Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, pro mě naopak největší zklamání Middle-earth: Shadow of Mordor, i když jsem to tedy čekal. Otázka jak moc to v redakci hráli, ale po několika hodinách hra už je spíš otravná, než zábavná, o totálním stereotypu ani nemluvě. Hrůza.
  • Za sebe se jen podivuji, že se v druhé nominaci neobjevilo Elder Scrolls Online
  • za mne prekvapení žádne, protože mne v herním prumyslu težko muže neco prekvapit. Zklamání Wasteland 2, i když jsem to nehrál, ale podle recenze.
    • P.S.
      ale jo jedno pozitivní prekvapení by bylo - kampan CoD adwanced warfare. To jsem videl na YT a bylo to supr
    • wasteland 2 neni zadna pecka(bohuzel)ale je to slusny rpg rozhodne ne tak spatny
      jak pisou v recenzi na games
  • tak prekvapeni roku to bylo....ale bohuzel extremne plitky a nakonec jsem to ani nedohral a radeji prodal dal....
    repetetivni ukoly,bez pribehu...nemesis system nakonec dost nijaky...

    osobne South Park,ten byl skvely narozdil od plitkeho Mordoru...
    • a na doplneni...zklamani roku Wasteland 2,kde me prekvapilo,jak mi genericky loot mohl totalne zabit celou hru :-/
  • Dobře napsaný článek a pravdivej.Jen u Watch dogs je to o přístupu ke hře.Pokud je někdo starší pán jako já, tak si to zahraje stylem- mise a spát.Je to hra před spaním.Bez přemejšlení z bodu A do bodu B. Hotovo a dobrou.
    Ale jinak vše tu napsané, naprosto přesně sedí.
  • Veskoslav
    U mě lití bitva mezi Wolfem a Shadow. Dal bych je na stejno. A zklamání? Jedinou hru se seznamu jsem hrál/hraji WD a přijde mi to jako průměrná hra, co zabaví, ale odložím. Zklamáním možná tak z pohledu hype a slibů, ale herně mě to osobně nezklamalo. Zklamání roku je podle mě AC: Unity. Od toho jsem si sliboval mnoho a nakonec jsem tak rád, že jsem rušil předobjednávku. Pak mě napadlo ještě TES online, ale tam nikdo nečekal něco více než osekaný Skyrim. Tam byl přehnaný akorát Hype, ale už podle vývojářských deníků to aspirovalo na zklamání.
  • Prekvapeni roku pro me urcite Wolfenstein: The New Order. Jinak Middle-earth: Shadow of Mordor byla taky solidni gamesa *3* Dost dobre nechapu jak je mozne,ze AC:Unity nebyl ani nominovany na zklamani roku! Je to bez debat vitez teto kategorie a pro me jakozto fanouska serie AC obrovske zklamani. Rikal jsem si ,ze tohle snad ani neni mozne a i kdyby to nemelo ty nejvetsi bugy tak je to propad oproti predeslym dilum po vsech strankach (kazdy fanousek assassina to musi videt). Dohral jsem vsechny dily,ale co je moc to je moc. Se hrami od Ubisoftu to jde cim dal tim vic z kopce ...... Shame on you Ubisoft!!! Hraju uz cca 20 let,ale nad dnesnim jednanim nekterych vyvojarskych firem zustava rozum stat *10*
  • CarlJohnson-CJ
    Pro mě jednoznačně byly zklamáním roku všechny hry co vyšli na PC pouze v 64 bit verzi windows, jako chápu že technologie jdou přád dopředu, ale taky by na to nemuseli tak tlačit.
    • Veskoslav
      To jako vážně ještě někdo používá 32 bit pro jiné než kancelářské práce?
      • CarlJohnson-CJ
        To víš že nepoužívám 32 bit jen mi příjde že na to hodne tlačí, víš co buď 64bit nebo nehraj toť jejich přístup. *15*
        • Veskoslav
          Ale tohle se prosazuje už z dob, kdy vyšlo Win 7. A to je více jak 5 let. Už v té době Ubisoft, Valve či Blizzard spolu s vydáním psali, že by bylo vhodné postupně přejít na 64 z těch důvodů, že nebudou časem podporovat 32 systémy.
    • Jestli používáš ještě 32bit, tak je mi tě upřímě líto *1*
    • Myslel sem že každý kdo to s hraním na PC myslí aspoň trochu vážně má tohle už dávno pořešený. Já už šestým rokem jedu na 64 bit OS, takže tvoje nářky absolutně nechápu. *6*
    • To vis,ze by nemuseli. Je to cele jenom o jednom....money!
      Tahle zalezitost o penezich neni to jsem napsal opravdu blbe. Na 64 bit OS dneska jede uz vetsina lidi a vyvojari s tim pocitaji takze neni duvod aby hry v dnesni dobe podporovaly 32 bit OS. *3*
  • normálně v tomhle směru nehnidopišim, nicméně tohle mě bitch-slaplo pěkně:

    "Tvůrci zajímavé prostředí nedokázaly zaplnit"

    tak buď jsou to tvůrkyně, nebo to "nedokázali", ne?
    • Thorar
      A když je to shemale?
      • dobrá otázka.. nevim jak pro tebe ale pro mě je šemalák stále ošklivej chlupatej chlap a nesmočil bych... takže stále "nedokázali" ale chápu, že by to někdo mohl vidět jinak *1*
  • Ja nemozem povedat, ze by som sa v nejakej hre vyslovene sklamal, vacsinou totiz ocakavam, ze produkty dnesneho gaming business budu zle ;-)
    Ale ak by som mal vybrat tak Watchdogs, tesne nasledovana Wastelands 2.
    Najvacsie prekvapenie Shadow of Mordor, to som cakal , ze bude katastrofalne zle a nakoniec to bolo celkom fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit