Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WalkingWad
    Nejlepší RPG
    1. Dragon Age: Inquisition

    hh, klasickej důkaz, že nejvíc je slyšet na fórech menšina haterů :) Není to tak dlouho, co se tu někdo dušoval, že by GA:I ve čtenářském hlasování nikdy nevyhrálo..
    • GA to je pro gay age? *1*
    • spis myslel hracksem hlasovani, ze vyhraje v konzumentskym se ocekavat dalo

      jednotlacitkovy omalovanky proste tahnou
      • WalkingWad
        A konzument není hráč ? Ona je možná realita taková, že si to X milionů lidí koupí a baví je to, versus malá klika nespokojených hráčů co kolem sebe prská a kope :)

        Nebo jak poznat opravdového hráče ? Že mě baví Dragons Age, Wasteland II a plánuju koupit SoM atd.. znamená, že sem jen konzument, ale ne hráč ? Jen se ptám, abych pro příště věděl..
      • Konzument? Hráč? Nehraj si na elitu blbečku. Raději si zabal svačinu a padej do školy.
      • "jednotlacitkovy omalovanky proste tahnou" Nádherně je vidět předpojatost z tvé reakce. Rázem tím ztrácí tvůj "názor" jakoukoliv váhu.
  • S dragon age nesouhlasim. Oklestene o vsechno dobre na dragon age. Misto toho tam daji moznost jezdit na jelenovi a moznost vyberu oken do pevnosti. Takove zbytecne veci, ten cas mohli venovat uprave gameplaye aby to nepusobilo jako lacine mmo.
  • wenceslaus
    .
  • Njn, redaktori vedi pro koho pisi, takze okouzleni ubohosti Deagon Age neprekvapuje.
    • Ubohostí? Hoši, vy mě bavíte *1* *1* *1*
  • Výsledky prekvapili. Ale každopádne najlepšie za minulí rok ostáva aj tak ALIEN: ISOLATION. Má všetko od atmosféry, cez efekty a inovácie. Proste BEST. A nízky počet bodov je asi zapríčinení tým že je to ťažká hra a nie každý to vie hrať ..... ToŤ Vše ..... *16*
  • OMG *1* *1* *1* si počkej, až to bude plná hra ve Score *7*
  • Proč je tady v přesile hate na Dragon Age když čísla mluví jinak Dark Souls II ... 543 hlasů ,,,Dragon Age: Inquisition ... 1405 hlasů......
    • Psychotic
      Jen ti, jejichž kůň prohrál, mají důvod nadávat. A na koho jiného nadávat než na vítěze...
      • Na konzole. Poněvač hráčská komunita se dosti odlišuje podle platforem. Věkově i kategoriemi her, pro ně určené. A DA:I zkrátka konzolovka je. (to není hejt, nemám v RPG favorita)
      • Jenže kůň neprohrál ale hateři sou prostě mimo, protože tady je důkaz a ne jenom na Games.cz, prostě čtenáři i redakce ji volí jako hru roku takže kde je problém ? já ti to řeknu... nikde, prostě ta hra není pro každého a za to jsem rád, protože hry pro každého sou typu: fifa,gta,mortal kombat,sims,simulátory traktorů:),auta hry, a samozřejmě minecraft, a alternativy těch her co píšu,,, taky jsem některé hry hrál v mládí když jsem je viděl po prvé, ale musel bych být dmnt, abych řešil fifu každý rok už bůh ví kolik let, nebo každou kapku vody na kapotě auta v "nový" - "next gen" ...
        • To máš pravdu, že DA:I není pro každého, bohužel pro tebe to ale (nejen) já chápu v jiném významu :-D
  • firebug
    AC: Unity není ve zklamáních roku ani v top5? Tak teď nevím, jestli je horší to, že lidi měli od "next-gen" pokračování AC tak nízké mínění ještě před vydáním, a nebo že se jim to vážně líbilo...
    Každopádně hanba vám gamesáci, že jste takovej provar nedali do výběru a místo toho tam hodili Tesla Effect, od kterého nikdo normální přeci nemohl čekat nic světoborného. :-)
    Jinak děkuji za BEST OF články a taky místní komunitě diskutérů. Díky vám se mám vždycky kde vybrečet... :-)
    • Assassín je zavedená značka a série a taky typ hry (prostě bud se ti líbí nebo ne) kdyby ji lidi nehrály tak už po jedničce by toho ubisoft nechal a ohledně Unity tak technické problémy sou jedna věc ale říkat tomu zklamání roku ? nenech se vysmát
      • firebug
        Udělovat anti-cenu za zklamání je celkem problematické, protože se předpokládá určité očekávání a to je snad ještě subjektivnější než samotné hodnocení kvality :-)
        K AC: Unity se vyjadřuji jako fanoušek série, který od "next-gen" dílu čekal evoluci mechanik, které mě nadchly ve starších hrách. Čekal jsem zejména vyladěnější parkour a plynulejší pohyby, aby mě opět bavilo jen tak prolézat města a kochat se (mrkni třeba na tech-demo Beyond Good & Evil 2). Bohužel právě kostrbatost pohybů (postava boostuje při skocích, během plížení nedokáže obejít roh, občas se klasicky "zasekne" na zábradlí, či nějaké zídce...) je úplně tristní a otrávilo mě to mnohem více, než ty technické problémy (i když ty samy o sobě taky byly solidní fail).
        + mikrotransakce + truhly odemykatelné jen skrze nějakou appku
        V konečném důsledku to je pochopitelně úplně jedno. Jen kdyby Unity bylo v nabídce místo Tesla Effect na 100% dostane mnohem víc hlasů, než retro adventura s Texem Murphym... :-)
  • misho8723
    No ak u ľudí víťazí DAI, ktoré je podľa môjho názoru ako RPG hra dosť slabá, postavy ok a dialógy, ale hrateľnosť priemer, RPG prvky slabé, plno fetch questov, na hre strašne vidno MMORPG štýl, bojový systém oklieštený oproti jednotke, grafika pekná, ale hlavne postavy strašne umelé - plastové, nechápem ako mohli urobiť ovládanie na myši a klávesnici tak zle, keď jednotka bola super v tomto smere, atď..
    Ak ľudia majú radšej menej komplexné hry, tak to pre tento rok nevidím ružovo pre Zaklínača 3..proste môj názor, ale Divinity Original Sin bol skoro vo všetkom lepší, hlavne v tých najdôležitejších bodoch čo robí RPG hrou výbornou hrou..
  • aspon ten wolfenstein a jiny věci to zachranujou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit