Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej závodní hra je metro 2033 a jízda na drezíně, jízdní model je fajn, obtížnost taky, cca jako NFS Rivals - sedneš a jedeš.
  • Minulý rok jste Assetto Corsa nezařadili, protože byla v early accesu. Tento rok jste ji nezařadili protože "vyšla" na úplném konci roku. Nojo, to by bylo, kdyby simulátor porazil mainstreamové konzolovky, co ?
    • Též se divím že v seznamu není AC.. asi se nekonal spozoring
    • Tak Olejnik by se z toho osypal kdyby nevyhrala Forza.
    • AC 1.0 vyšlo 19.12. Nevidim jedinej důvod proč to v tom seznamu není. Článek vyšel 10. ledna, do tý doby bylo fakt dost času na to, si udělat na AC nějakej názor.. pořád je to závodní simulátor, ne MMO, takže recenze nemůže bejt tolik časově náročná..
      • Assetto Corsa hlavně byla už přes rok hratelná v early accesu. Těch změn v releasu od posledních verzí ea zas tak moc nebylo. To, že oficiálně vyšla na konci roku, je invalidní argument pro důvod nezařadit hru do seznamu.
  • ja dostal THE CREW ke grafice..no abych pravdu rekl ze kdybych si to za tech 60 euro koupil tak by me asi trefil slak nebo to je takova pi....covina ze to neni ani mozne ale co se dalo cekat kdyz je to od ubisoftu ani se nedivim ze to davaji zadarmo spolu s asasins creed unity a far cry 4 ty hry stoji za velky konsky lofas to sou hry co jedou jen grafiku nic jineho...jinak ty auta sem hral asi 20 minut a pak unninstal nebo to je takova blbost fakt lituju toho ze sem ten kupon nekomu radeji neprodal..
  • kubi-wan
    Mno... a já doufám, že se jednou dočkáme pokračování Rollcage, páč takový hry se už dneska nedělaj :(
    • fixcz
      Vyzkoušej Sonic & All-Stars Racing Transformed
      • kubi-wan
        V obou dílech mám nahranou spoustu hodin. Jsou super!
        Ale chybí mi zkrátka takovýto wipeoutovsko-rollcageovský téma, který bylo kolem přelomu tisíciletí tak populární.
  • MK8 je pro mě nejenom nejlepší závodní hra roku, ale také hra roku celkově. Je mi trochu líto, že v českém prostředí tahle hra nemá absolutně šanci.
    • jindra.veliky
      takova detinska hra...jeste, ze tu o ne nikdo nestoji
      • V MK bych tě ponížil tak, že bys brečel ještě týden, dospěláku.
  • Forza Horizon 2 si to zaslouží.

    Jednou až vyhraji ve Sportce a budu milionář, tak si vedle PC koupím i Xbox One na Forzu. Jen Microsoft musí doufat, že vyhraji tolik peněz, že mě koupě Xbox One nebude mrzet. *15*
  • Kozy
    Za mě Assetto Corsa/Driveclub.
  • Pre mna jednoznacne Mario Kart 8 v tejto kategorii. Je to skutocne perfektna zavodna hra, hlavne v multiplayeri.
  • výhercem je Assetto Corsa a basta :-P
  • Tady by mely byt 2 podkategorie. 1. Nejlepsi zavodni hra, pro milovniky automobilu. Tu by vyhrala asi Forza. a 2. Nejlepsi zavodni hra pro milovniky zavodeni a tam bych jednoznacne volil Mario Karts, protoze v tehle hre si zavodeni uzijou i ti, kterym jsou jinak auta uplne volne (jako v mem pripade).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit