dissovat???
  • Kozy
    Charlemagne, Way of Life do CKII a pak The Lost Crowns trilogy do Dark Souls 2 byli letos bezkonkurenční.
    • PreidaQ
      Vždyť ono i vyhravší DLC tu nemá recenzi, výběr byl zvolen dost nahodile.
    • tak přemýšlím, ta trilogie tu nemá ani recenzi, docela smutné, to se pak těžko nominuje, když to tady nemá recenzi, stejně jako Bayonneta 2...
      • Jack1947
        V Levelu recenze byla na Bayonetu.
  • No zrovna Zeus bych jako nejlepší DLC snad ani nezmiňoval ....
  • Jack1947
    Left behind mohlo vyhrát spíš. Zeus jsem nehrál nemůžu soudit. Abych řekl pravdu tahle "Best of 15" kategorie celá ztratila pro mne vyýznam co jsem viděl prvně vyhlášeného. *7*
  • Ja by som dal Outlast Whistlebower...podla mna to prekonalo i zakladnu hru. Toho magora co ma pol DLC nahanal z hlavy dostanem asi len kladivom...dos..ty som bol ako malokedy
    • XXHUGOXX
      To bolo dobré DLC, ale o strachu tam ani nemôže byť reč. Len tupé naháňačky, lakačky a vnútornusti na zemi. Nuž ale každý sa bojí niečoho iného. Ale skôr odporúčam Amnesiu The Dark Descent. To som nemohol ani dohrať.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit