Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baldur52
    Pro mě to byl tedy jednoznačně Kirill Pokrovsky a Divinity OS, i když chápu jeho nenominování, jelikož kvůli jeho nemoci to museli Lariani namíchat z velké části ze skladeb z předchozích her.

    http://youtu.be/ju5YuWxSrJg
  • Mortuus
    Za mě je vítěz Child of Light. Ale s Wolfem jste se taky o moc neseknuli. *2*
    • Za mě taky. Child of light je jedna z best věcí vůbec tenhle rok.
    • nightborne
      Klobouček! Jsem stejného názoru =).
  • Pilgrim66
    Za me jasne opet Transistor, i kdyz musim uznat ze Wolfenstein taky nebyl spatnej. Ale v Transistoru proste zboznuju cely to album.
  • Wolfenstein možná špatný soundtrack nemá, ale opomenutí soundtracku z Dragon Age: Inquisition považuji za velmi, VELMI zásadní přešlap.

    Pokud ne první místo, soundtrack DA:I si zaslouží alespoň zmínku.
    • Soundtrack z DAI je super, takže určitě by si zmínku zasloužil. Ale já mám pocit, že pokud se o hře hodně mluví, je v ní hodně penez a dělá na ní spousta lidí, tak se najde obrovská spousta lidi a budou jen kritizovat, protože se to tak dělá. Je to prostě populárí. Zatímco když hru dělají dva lidi, tak je to skoro vždycky super hra a velké umění..i když kdo to ve skutečnosti hraje? takový z toho mám pocit. Sondtrack z DAI si klidně pustím a budu poslouchat a neomrzí se mi. O těch ostatních to nemůžu říct, i když ve hře je to v pohodě
  • Jj, Wolf se povedl :-) ...rovněž ale ještě dle mého lépe Vanishing of Ethan Carter! ...Far Cry 4 má pěknou hudbu. Musím však mrknout na Shadow of Mordor, když to má na svědomí i Garry Schyman.
  • fallanga
    Z uvedených je opravdu nejlepší soundtrack Wolfa, ale osobně se mi nejvíce líbil soundtrack Dragon Age: Inquisition. Ale výsledek se mi zamlouvá, Wolf měl skvělý soundtrack.
    • https://www.youtube.com/watch?v=ENTC-mAQ0tI

      *14*
  • Jack1947
    Jako soundtrack wolf neměl špatnej, ale tak nějak to mělo být trochu jinak ... jsem rád že tuhle parádní ehm soundtrack téhle parádní hry vyhrál ale ale...

    No nic no... tak nějak už mně ani moc nezajímá co bude dál nej sportovní hra? FIfa15/PES5 nevím... opomíjená NBA možná.

    Měl jsem na mysli že mělo být jinak v nominacích ale to je fuk.
    • Jako nenapsal jsi to spatne, ale tak nejak to melo byt trochu jinak... jsem rad ze jsi napsal svuj kvalitni ehm prispevek do tehle paradni diskuze ale ale...
      • Jack1947
        Nejzbytečnější Best of ever? pane ale. *4*
        • člověče, jacku, jak už tu dlouho píšeš na tyhle fóra, a stejně většina tvejch příspěvků nedává smysl... můžu se naprosto regulérně zeptat, jestli to hraješ, aby na tebe všichni reagovali, nebo máš třeba nějakou formu dysortografie?
          • Jack1947
            Ty jo *8* tak to mne tedy nenapadlo. Vím že mám hodně poruch ale tohle? *7* to zas ne.
  • Z hier pocuvam len 2 OST: Deus Ex Human Revolution a Hotline Miami...inak stoja za staru belu, lebo narozdiel od filmov v hrach extremne chybaju pesnickove soundtracky..mimo MGS3 a par vynimiek vsetko len nudny ambient
    • A co útěk s vesmírné lodě za zvuku What Is Love od Haddawaye v Saint's Row 4?
    • Dark Souls, Demon Souls mají skvostný soundtrack, sice se to nedá poslouchat každý den, ale tu melodii si pamatuji pořád např. ze Sifa - Masterpiece...
  • Mna tento rok najviac oslovila genialny soundtrack k Dragon Age Inquisition. Mohol byt aspon nominovany...
    • ++++ jednoznačně souhlas *4*
  • A Trevor Morris, který složil skvělou hudbu k dragon age, nebyl ani jmenován?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit