Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě je to o vkusu ale za mě jednoznačně Kerbal Space Program.
    • Coffin.Corner
      KSP by klidně mohlo být i v kategorii simulátorů, jenže to by se tady na tuhle kategorii nesmělo dlouhodobě prdět.. :-/
      • kdyby místo psaní nevydelečneho časopisu se radši venovali recenzím a poradne herní novinarine, možna by vydelali víc díky ješte vetší navštevnosti
    • PreidaQ
      Výběr byl pouze z her, které se objevili minulý rok. Jinak bych taky rozhodně dal hlas KSP, protože je to dost možná nejúžasnější věc, kterou jsem kdy v životě hrál a navíc má neskutečný vzdělávací potenciál.
      • Nevynechám možnost zmínit v nějakém postu, pokud se to aspoň trochu hodí, KSP. Podle mě jedna z nejlepších her vůbec, i když po technické stránce fakt slabota a full release na můj vkus moc ženou.
    • Pethulla
      KSP přišel do EA roku 2013 (není nad zkratky)
  • flash789
    tak nedodelane hry mají svoji kategorii pro vyhlasovanich roku...to jsme ro dopracovali. Timhle jen přiléváte vodu na mlyn tomuhle slendrianu, který si říká early acces.
    Kdysi me třeba zaujmul Starbound, pak jsme na nej zapomel, nevim kolik to je, rok nebo dva? A nedavno jsme koukal ze je porad early acces..neskutecny..
    • Prakticky všechny hry jsou nedodělané. Jen hry z E-A nám to říkají pěkně narovinu. Nevidím v tom problém.
      • flash789
        No nevim, me plno her prijde dodelanych, třeba Grimmrock nebo DA: Inquisition. A je vtipne jak tahle doba nekomu tak neskutecne vymlela mozek ze nevidi problém v nedodelanych hrach:)
        • Autoři takových her jasně říkají, že je to nedodělaná hra, kterou ty si můžeš dobrovolně koupit, nebo ne. To mi příjde fér. Je to daleko více fér než vydat rádoby hotovou hru, kterou ale řada hráčů nemůže hrát ještě řadu měsíců po vydání. Co mi ale trochu vadí, je snaha velkých společností nacpat se do E-A. To podle mě není fér. Představte si, kdyby EA dávala požadavek na KS, aby začala vyvíjet hru. Tyhle platformy by měly patřit jen menším studiím a lidem s opravdu unikátními nápady a ne kopírkám typu EA, Ubisoft atd.
  • A dále vyhlašujeme infarkt roku. Následuje nejlepší prázdný papír a design etikety na lahvičku neštovic.
  • Dogkiller
    Za mých mladých let žádný early access neexistoval a bylo to fajn. Platit za nedodělanou hru, která kdovíjak dopadne a kdoví jestli bude někdy hotová, pfff. Ani floka bych ta to nedal. *6*
    • Nikdo tě to kupovat nenutí *6*
  • vyber her opet vypada jako kdyby to vybiral nekdo z ustavu.
    • Tak to by ses s ním měl ztotožňovat.
      • jí taky je to moje
  • Ristoro
    Early-access hra? Co to je za kategorie proboha. Za chvíli bude něco jako: Nejlepší oznámení hry, nejlepší demo, nejlepší beta....
    • michaliuz18
      kokos pomaly je jar , .. ubehol mesiac od noveho roka, a tato predpotopna stranka stale pise rebricky o naj hier z minuleho roku :D tipujem ze este cez leto bude clanok o najlepsej hre. Traparen nemate o com pisat? vyserte sa uz na to
    • jeanczarny
      ..nejlepší fáma o hře
    • Demo? V této době? *1*
      • veď toho tu máme asi najviac :D
    • Morraw
      A skončí to u nejlepší hry, která ještě nebyla vytvořena *1*
      • Za chvíli to skončí jak v knížce od Terryho Pratchetta: "sklad budoucího vepřového". *4*
      • Tohle by bylo dobrý téma do Levelu. *1* Nebo aspon něco jako zajímavé hry, co nikdy nevyšly.
      • No to je jasné že to vyhraje Half-Live 3 :D
  • seprah
    Souhlas. V co-opu je to neskutečná pr.. hnědel.
  • zaslouženě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit