Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    a já to nikomu neberu, ať si lidí rádi počtou ve hrách, já si raději počtu ve knihách a ve hrách si raději zahraji.
  • tak někdo se líp pobaví u zajímavého příběhu než pořád dokola podřezávat vojáky a posílat je na padáku kamsi do nebe.
  • jnsCZ
    Doom
  • Femto
    že většinu času si hraješ, bavíš se herními mechaniky. Prostě nečumíš na cutscény nebo nečteš haldy textu...
  • co je to gameplay?
  • nightborne
    Všéééchno je přeceňovaný, všechno je hovadina a nejlepší hra je stejnak Pong.
  • Femto
    Ten kdo se stará o gameplay, tak musí dát na první místo Metal Gear nebo Bloodborne. Letos(edit:loni) se nic lépe nehrálo.

    PS. Pro toho jedince, který nechce rozlouskávat lore, je tu taková jednoduchá osa aspoň jako základ:
    http://metalgeartimeline.com/#mgspw
  • Zrzzek
    Já myslel, že nejpřecovanější hra roku je Witcher... Tedá Fallout... Vlastně Life is Strange... A Her Story je prej taky přeceňovaný....
    PS. Max si nevzal prášky *1*
  • Chim
    Half-life.... Jaké to je po letech? Přemýšlím že bych si to zahrál znovu zase po čase.
  • pokud se ti líbil Zaklínač 1, tak si ten zážitek nekaž trojkou. Dej si radši dvojku, tak docela ujde, i když není tak dobrá jak jednička. Trojka totiž zcela ztratila atmosféru prvního zaklínače a stal se z toho napůl Skyrim.
  • Soilwork
    stejně jako na tý PS4... stačí mít víc gamepadů
  • kubi-wan
    Pro mě je to Ori.... možná taky proto, že jsem snad nic moc jinýho letošního nehrál... *15*
    Vlastně kromě Trine 3 (kterej mě dost bavil, ale těžce mě zklamala dýlka) a Broforce, který ale hraju skoro pořád už od původního BROtotypu.
    Jinak ale nic... spíš jsem doháněl hoooodně restů... takže letos byly jedny z mých nejsilnějších herních zážitků Valiant Hearts, Beyond Good & Evil, první Zaklínač, Deadlight a první Half-Life (kdysi jsem asi dvakrát rozehrál, ale nikdy nedohrál, páč mi to nešlo).
    Z týhle "bestovky" bych si rád zahrál vlastně jen Life is Strange a třetího Zaklínače. A dál zůstanu ve svý minulosti *4*
  • Chim
    Jo.
  • Tak todle nemuzete myslet vazne, nejvic precenovana hra roku. FUJ
  • hry, které nejvíc zaujaly mě: PoE, Undertale, Underrail, Life is Strange, Soma, Cities: Skylines. Ne všechny z nich jsem hrál, jen mne zaujaly svým konceptem, recenzemi, videama a kdybych měl nekonečně mnoho času, tak si je zahraju.
  • Mart9
    Her Story jo?
  • to je dobrý trolling s tím MGS. Redakce se nejspíš vyžívá v tom, že zvolí hrou roku něco nečekaného, snaží se čtenáře šokovat a pak se v diskuzi baví reakcemi. Protože tento náhodný generátor pořád stejných misí bez jakékoliv variablity prostředí či smysluplného příběhu jsem fakt nečekal. Na Metacriticu to má 93 od recenzentů a 80 od hráčů, sotva to prolezlo do zelených.
  • Chim
    Kde je Prison Architect? Kde je Her Story? Je vidět, že tomu v redakci vůbec nerozumíte. *9*
  • To je vtip že?
  • Příběh je na tom právě to nejhorší. Postavy jsou nudné a charismatickým osobnostem z přechozích dílů nesahají ani po paty. Navíc hlavní dějová linka skončí dost nezajímavě přibližně v půlce hry a pak přijde druhý akt, který nikam nevede a je to jen série repetitivních misí a na sebe nenavazujících událostí, které skončí cliffhangerem a rozhodí kontinuitu celé série.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit