Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry panstvo, ale nevybrat Transistor jako OST roku? To jako vážně? To, OST Wolfensteina neni špatný, ale kdejaká post rocková/metalová kapela ho s přehledem strčí do kapsy. *13*
  • To si děláte zádel ne? Nejlepší herní soundtrack má tento rok bez debat WoW. Naprosto geniální záležitost. A i pokud by měl někdo jinej názor, jak je krucinál možné aby to vyhrál Wolf, co to je za nesmysl.
  • RezavejTank
    Osobní výběr nejlepších tracků all-time
    http://steamcommunity.com/groups/gameSoundtracks#announcements
    Inspirace na dobré tracky beru *14*
  • maros.goc
    najlepší soundtrack roka? Valiant Hearts: The Great War...bezkonkurenčný soundtrack, ktorý je ako z iného sveta
  • Přeci jen bych to dal raději Transistorovi, originální soundtrack, poslouchatelný i samostatně, skvěle navazuje na povedený soundtrack u Bastion.
  • jakub-vasicek
    Poslouchám je na Spotify a můžu souhlasit s výběrem. Super soundtracky.
  • Za mě palec nahoru.
  • homeles8
    Yeah! Pro mě nelepší soundtrack vůbec.
  • Velmi ocenuju tuhle kategorii!rad posloucham jak filmove tak herni soundtracky,dokonce jsem parkrat zastih i na Radiu 1 porad ktery dela jeden ze zdejsich redaktoru (jmeno?) a bylo to vzdy super! tohle si vsechno ze zajimavosti poslechnu..Co jsme slysle z tehle tak urcite letos Tranzistor,jinak doporucuju treba Olivier Deriviere-Alone in the dark, DMC-Noisia a spol.,
    • frantisek_nejezchleba
      ten z rádia bude Lukáš Grygar (zde na fóru janchor). A řekl bych, že jeho osoba měla elementární vliv na vznik této kategorie. Taky jsem za ni rád, vlastně mě zajímá nejvíc ze všech ročních best ofek.
  • Souhlasím! :) Soundtrack od wolfa mi vždy dal ten správnej chill pro kosení nácků *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit