Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesouhlasim s vysledkem.
    Prekvapeni roku jako mordor je muj subjektivni pohled protoze po 20 minutach jsem to odinstaloval jako naprostou sra*ku o nicem... proste nudu. Pro me byl prekvapeni alien ktery byl na dnesni pomery hoooodne dlouhy vyborne optimalizovany a jel krasne i na horsich sestavach a nemel zadne bugy jak je to u vsech AAA titulu ted ve zvyku.
    A zklamani the crew bych nerekl je to na PC to je nejlepsi zavodni hra tohoto roku ( forzu vynechavam ta je nejlepsi). Hraje se to dobre az na prvni dny nemoznost pripojeni tak nejsou sni problemy. Pro me zklamani je AC:U a to proto ze ukazuje jak firma pres dojnou kravu sere na zakazniky z kterych dela beta testery a prodava nehotovy produkt za plnou cenu. Tohle je vetsi zlo nez to ze neni ve hre nejaky extra pribeh ci motivacni slozka ktrra je vytikana the crew.
    jesli nesouhlasite tak chcu rozumny inteligentni zduvodneni ne pubertalni haterske narazky:-)
  • Chapu, ze Shadow of Mordor prekvapilo tim, ze to byla o neco mensi sracka, nez se vseobecne cekalo, nicmene Southpark me prekvapil nejvice, protoze dosavadni Southpark hry staly za vylizrit a tohle byla az neskutecna pecka.
  • Co máte proti klacíku pravdy?? *1* to si rozhodně zaslouží něco vyhrát a vy pořád nic... to překvapení si to rozhodně zasloužilo, jelikož od toho asi nikdo moc nečekal... a vy vyhlásíte jako překvapení přeskinovaný AC *7*
    Prostě Klacík pravdy jasně vítězí!! *3*
  • Mordor ma nudil - bol robeny strasne na to, aby vyzeral cool(tie spomalovacky medzi udermi), ale hratelnost bola o nicom
    South Park som si uzil so sirokym usmevom
    Wolf bol nadpriemerny, s debilnym zaverom, neskutocne hlupym
    • Jack1947
      Rip blazkowicz
      • ringmancz
        Jacku, ty jsi k 0 k 0 t (omlouvám se redakci)
    • Mart9
      No ten konec, ani mi nemluv, úplně to zabilo celý příběh
  • Mart9
    Mordor jsem nehrál, nemůžu v tomhle případě posoudit, pro mě je velmi příjemné překvapení Wolfenstein.

    U zklamání je to horší, já si obvykle špatné hry nevybírám, takže můžu těžko posoudit. Napsal jsem tam ale Ramba, protože po zdejší recenzi jsem se díval na nějaká videa a nepřipadalo mi to tak špatné, dokonce jsem měl chuť si to zahrát. Ale neměl jsem to dělat, hrozný...
  • Moje osobni nejvetsi zklamani roku je Wasteland 2. Ocekaval jsem legendu, ktera se hrde zaradi vedle falloutu a ono houby. Pritom to delali zkuseni tvurci, meli na to spoustu penez i casu a nekecal jim do toho zadny vydavatel.
  • firebug
    Divné, že AC: Unity nebyl na zklamání roku ani nominován. Jako fanoušek série jsem se na tenhle údajný návrat ke kořenům s vylepšeným parkourem dost těšil a výsledek byl otřesný. Postava se hýbe nereálně (boostuje při skocích) a pathfinding je stále problematický a těžkopádný. Není to sice horší, než předchozí díly, ale je to zkrátka pořád více stejné :-) a na posedmé už to prostě nebaví. Přičteme-li k tomu žalostnou optimalizaci, nebo spíše celkovou nedodělanost, mikro transakce a vynucovanou propojenost s mobilními aplikacemi, je na solidní průšvih zaděláno.
    Ale je fakt, že od ostatních uvedených her jsem nic nečekal, takže nemohly zklamat.
    • To, že Unity nedostalo ani do nominací je fakt divný...
    • Rejsek
      V AC se moc neorientuju, oni uz ted davaji mikrotransakce i do singleplayer her?
      • Tak je tam co-op a tam kde je multiplayer tam sou vždy borci co se chtějí vytáhnout že mají nějaké itemy atd ale nemusí je člověk mít
        • Rejsek
          I tak je to zhovadilost, ne pro to, ze by to neco ovlivnovalo, ale spis pro to, kam to teoreticky povede, viz. f2p mmo.
  • Alien je skvela hra,ale pro me i dost zklamani mozna pro to co jsem si od neho sliboval
    Vetrelec se sice pohybuje nahodne,ale chodi tam porad jak turista a nikdy nedela nic jinyho,
    neleze po stenach atd.(ani nejvetsiho lovce vsech dob nenapadne podivat se pod stul) *1*
    stealth je ok,ale kazi ho treba detektor pohybu,ktery neni detektor pohybu,ale detektor vetrelce
    a androidu(neukazuje jiny pohyb otvirani dveri atd.),dal hru kazi plamenomet ktery je dany do hry moc
    brzo a clovek do nej ma vzdycky dost benzinu.no a kdyz clovek ztrati respekt z vetrelce(coz se driv nebo pozdejc stane) vsimne si ze celou hru taha za blikajici cerveny paky a macka blikajici cerveny knofliky *9*
    • Zahraj si to na nightmare a potom sa vrat naspat a vsetky tvoje vytky ktore si popisal sa stanu minulostou.
      • jono je fakt ze sem hral na hard,ale stejne pochybuju,ze by to zmenilo muj nazor,
        mozna bude min fuelu do plamenometu a alien bude trosku nadrzenejsi nez na hard *4* ,
        ale tezko bude myt novy animace a taky se tezko se zmeni napln misí,ale ja tu nechci hateovat
        aliena tu hru sem si uzil jako malokterou tehle rok a urcite si ji chci na nightmare este zahrat
        • co to kecáš? TY si to na Hard určitě nehral ty Joudo....to by si nenapsal, že tě Alien nevidí pod stolem a máš dost paliva do plamenometu
          • to sem psal o tech animacich ty joudu *4* ,to ze te vetrelec killne kdyz ses pod stolem
            nebo si te vytahne ze skrinky to vim,x-krat se mi to stalo,ale ty nikdy nevidis zadny jeho
            jiny pohyby jindy nez v kill animaci,furt tam jen chodi jak kokos
        • on se ale diva pod stup. Vytahne te tam odsad jako hadrovou panenku.
  • Překvapení souhlasím i když víc her bylo lepších než jsem čekal a zklamání roku jednoznačně far cry 4 ta hra byla tak hloupá jako kleštičky na nehty
  • Jack1947
    Víceméně souhlasím s tím že jedna hra do překvapení roku je málo museli tady být minimálně 3místa, jo ale vím no čas a tak je núprosný takže jen jedno místo. Bezproblému pro mne.

    Zklamání snad nikdo nečekal něco jiného, pokud ano byl by to jen hejt a ten nevyhrává žádné žebříčky. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit