Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé, že se sem dostane F1 2014, která tu ani nebyla recenzovaná, ale Grid Autosport se sem nedostane.
  • výhercem je Assetto Corsa a basta :-P
  • Jsem nebo spis byl jsem primarne hrac na PC , pred rokem jsem si koupil z bazaru PS3 kvuli gran turismu, zadna takova hra na PC neexistuje a asi jeste dlouho existovat nebude. No a ted pred vanoci jsem mel nejake penize navic a koupil si Xbox One s forzou horizon 2 .
    Od te doby spim 4 hodiny denne, manzelka uz zarli :)) Mel jsem proti konzolim docela averzi, ale proste vecer az je klid zapnu forzu a parim , o singl playeru se vubec nebavim i kdyz je dobrej, ale multak s prateli s ruznych zemi to je proste parba .
    A ze je to arkada ? Jasne je jezdit LaFerrari po poli 260, ale je to uzasne navykove a zabavne.
    Realitu musim zazivat v opravdickem aute kazdy den, forzu chci hrat. Hlavne je super jak je to vsechno propojene funkcni , chcete si zahrat tak za 5 minut hrajete .
  • MotoGP14 je nejlepší hra roku a další rok to bude GT7 *3*
  • Jakožto člověk, který si opravdu neumí představit supersport na oranici, bych volil Driveclub.
  • Jack1947
    Ano? asi jo Forza je dobrá arkáda. Jo ještě si ji budu muset zahrát, navíc ted s tím DLC to je ještě lepší.
  • gamerkt79
    Ted by stacilo ohlasit GT7, Forzu 6 a vydat Project Cars a tenhle rok bude taky veselo...
    • frantisek_nejezchleba
      jó, to by bylo divoké. Ovšem GT7 očekávám spíš až na rok 2016.
      • kennyB
        Předběžný datum je 13.11.15, tak doufám, že to tak bude.
        • frantisek_nejezchleba
          pls, okduď to máš? To mi muselo uniknout.
          • Psychotic
            Ať už to má odkudkoli, jde o čirou spekulaci. Oficiální datum ohlášeno nebylo, zatím platí jen 2015-16.
            • kennyB
              Však jsem psal, že se jedná o předběžné datum. Oficiální zatím žádné nepadlo...
            • frantisek_nejezchleba
              Šéfík PD říkal, že 2015, nebo 2016. Na ten rozhovor asi naráží Psychotic.

              Datum na Playcentru tedy musí být spekulace.
            • kennyB
              Možný to je, ale jak jsem psal, doufám, že tak nějak to bude http://www.playcentrum.cz/gran-turismo-7-ps4-1143301.htm
  • frantisek_nejezchleba
    Osobně mám po přečtení článku největší chuť na Mario Kart. Ovšem celkové vítězství Forzy mě definitivně přesvědčilo o tom, že tenhle navýsost kompromisní titul (ve smyslu spojení arkádového jízdního modelu s uvěřitelným obalem) má cenu vyzkoušet.

    A mimochodem, včera jsem hlasoval ve čtenářské anketě a nemohu nezmínit, jak jsem se zrovna u závodní sekce podivil nad redakčním „předvýběrem“ her. V nabídce chybělo Gran Turismo 6 ve verzi 1.15, do které se hra dostala v průběhu roku 2014 (GT6 vyšlo v závěru roku 2013, podobně jako zmiňovaná AC). Proč by takovou hru dle mého stálo za to zařadit do žebříčků za rok 2014? Inu, je-li korektní do nich zařadit remaster GTA V, je dle mého naprosto v pořádku zařadit tam i extrémně vydatně aktualizovanou verzi hry z konce roku 2013.
  • Minulý rok jste Assetto Corsa nezařadili, protože byla v early accesu. Tento rok jste ji nezařadili protože "vyšla" na úplném konci roku. Nojo, to by bylo, kdyby simulátor porazil mainstreamové konzolovky, co ?
    • Též se divím že v seznamu není AC.. asi se nekonal spozoring
    • Tak Olejnik by se z toho osypal kdyby nevyhrala Forza.
    • AC 1.0 vyšlo 19.12. Nevidim jedinej důvod proč to v tom seznamu není. Článek vyšel 10. ledna, do tý doby bylo fakt dost času na to, si udělat na AC nějakej názor.. pořád je to závodní simulátor, ne MMO, takže recenze nemůže bejt tolik časově náročná..
      • Assetto Corsa hlavně byla už přes rok hratelná v early accesu. Těch změn v releasu od posledních verzí ea zas tak moc nebylo. To, že oficiálně vyšla na konci roku, je invalidní argument pro důvod nezařadit hru do seznamu.
  • nej závodní hra je metro 2033 a jízda na drezíně, jízdní model je fajn, obtížnost taky, cca jako NFS Rivals - sedneš a jedeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit