Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale kdyz na to koukam ted zpetne, tak se neni cemu divit

    skyrimu bych tak dal poctivych 7/10 a da:i je neco na ten zpusob, co do herniho obsahu nic revolucniho, ale je toho relativne hodne, misty to muze nekomu pripadat epicky a to asi staci na hru/rpg roku
  • V poho pro mě je to taky hra roku a to jsem zarytý pcčkář(i když je fakt že válečník se ovládá na .... zlatý Dark souls 2)
  • presne, 1200 lidi u nas nehraje zadnou indie, natoz this war of mine

    takze klasika, hele kategorie, ze ktery jsem nic nehral, jo redakce porad mele o this war of mine, tak tomu hodim hlas
  • Chtel sem na ten koment reagovat nejak podobne a pak sem scrollnul niz a nasel sem tvuj koment
    kterej rika presne to co sem chtel rict ja,jenom to rikas peknejsima slovama *1* Takze diky za usetrenej cas,mluvis mi z duse.
  • A ty by sis mel uvedomit,ze kdyby this war of mine mohlo byt porovnavano s treba DA:I,tak by dostalo velky kulovy a ne 1200 hlasu a ze "v ramci dane kategorie" mela z tech indie games tu reklamu nejvetsi a nejvic se o ni psalo.
  • ja s nim jsem spokojen, kvalit Fallouta 1 a 2 nedosahuje, ale tak to se ani cekat nedalo. Naopak obcas je tam ten feeling starejch Falloutu cejtit. Neni to zadna super pecka, ze ktery bych skakal nadsenim, ale mam odehrano 60 hodin a zatim se bavim velmi slusne celou dobu, coz se rozhodne neda rict o mnoha jinejch takzvanejch hrach roku uz po deseti hodinach. Na ty hre mi vadi to, ze tam je malo opravdu vydarenejch zapamatovanihodnejch postav a lokaci. Nejsou tam zadny velky mesta ve stylu Hubu, NCR, Vault City, Denu, New Rena a podobne, ale jen takovy nemastny neslany a nijak neusporadany plochy, na kterejch se toho moc nedeje - to je nejvetsi slabina hry
  • Je to špatně. MMO mechaniky jsou velice omezeny problematikou více hráčů a jediné co je omlouvá je to že si konečně můžeš zahrát rpg s přáteli. nexistuje jediný rozumný důvod proč je aplikovat v single player-u kde je desainer omezen daleko méně a muže vytvářet intezivnější zážitky které nepůsobí tak mechanicky a monotoně ... nepadají mi pouze 2 důvody proč tyto prvky aplikovat 1. jako filler . Grinding je velice jednoduché vytvořit a efektivně natáhne herní dobu. 2. jednoduchost ... ano žijeme ve smutné době kde si vývojáři myslí že gamer je tvorem na duchu prostým a proto zjednodušují a zjednodušují ... hlavně aby se nad hrami nemuselo přemýšlet ...
  • jestli si dobře vzpomínám tak ty jsi tady před vydáním DA nejvíc nadával jak je to plastové a bšichni jsou přiteplení
  • Rejsek
    Uplne stejne jako ted. U kazde sekce jsi mohl napsat i vlastni hru, ne jen ty predvolene a vysledek vidis sam. I kdyz je mozne, ze psychologicky efekt dopredu vybranych her a zdechlost hlasujicich napsat vlastni hru, mohou vysledky jistym zpusobem ovlivnit. Nicmene to cele zastinuje prosty fakt, ze hadat se kvuli takove pi*ovine muzou jen skutecni hlupaci.
  • Jen ty komercni.
  • Kolik ti je, 12?
  • No ty jsi fakt pořádna buznička, viď? Ví už to tvoji rodiče?
  • Teda krom toho že Dragon Age 1 byl hnusný, nechutný konzoloidní plebs, který šlapal po odkazu Neverwinter Nights který byly o několik urovni výše, ale což, že?
  • Nejde srovnávat různé platformy s různým počtem uživatelů v jedné anketě ... a dokonce i chameleon jako DA:I je vnímaný jinak na různých platformách.To že se neobtěžovali s pořádným PC portem ji na teto platformě odsuzuje k opovržení ... rozhodně to není nejlepší pc hra co letos vyšla .. nic méně pc je stejně jako wii u v minoritě a nedá se očekávat že hry oblíbené na těchto platformách dopadnou v takovéto anketě dobře (mohou dopadnou dobře jen v kategorii kde jim nekonkuruje silnější platforma)
  • Proti spoustě dalších přispěvatelů rozhodně. Kolega vejš se slušně zeptal, já mu slušně (a věcně) odpověděl, žádný neopodstatněný výkřiky do tmy. A opravdu že jo, hned se cejtim jako lepší člověk.. ;)
  • wenceslaus
    Apeluješ na to, že maj lidi různý názory - ale dodáváš, že některý se maj vyloučit? WoW

    Ne, nemyslím že šlo o šmelinu ani tupost lidí... o hype bych uvažoval. Ale z principu - když voláš po toleranci názorů, měl bys být sám tolerantní.
  • Tak ono těch věcných argumentů taky zrovna málo nebylo. Navíc napadání ze strany fandů DAI se tu taky objevovalo. Chci jen říct, že ani tábor odpůrců ani příznivců si nemají co vyčítat.
  • Kvůli tobě se oholím aj na pdeli, jak to máš rád.
  • ať si ho vyjadřuje, ale ať nesvaluje výsledky hlasování na hype, šmelinu a na tupost lidí, co hlasovali jinak než oni.
  • del0
    Nejlepší RPG všech dob je přece Skyrim a Dark Souls. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit