Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • překvapení: The Evil Within - považuji to i za hru s nejlepší atmosférou i grafickou stylizací a celkově grafika je tam perfektní až na nedoskakující textury.
    zklamání: Divinity: Original Sin. Těšil jsem se na pořádné izometrické RPG a dostal jsem takovou chudinku.
    • Jack1947
      Já řikám více survivalů alá Evil within souhlas, plus bylo že nějakou dobu se nevedělo co z toho vyleze a takové hry mají dneska šanci na úspěch. Chápu že někdo si prožil Resident a nemá proč prožívat to podobné. *4*
    • Hnisavec
      jop EW geniálna hra a prvá ktorá vyzerá ako ozajstný nextgen
    • proč na to vlastne každy nadava? tady to dostalo 9 a ja to mam porad v merku že si to nekdy zahraju
      • Kazdy nie, len ti dvaja consolefags s kopou alternickov, ktory su frustrovani, ze za cely rok 2014 si nemohli zahrat ziadne poriadne RPG, lebo im nic nevyslo. Je to vyborna hra.
        • LOL Co to zvanis frustrovany pcfagu, ze nevyslo zadne poradne rpg?
          • Menuj...Dragon Age? Ktore vyslo na kazdej platforme?
            • Rec bola o konzole..havne next gen konzolach, a ty tahas handheld. Faktom je ze PS4 / Xone mali 2014 velmi ubohy RPG rok.
            • Pro masy treba dragon age, south park, dark souls 2 a pro fanousky napr. transistor nebo child of light. Dale treba jen na Vitu vyslo Ys, Demon Gaze, Freedom Wars, Natural Doctrine, FFX, SAO, ToH, Disgaea 4, ...
          • nic takoveho jako pc fag neexistuje. Pc je standard na kterej tezko muzes nadavat. Deviace jsou pouze konzole, tudiz existuje konzole fag, konzolista apd. Stejne jako nemuzes v zadnym vesmiru rict ze pc je shit, kdyz sam mas pc akorat v jiny krabici osetreny softwarove tak ze umi akorat pustit hru. Muzes rict ze konzole neni zas takovej shit, ale na pc absolutne rict nic nemuzes. To ze na nem neni tahle a tahle hra je pouze lenost vyvojaru, nic vic.
            • LOL V hernim prumyslu jsou standardem konzole. Deviaci jsou vykonne herni pc desktopy v domacnostech, kde dnes prevazuji notebooky a tablety. PC devianta poznas jednoduse tak, ze obleza obchody s pc hardware, sklada si sam pc ve snaze dosahnout na pomer vykon/cena kterou maji konzole a pak se tim chodi chlubit do diskuzi a hanet vsechno ostatni :-).
    • Ja myslel ze to bude neco jako Divine Divinity a ono je to neco uplne jineho
      • to já byl natěšený po Divinity 2: Dragon Knight Saga a říkal jsem si, že to nemůže dopadnout špatně a ono ejhle...
  • Prekvapenie: Alien
    • PreidaQ
      Já osobně ho naopak dost zvažoval označit jako zklamání roku, ale přeci jen musím uznat, že jiné tituly si to zasloužili o dost více.
      • oktavius66
        Především je důležité, co lidé od Aliena čekali. Pokud jste čekali něco jako první AvP, tak určitě to zklamání je. Jenomže, ta hra už od vývoje oznamoval STEALTH akci a ten se v Alienovi drží více než nadprůměrně. Bůh ví jestli nejde o nejlepší stealth hru za poslední roky. Přiznám se, že jsem byl taky poměrně zklamán, když jsem se dočetl, že se ve hře neobjeví moc zbraní, ale nakonec mi to nevadilo. Stejně by mi byly prd platné a více jsem se zajímal jestli mi zrovna neleze za zadkem Alien a nebo Android. Takže, já si myslím, že záleží, co jste od té hry čekali. Každopádně páni vývojáři odvedli skvělou práci a já doufám, že někdy se rozhodnou udělat pokračování, které by bylo akční a vynahradilo nám Colonial Marines. *3*
        • PreidaQ
          Ale já právě čekal dobrou stealth akci. Dostal jsem sice napínavou a slušnou, ale velice frustrující stealth akci s natahovaným nemastným-neslaným příběhem, hrozným backtrackingem, nesmyslnými úkoly a hluchými místy v hratelnosti. Nebyla to špatná hra, ale pro mě to celkově zklamání bylo. Většině lidí tyhle chyby buďto nevadili nebo jim prostě nevěnovala pozornost, ne tak mě.
          • Hnisavec
            príbeh bol ok, film má 2 hodiny, hra kludne 30, jasné, že to nebude také intenzívne a kompaktné ako film nikdy, jedine, žeby to bolo ako CoD a tam zase by si pindal na dĺžku hry. Stealth absolútne nebol frustrujúci, ale bol to náhodný a emergentný zážitok, ktorý mal každý hráč iný a odlišný. Ja som prvý stret s Alienom zomrel asi 10x, kamoš to prebehol na prvý šup, lebo sa alien správal a pohyboval inak.

            Backtracking tam moc nebol, väčšinou si musel prejsť už len kúsok po splnené misií a levely sa pekne spojili do jedného funkčného celku, takže to budilo dojem ozajstnej obrovskej lode. Úlohy tiež boli ok, presne v rámci kánonu Aliena. Hluché miesta to tiež nemalo, lebo stealth a crafting tam bol excelentný a v každej tretine sa hry radikálne menila hratelnosť.
          • oktavius66
            Víš co se říká: 100 lidí 100 chutí *3* .
      • Alien zklamani? coze?!!! *8*
  • Sklamanie roka: GTA V na PC
    • Naopak, konecne nextgen GTA!
      • Jo, ale to já už budu hrát asi šestku, než vám to vydají *1* *1* *1*
    • idiote
  • Trochu nechápu ten hype okolo shadow of mordor
    prumerna akcni hra,par hodin me bavila,ale jinak je to preskinovanej
    batman s assasinem,nic vic
    to ze si me skret pamatuje a rekne mi dve vety predtim nez ho kuchnu
    neni dle me nic svetabornyho
    Pro me z výše jmenovanych asi sherlock je překvapeni roku(this war of mine
    jsem este nehral) a zklamani roku bez diskuze Dragon age
    (ne moment,nebylo to rpg roku?) *1*
    • Pto mě jsou největší zklamaním diskuse na českých herních fórech. Kvůli příspěvkům jako je tenhle..
    • Tiež mi to napadlo, ale nakoniec si vravím, že vlastne som od tej hry ani nič iné nečakal, takže nie som ani sklamaný. Taká tá "o trošíčku lepšia dvojka".
  • Kde je ESO? Největší fail na poli MMO v dějinách. Mělo by tu být.
  • wasteland zklamani velke pro me....
  • Teslu zařadil někdo, kdo předchozí díly hrál, nebo někdo, kdy si jen přečetl že šlo o úspěšné a obtížné adventury 90 .let? Jinak podstatně lepší zhodnocení vydařené hry:

    "Though he has lost his memory, Tex hasn’t lost any of his charm or humor, and Tesla Effect is a beautifully crafted love letter to a bygone era, made specifically with series fans in mind."
  • Kozy
    To je zajímavý, přitom nebejt toho Nemesis systému je to dost průměrná hra. Za mě by to byl asi Sherlock, nečekal jsem že to bude dobrý.
    Zklamání roku? Těch bylo *1* tady bych zvolil Dark Souls 2.
    • MrSanta
      Nekomentuju Mordor, hru jsme nehrál. Ale překvapení roku, podle mě, nemusí být špičková hra. Stejně tak zklamání roku nemusí být děsná hra. Prostě jen z nějakého důvodu ta hra překvapila/zklamala.

      Pro mě je třeba překvapení roku Destiny. O hru jsem se zajímal, těšil jsem se na mix Borderlands a Halo. Když postupně vyšlo najevo, že Destiny bude zcela něco jiného, tak jsem se o ní přestal starat. Pak vyšel free trial, tak jsem to prubnul a bavilo mě to tak ukrutně, že jsem to hned koupil a dneska mám nahráno dobře přes 100 hodin. Chybí mi tam pořádná příběhová kampaň s hollywoodskými filmečky jako v třeba v Halo, chybí mi tam bohatší loot, chybí mi tam obsah pro solo PVE. Chybí mi tam spousta věcí. Ale prostě mě to děsně baví hrát. Destiny bych viděl tak na 7/10, ale pro mě osobně z 2014 her co jsem hrál (ono jich zas tak moc nebilo *1*) překvapení roku.

      Zklamání - letos se nedostavilo. Ale loni to pro mě byl BioShock: Infinite. Hru bych hodnotil taky tak zhruba 7/10. Není to špatné, samotné hraní celkem bavilo, ale prostě to tak nějak nebylo ono. Některá designerská rozhodnotí mi prostě děsně vadili.
      • To já byl z Bioshocku, alespoň co se hudby vizuálu a hlavně příběhu týče, opravdu nadšenej
    • Loneck
      U mě je taky DS2 zklamání roku. Uvidíme jak na tom bude Bloodborne.
  • oktavius66
    Tak za mě je překvapení roku určitě nový Wolf, ale váhal bych možná trochu ještě nad Sherlockem. No a zklamání roku ? 100% Watch Dogs... To bez komentáře *15* .
  • Středozemně. :D
    • PreidaQ
      Středoztebe. *3*
      • jj Středozněho *4*
        • Středozvás *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit