Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě vcelku rozumné rozhodnutí. MGS V jsem měl možnost cca 3h hrát u kamaráda, četl jsem recenze, koukal na gameplay a nakonec si asi před rokem stáhl ten Ground Zeroes (nevím jestli jsem použil správný název, byla tam jen jedna mise) bral jsem to jako Demo a subjektivně jsem si tim ospravedlnil, že jsem po letech pirátil.

    Naopak, u Witchera 3 jsem automaticky učinil předobjednávku a hru koupil v době vydání za plnou pálku. Budu proklínán, budu nenávidět - ALE ZA 20 LET SVÉ HRÁČSKÉ HISTORIE jsem nikdy nebyl tak zklamaný a v podstatě jsem se titulu začal vysmívat už po 2 hodinách strávených ve hře. Vydržel jsem to ještě asi dalších 10 herních hodin, bylo mi líto peněz a pořád jsem doufal, že mě to nakonec chytne.........možná by mě to chytlo, kdyby mi bylo 10 let...s odpuštěním, větší herní průjem jsem nikdy nehrál, patetická hříčka, která se tvářila rádoby dospěle, přitom byla určena dětem do 15 let. Hype, hype, hype....a za rok si na to nikdo nevzponeme. Subjektivně - pro mě největší zklamání....větší než Romerova Daikatana
    • ta hra je dospělá jenom nadávkami a rádoby sexem a nahými scény... Naprostý souhlas...
      • + rasizmem, drsností světa, hazardem, alkoholem, intrikama a machnacema atd. ale podle tebe jenom rádoby na oko. Ok *7*
        • hazard a alkohol nedělá dospělou hru panebože a ani sex. Sexuje, pije alkohol a hraje hazard každý patnáctiletý. Se proberte. Rasismus je samozřejmě to recyklované téma už od jedničky, navíc sem jim to nevěřil, co jsem jim nevěřil ani minutu byl ten pogrom proti mágům, jelikož ti mágové byli v knihách tak silní, že by celý Novigrad hodili těch lovcům čarodějnic na hlavu. Intriky v podstatě zmizely, ty byly ve dvojce, trojka je čistě hledačka. Drsnost světa byla v jedničce, o tom žádná, tady už je to horší. Vše je takové načechrané, chtělo by to více špíny. Dále by se dali kritizovat postavy. Od CDP mě zaujal Baron a na další si nevzpomenu. Od Sápka pak jednoznačně nejhorší Ciri, ta je snad ještě otravnější než v knihách, plus se chová naprosto infanitlně, nelogicky, je to plné patosu.

          Do Novigradu bych klidně s tím GOTY souhlasil, pak se to totálně zvrhne na brak plný patosu, klišé, tempo je pryč.
      • Morraw
        Každý vidí jen to, co chce vidět.
        • bohužel já tam absolutně nevidím žádný přesah jako třeba v Somě, MGS, Bloodborne. Sry ale mně to připadá infantilní až na půdu. Od jedničky recyklují pořád ty samé témata. Jestli to bereš za dospělé fantasy, tak budiž, já jsem si tam nenašel ani kousek přesahu.
          • Morraw
            Tak já nevím jestli je Witcher prezentovaný jako dospělá hra. To tam ani upřímně nehledám. Pro mě to je jako bych hrál knihy, a to se mi líbí.
            Možná to pro tebe obsahově není tak hluboké, ale mě se líbí, že některé hlavní i vedlější tě donutí trochu přemýšlet. Já se do té role vžít dokážu.
    • Morraw
      Zajímavé,. Ale víš jak to je. Oba jsme se těšili, mě to baví, tebe ne. Tak kdo vyhrál.
      Do 15 let ? V tom věku bych max ocenil grafiku a souboje, ale už bych nedokázal ocenit komplexní questy jako "Familly Matters" a už vůbec bych si nečetl ty rozhovory.
      Ty vidíš patetickou hříčku, já vidím kus práce.

      A za rok si rozhodně plno lidí vzpomene.
  • Za mně asi Pillars, ty mi neskutečně sedly a dle mýho je to první z velkejch Kickstarter projektů, kterej opravdu naplnil očekávání (i když samozřejmě z Kickstarteru vypadlo už předtim pár kvalitních her).
    Těsně druhý je pro mě nejpříjemnější překvapení tohodle roku - Ori and the Blind Forest. Fantastickej vizuál, úžasnej soundtrack, hardcore obtížnost (chcípnul jsem víckrát, než v Dark Souls - o hodně víckrát. Tohle fakt neni hra pro děti - pokud je ovšem nechcete traumatizovat nekonečnym umíránim roztomilý liško-kočkovitý potvůrky), skvělá hratelnost a hodně emocionální zážitek. Nejlepší plošinovka od Rayman: Legends. Kdo nehrál, určitě doporučuju. Ale je třeba obrnit se trpělivostí, protože budete umírat. A hodně.
    • Hallowed are the Ori *4*
      • nightborne
        Což mi připomíná, že se vlastně chystám na SG1 už asi rok znova =),
    • nightborne
      Při utíkání před rozbouřenou vodou jsem zahodil ovladač. Třikrát.
      • Jo, u toho jsem taky málem vytek. Ovladač to přežil jenom díky tomu, že jsem to hrál na klávesnici a myši.
  • Za mě rozhodně Metal Gear solid V, ta hra mě hoděnkrát něčím překvapila nebo pobavila. A nikdy nezapomenu na ten začátek. To bylo fakt jak z hororu. Škoda, že už tam na nic takového asi nenarazím. Také mě fascinuje, že mám nahráno 38 hodin a mám nasbíráno jen 11 % všeho co tam jde. Líbí semi ty cut scény, soundtrack a atmosféra celkově. Neříkám, že to nemá mouchy ale za mě je fakt tohle best. A hned potom Rocket league. To byla hra na svátky jak vyšitá *1*
    • Morraw
      Je tam toho spoustu. Ale škoda, že nedokážu vše ocenit, když jsem sérii předtím skoro nehrál. Každopádně 63%, 100h. Zatím se bavím u MGSO.
    • Tak trošičku horová je i mise na Mother Base v karanténě. Ta je dle mého skvělá a i následná custcéna. We are Diamonds Dogs!
      • Aha tak tam ještě nejsem. Mám za se osu mísí s Emmerichem
        • Mám za sebou misi s Emmerichem. Pardon za chyby v předchozím příspěvku. Píši z tabletu. A zapomněl jsem to po sobě přečíst.
  • Metal Gear by měl dostat ještě cenu za nejlepší název dílu hry. "Phantom Pain" je velice dobře zvolený název hry a těch narážek, pocitů je v té hře hodně, navíc dobře dávkované. Za to taky rozhodně palec nahoru.
  • letos v anketě dobrý, až na ten fail s nenomoniváním SC: Legacy of the Void vybíráte samý dobrý hry
  • Letos z čeho bylo vybírat. Zmíněný Metal Gear, FINAL FANTASY XIV: Heavensward, Bloodborne, Xenoblade, Undertale.
    • *8* *1*
  • Morraw
    Letos byl celkem silný rok. Ze svého seznamu bych vypíchnul Dying Light, Pillars, Mad Max, MGS a Zaklínače.
    MGS mě jako nováčka nadchnul a přestože stealth postupy nemusím, tak tady jsem si je velmi oblíbil. Těžká volba, ale ptže jsem zatížený na RPG, tak mě to táhne k Zaklínači.

    Každopádně letošní rok bude taky krásně bohatý.
  • up_er
    zaslouzene MGS V
    V has come to...
  • Za mně W3 a MGS. nuff said
    • Za mě též
  • Za mě teda:

    Life is strange
    W3
    F4

    Pak dlouho nic a pak Cities skylines. Ostatní listované hry mě absolutně nazaujaly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit