Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Tak to já se vždycky hádal. *15* Každopádně dneska už je to jedno. Je jasný, kdo je vítěz. *5*
  • flash789
    a myslis ze tohle z tebe dela lepšího člověka ? :)
  • Jack1947
    Cože menšina? takže dotáhla už i na Games *7* Jo ták, jsem to blbě pochopil, sry.
  • A není to spíš obdivuhodné, že ta naše menšina má odvahu a odhodlání tu vyjádřit svůj názor. Co tak pročítám diskuse, tak se daří ho vyjadřovat i celkem slušně, takže v čem je problém?
  • A ty uz se holis?
  • Erien
    Neřekl bych že s tebou někdy budu souhlasit. *1*
  • Zdejší mikro nedůležitá komunitka ubulených všeználků by si měla uvědomit, že nekormidluje svět. NE!! Oni ani nejsou většinou zde na games. Na diskuzích tady tipuji tak 30 lidí, co pořád dokola brečí a hatují hry typu DA I. 30 Lidí! Nemluvě o anonymcích, co tu píšou pod deseti!! přezdívkami, aby to vypadalo že jejich názor má nějakou váhu!!! Všichni tady píšete jak stě hrozně dospělí, na úrovni, jak hrajete hry od doby, co se ctrl potkalo s altem, ale nakonec se chováte jak malý!!! děcka. Výsledky, nejsou zfalšovaný, lidi co maj jiný názor nejsou ofce, todle není nějaký špinavý trik od EA, ani výsledky nejsou způsobeny tím, že hra měla velký hype. Pochopte!!! (a toto bude pro některé lidi šok) že né každý má stejný názor a že když vaše hra nevyhrála, že jsou všude kolem vás ovce!!! Proberte, dejte si facku a běžte hrát co vás baví, DA I to vyhrálo, copak asi teď naděláte, nesnažte se schovat do nějaké ulity ze lží o tom jak ste poslední člověk s dobrým vkusem. Možná ste hráli Pong v době kdy to nebyl mejnstrým, ale to z vás nedělá žádné pány dobrého vkusu!!!!. Proberte se a přestaňte se chovat jak děcka ve školce, když není vše podle nich.
    BTW: redakce!!!!!!! ten váš spam šit je pěkně vhvně.
  • wenceslaus
    To je hyperbola — není to nic moc, ale k argumentaci to patří. Pak jsem tu taky psal, že populární jsou i Blesk a Babovřesky, ale nijak mně to nezasahuje a stejně je hodnotím negativně.... což je mimochodem blízko tomu, co napsal Keyz a proč jsme ho chtěl podpořit.
  • Erien
    Kolik že máš 10?
  • wenceslaus
    Počkej - já jsem klidnej. Jak už jsem tu psal, jsou to jen čísla pro zajímavost, nic víc.

    Ale ty asi nejsi moc v klidu. Opravdu byla ta poznámka nutná? Zkus to napsat tomu níž, co se tě tak zastává... ale to by byla palba do vlastních viď? Nevidím nic divnýho na tom, zastat se názoru, se kterým souhlasím.

    Nevolám po žádný anketě, netvrď něco, co nevíš. Zaráží mně, jak se tu hystericky útočí na každý náznak kritiky. Souhlasil jsem, že tyhle akety prostě ovlivňuje marketing... ooooo jak jsem špatný, zaujatý a zlý! Zkrátka hater a elitář.

    Stejně jako ty, beru to jen jako zajímavost.

    Hasne? Takže to mají všichni mlčky přijmout? To je ta diskuze o které mluvíš? Jasně, žádná volba není správná a všichni jsme jedineční a svým způsobem úžasní... hmmmm
    Ber to jako názor, ne útok.
  • V tehle diskuzi jsem cetl spoustu argumentu ale od tebe jsem videl jen:

    "Nelíbí se ti jeho názor? Tak si založ vlastní diskuzi, kde budeš psát jen TY..."

    A to je teda hodne padnej argument...

    Ja ti nevim ale nez zacnes psat o argumentech nechces si zamest pred vlastnim prahem?
  • wenceslaus
    To si nemyslím. A mimochodem - zkus někdy argumentu, místo toho buranskýho tonu.
  • Morraw
    Tak jestli to znamená, že EA bude vydávat spíše konzolové casual hry, tak ať. Je spousta jiných studií, která touhle cestou nepůjdou. Což se ostatně ukazuje. Jediné nad čím brečím, že právě tak velcí vydavatelé, jako EA, dostanou tak exkluzivní značky, jako Battlefront.
  • Ja si teda pamatuju jak se v ty dobe vsichni hadali o tom jestli je lepsi Q3 nebo UT :D

    Ja vsem tenkrat rikal ze me nebavilo ani jedno :D
  • Kde vedlo Q3? A Q3 určitě nebylo nejlepší...
  • GA to je pro gay age? *1*
  • To taky neni tak uplne pravda,pro postup pribehovyma misema potrebujes power,kterej dostava clovek za ti priblblý fetch questy,takže tu mame co? ano C je spravne,umely natahovaní hry nudnou MMO vatou.
  • Bohužel to vypovídá o tom jakým směrem se budou ubírat hry v budoucnu :(
  • Hurááá (skáče z okna)
  • Zaklínač ma tisíce sbíracích úkolů ve stylu MMO?Uz to prosimte nehul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit