Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Fajn. Koupím si to. Přesvědčili jste mě. Hergot.
  • Ale jo LiS zaslouzene ...uz dlouho me hra tak nezasahla. Soma jsem nehral, ale koukal jsem na zdejsi celkem dlouhej gameplay a rozhodne me to zaujalo - byl by to i super namet na scifi filmek. Asi zkusim i Tales from bordelands, kterou lidi zminujou ... humor Claptrapa v klasicke hre jsem mel rad.
    • vindalooo
      Film už existuje a jmenuje se Butterfly Effect. Není to o puberťačkách ale stejné téma.
      • Jj, je to špičkový film ve kterém hraje hlavní roli Ašton Kačer. Neuvěřitelné, to se stane tak jednou za tisíciletí.
  • jiri.doh
    LiS? Opravdu?
    Souhlasím s uživatelem "Tycho". LiS je jen uměle nadhodnocená ubrečená pohádka. Proč? Protože gamerské srdíčko bylo ukřivděno výtvory Telltale a tak hledá náhradu, kterou si záměrně maluje narůžovo :) muck :)
    • už si začínám zvykat, že diskuze na games.cz jsou plné názorů zajímavých a chytrých lidí. Řekl bych, že se jedná o takový malý český internetový unikát. Dle fotky jsi i pěkný kluk. Nechtěl by sis se mnou někdy zahrát nějakou hru? Udělal bych domácí švestkové knedlíky.
      Z her o ubrečených holkách je mi do smíchu také. Pojď, uděláme si pořádnou tvrďáckou pánskou jízdu. :))) Když tak mailik. Pusu, muck.
      • promiň, zapomněl jsem na ten mail (myslel jsem si, že tu mám profil): eman.uv@brloh.cz.
    • GlaDOS
      "nadhodnocená" Aneb jsem sobec, který považuje svůj názor za etalon a všem ostatním by se hra neměla tolik líbit, protože já mám pravdu.
    • Je zajimave, ze se tohle snazis nakecat o cloveku co po peti hodinach spanku dobrovolne vstane a jde na pochod, a jeste tomu rika konicek a tesi se na dalsi trenink...
    • "Ubrečená hra" nic pro tvrďáka jako jste vy že :-)
  • Naprostý souhlas s redakcí..Life is Strange se zkrátka povedlo
  • no, LiS byl super, pro mě určitě překvapení, obsahově na herní poměry myslím dost strhující (když jste najednou v Dark Roomu..) a odvážný téma. ale ostatní jsem nehrál tak nevím jestli si to fakt zaslouží. ale nedovedu si představit, že by někdo ve stejným roce udělal stejně velkej krok dopředu.
  • Stasis
    • fajn vizuál, slušné audio, jinak nuda šeď nuda nuda trapné puzzly nuda
  • Veskoslav
    1. Tales from the Borderlands
    2. Life is Strange (zatím 3 kapitoly)
    3. Soma

    Her Story je jedna z mála her, co jsem nedokázal dohrát. Příběhově určitě zajímavé, ale ten styl zpracování mě neskutečně štval. Já bych ocenil moderní vyšetřování atd. ne "VHS" retro. Škoda.
    • btw až odehraješ dohraješ všechny kapitoly, tak to hodnocení možná ještě přehodnotíš ;)
    • to proto že ti je 15 let a VHS dobu si nezažil.. to není tvoje chyba, prostě to není záležitost pro tebe
      • Veskoslav
        15 mi není, ale jo, dál si sni svůj sen, že si nepamatuji VHS, kazety atd. Mimochodem i když píšeš pod jiným "nickem" styl je naprosto nezaměnitelný;) To jenom tak na okraj, jestli si myslíš, že ti "anonymita" pomůže v menší debilitě:)
  • Mart9
    Tleskám za výběr, konečně se shodneme. Pro mě je to hra, která tady tak nějak chyběla a přál bych si, aby se z toho stal samostatný žánr a bylo jich víc. Včera jsem dohrál třetí epizodu, opět famózní děj, ten konec... Cítím jedno obrovsky důležité rozhodování, které bude zcela klíčové pro další děj.

    A vlastně bych ani nepotřeboval ovládat čas, samo o sobě je to skvělé.

    Do této diskuse se vrátím, až tu hru dohraju, strašně se bojím spoilerů. *4*
    • Zas to tak nežer, je to jenom hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit