Přejít na výpis diskuzí

Best of 2014: Nejlepší soundtrack

15.1.2015 12:42
Redakce Games.cz 49 příspěvků

Tak jako jsou hry rok od roku pestřejší, vzniká k nim i rok od roku pestřejší hudba. A díkybohu za to! Své si najdou jak příznivci velkolepých, Hollywoodem inspirovaných záležitostí, tak fanoušci okrajových žánrů, které do her nacházejí cestu skrze nezávislé tituly. Podcenit soundtrack hry totiž znamená...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry panstvo, ale nevybrat Transistor jako OST roku? To jako vážně? To, OST Wolfensteina neni špatný, ale kdejaká post rocková/metalová kapela ho s přehledem strčí do kapsy. *13*
  • To si děláte zádel ne? Nejlepší herní soundtrack má tento rok bez debat WoW. Naprosto geniální záležitost. A i pokud by měl někdo jinej názor, jak je krucinál možné aby to vyhrál Wolf, co to je za nesmysl.
  • RezavejTank
    Osobní výběr nejlepších tracků all-time
    http://steamcommunity.com/groups/gameSoundtracks#announcements
    Inspirace na dobré tracky beru *14*
  • maros.goc
    najlepší soundtrack roka? Valiant Hearts: The Great War...bezkonkurenčný soundtrack, ktorý je ako z iného sveta
  • Přeci jen bych to dal raději Transistorovi, originální soundtrack, poslouchatelný i samostatně, skvěle navazuje na povedený soundtrack u Bastion.
  • jakub-vasicek
    Poslouchám je na Spotify a můžu souhlasit s výběrem. Super soundtracky.
  • Za mě palec nahoru.
  • homeles8
    Yeah! Pro mě nelepší soundtrack vůbec.
  • Velmi ocenuju tuhle kategorii!rad posloucham jak filmove tak herni soundtracky,dokonce jsem parkrat zastih i na Radiu 1 porad ktery dela jeden ze zdejsich redaktoru (jmeno?) a bylo to vzdy super! tohle si vsechno ze zajimavosti poslechnu..Co jsme slysle z tehle tak urcite letos Tranzistor,jinak doporucuju treba Olivier Deriviere-Alone in the dark, DMC-Noisia a spol.,
    • frantisek_nejezchleba
      ten z rádia bude Lukáš Grygar (zde na fóru janchor). A řekl bych, že jeho osoba měla elementární vliv na vznik této kategorie. Taky jsem za ni rád, vlastně mě zajímá nejvíc ze všech ročních best ofek.
  • Souhlasím! :) Soundtrack od wolfa mi vždy dal ten správnej chill pro kosení nácků *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit