Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WhySoSad
    Když nad tím přemýšlím, tak proč ne Zeus ? Do hry to přídává narozdíl od většiny DLC nejen obsah navíc, ale hlavně úplně novej hratelnostní prvek, kterej nabízí strašnou spoustu nových možností.
  • ta trilogie pro DS2 stojí kolem 400Kč a nabízí přes 10 hodin zábavy, možná se dostaneme i k 20. Spousta předmětů, skvělých online prvků a nedostane ani nominaci?
  • Za mě Crown of the Ivory King pro DS2.
    • Mně zase přišel nejlepší Crown of the Sunken king :D každý to asi vidí jinak ale Iron kinga bych dal na poslední místo.
      • dle mého je nejlepší Old Iron King, hodně nároční bossové, perfektní level-desing se spoustami zkratek, parádní vizuál a hudba finálního bosse v memory skvělá.
        • Jak říkám dal bych to na poslední místo ale i ta mi přišlo že celý obsah všech DLC se mi líbil víc, než původní celá hry - beze srandy. Přišlo mi že lépe vystihují "souls" atmošku podobnou více prvnímu dílu. Jediné co mi u těchto DLC vadilo byl fakt, že dva bossové byli originální ale ten třetí to kazil nějakým reskinnem jiného bosse.. například v tom old iron king to byl zase smelter demon akorát modrý... ale jinak to byl opravdu fajn strávený čas, nemužu si na celý season pass stěžovat :)
    • Crown of the Old Iron King mi osobně přišel o něco lepší
  • Ale prd. Tady měl být Warlords of Draenor a měl vyhrát.
    • Jack1947
      Whole sh*t...
  • Jack1947
    Left behind mohlo vyhrát spíš. Zeus jsem nehrál nemůžu soudit. Abych řekl pravdu tahle "Best of 15" kategorie celá ztratila pro mne vyýznam co jsem viděl prvně vyhlášeného. *7*
  • No zrovna Zeus bych jako nejlepší DLC snad ani nezmiňoval ....
  • Kozy
    Charlemagne, Way of Life do CKII a pak The Lost Crowns trilogy do Dark Souls 2 byli letos bezkonkurenční.
    • PreidaQ
      Vždyť ono i vyhravší DLC tu nemá recenzi, výběr byl zvolen dost nahodile.
    • tak přemýšlím, ta trilogie tu nemá ani recenzi, docela smutné, to se pak těžko nominuje, když to tady nemá recenzi, stejně jako Bayonneta 2...
      • Jack1947
        V Levelu recenze byla na Bayonetu.
  • To aký somár sa odvažuje ma dissovat???
  • Tak toto sa nepovedlo chlapci.
  • Už jenom to, že je Company of heroes nominovanej je výsměch :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit