Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi dobra hra, nemuzu hodnotit. Hru bych si zahral ale jelikoz jsem nehral prvni 4 dily tak jsem s po chvilce gameplay ktery jsem sledoval na YT absolutne nevedel o co tam jde... Prvne se tam objevi letajici panak a jeho horici kamos (?) a zacnou zabijet vojaky, kteri se snazi zabit z nejakeho duvodu hlavni postavu. Uz po 20 mimutach jsem absolutne nevedel o co v te hre jde. No pro fanousky asi povedena hra. V porovnani zaklinac je privetivejsi pro novacky. Ja jsem sice cetl vsechny knizky a hral predesly dil (jen 2), ale tam si myslim, ze souvislosti byly celkem pekne vysvetlene.
  • tak to bolo jasne ze MGS.. witcher ma otrasny gameplay. ten "kon" je uplne mimo, vsade sa zasekava, debilne ovladanie, geralt nevie chodit v interieroch. inventar na uplny zly. necitatelny malicky font pri dialogoch a pri popise itemov. musim sediet 50cm od monitoru, milion trapnych "brneni" kde sa menia len staty a farba a hlavna dejova linka s ciri je jak pre dementov. side questy boli ovela lepsie...atd.
  • Chcel som pockat s MGS5 az ked dohram vsetky diely MGS na Playstatione, ale vcera som nevydrzal a dnes po par hodinach hrania som nadseny. Uz dlho som sa takto nezasekol pri jednej hre. Nemozem povedat ci je to hra roka, ale zatial myslim ze ma ziadna hra tento rok tak nechytila.
  • GOTY je Star Citizen a kdo tvrdí opak, nebo dokonce že ta hra nevyšla bude obětován Cthulhu :F
    • Blue.Shark
      ...zase to chce použít mozek, že ano. Ale máš plusové body za Cthulhu.
  • jinak GOTY tady na games.cz bylo jasné už z FC s Davidem Rynešem. Tam nejvíce lidí bylo nadšeno z MGS a Bloodborne, jelikož Bloodborne nehrála celá redakce, bylo jasné vítěství MGS...

    JInak tohle GOTY je jen poměřovaní pindíku pro svoji oblíbenou hru a až čas ukáže, co je opravdu dobrá hra.
    • Kdyby vyhrál Bloodborne, měl bych obavu o mentálním zdraví redaktorů.
  • Fallout IV vypadá v takové společnosti poněkud nepatřičně.
    • Johnny
      Já tam naopak velmi nepatřičného vidím zaklínače. Ale každý podle svého :)
  • "Dát hru roku něčemu jinému než W3 je jen póza."

    To už někteří jedinci vážně přehaní s tím Zaklínačem *11*
  • Myslím, že Metal Gear je pro redakci pravé požehnání. Nedají cenu Zaklínači 3, takže si udrží vysoký hipster index, a přitom panuje obecná shoda, že MGS5 je výborná hra, takže se vlastně nikdo tak úplně neurazí.

    Oproti předchozím rokům, kdy vyhrávaly naprosté zhovadilosti (Journey, Black Flag) byl loňský rok s Inquisition už blýskáním na trochu lepší časy a letos poprvé po dlouhé době vyhrála opravdu kvalitní hra. Takže to vlastně dopadlo ještě celkem dobře.
    • Femto
      Opravdu jsi dal geniální Journey do společnosti Black Flag?
      • Já ne, to redakce. 2012 byla Journey, 2013 Black Flag. 2014 DA: Inquisition, 2015 MGS5. Pokud se ptáte, ve kterém roce tedy vyhrálo hru roku GTA5, ptáte se správně. Atd, atd, atd.
        • Femto
          Journey je skvělé a určitě si GOTY zaslouží. Black Flag je opravdu krok mimo, souhlasím. To byl rok Last of Us, ale Brothers: A Tale of Two Sons byla lepší hra pro mě. V roce 2014 vyšly dvě zklamaní a to DS2 a Dragon Age. Bayonetta 2 a WiiU se tu moc neřeší, takže volba hry roku 14 musela být oříšek.
  • Len otázka. Nevyšiel minulý rok náhodou aj Elite Dangerous? Že ho nikde nevidím v nomináciách.
    • Vyhypovaná předražená ačkoli v určitých aspektech dobrá hra.

      Slyšel si někdy o Evochronu? Ne? Vsadil bych se, že redakce taky ne! Hra, která nabízí podobný zážitek, v mnoha směrem hlubší, stojící zlomek peněz. A přitom je to na Steamu už docela dlouho.
      • Elite je levnejsi nez Evochron, jen tak v zajmu opravy tveho prispevku.
        • To sotva...
      • tvrdit ze evochron je lepsi nez elite muze jen blbec...jestli chces pozovat a bejt zajimavej tak si uvedom ze tu jsou lidi kteří ty hry znaji. Elite predrazena není, protože si v cene kupuješ přídavky na cely rok, je to season pass.
    • vyšiel ale ta hra je proste jednotvarna a stereotypna
  • Co tady dělá Fallout 4?! Tohle nejsou nejhorší hry roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší