Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jo LiS zaslouzene ...uz dlouho me hra tak nezasahla. Soma jsem nehral, ale koukal jsem na zdejsi celkem dlouhej gameplay a rozhodne me to zaujalo - byl by to i super namet na scifi filmek. Asi zkusim i Tales from bordelands, kterou lidi zminujou ... humor Claptrapa v klasicke hre jsem mel rad.
    • vindalooo
      Film už existuje a jmenuje se Butterfly Effect. Není to o puberťačkách ale stejné téma.
      • Jj, je to špičkový film ve kterém hraje hlavní roli Ašton Kačer. Neuvěřitelné, to se stane tak jednou za tisíciletí.
  • jiri.doh
    LiS? Opravdu?
    Souhlasím s uživatelem "Tycho". LiS je jen uměle nadhodnocená ubrečená pohádka. Proč? Protože gamerské srdíčko bylo ukřivděno výtvory Telltale a tak hledá náhradu, kterou si záměrně maluje narůžovo :) muck :)
    • už si začínám zvykat, že diskuze na games.cz jsou plné názorů zajímavých a chytrých lidí. Řekl bych, že se jedná o takový malý český internetový unikát. Dle fotky jsi i pěkný kluk. Nechtěl by sis se mnou někdy zahrát nějakou hru? Udělal bych domácí švestkové knedlíky.
      Z her o ubrečených holkách je mi do smíchu také. Pojď, uděláme si pořádnou tvrďáckou pánskou jízdu. :))) Když tak mailik. Pusu, muck.
      • promiň, zapomněl jsem na ten mail (myslel jsem si, že tu mám profil): eman.uv@brloh.cz.
    • GlaDOS
      "nadhodnocená" Aneb jsem sobec, který považuje svůj názor za etalon a všem ostatním by se hra neměla tolik líbit, protože já mám pravdu.
    • Je zajimave, ze se tohle snazis nakecat o cloveku co po peti hodinach spanku dobrovolne vstane a jde na pochod, a jeste tomu rika konicek a tesi se na dalsi trenink...
    • "Ubrečená hra" nic pro tvrďáka jako jste vy že :-)
  • Naprostý souhlas s redakcí..Life is Strange se zkrátka povedlo
  • no, LiS byl super, pro mě určitě překvapení, obsahově na herní poměry myslím dost strhující (když jste najednou v Dark Roomu..) a odvážný téma. ale ostatní jsem nehrál tak nevím jestli si to fakt zaslouží. ale nedovedu si představit, že by někdo ve stejným roce udělal stejně velkej krok dopředu.
  • Stasis
    • fajn vizuál, slušné audio, jinak nuda šeď nuda nuda trapné puzzly nuda
  • Veskoslav
    1. Tales from the Borderlands
    2. Life is Strange (zatím 3 kapitoly)
    3. Soma

Her Story je jedna z mála her, co jsem nedokázal dohrát. Příběhově určitě zajímavé, ale ten styl zpracování mě neskutečně štval. Já bych ocenil moderní vyšetřování atd. ne "VHS" retro. Škoda.
    • btw až odehraješ dohraješ všechny kapitoly, tak to hodnocení možná ještě přehodnotíš ;)
    • to proto že ti je 15 let a VHS dobu si nezažil.. to není tvoje chyba, prostě to není záležitost pro tebe
      • Veskoslav
        15 mi není, ale jo, dál si sni svůj sen, že si nepamatuji VHS, kazety atd. Mimochodem i když píšeš pod jiným "nickem" styl je naprosto nezaměnitelný;) To jenom tak na okraj, jestli si myslíš, že ti "anonymita" pomůže v menší debilitě:)
  • Mart9
    Tleskám za výběr, konečně se shodneme. Pro mě je to hra, která tady tak nějak chyběla a přál bych si, aby se z toho stal samostatný žánr a bylo jich víc. Včera jsem dohrál třetí epizodu, opět famózní děj, ten konec... Cítím jedno obrovsky důležité rozhodování, které bude zcela klíčové pro další děj.

A vlastně bych ani nepotřeboval ovládat čas, samo o sobě je to skvělé.

Do této diskuse se vrátím, až tu hru dohraju, strašně se bojím spoilerů. *4*
    • Zas to tak nežer, je to jenom hra.
  • Vidím že tu naozaj platí 100 ludí 100 chutí. Pre mňa je najlepšia adventura jednoznačne Life is Strange, najväčšie prekvapenie tohoto roka, úplne famózny príbeh, ja som rovnako najskôr nadaval že čo to je za kravinu, hra pre puberťakov ako sa toto môže niekomu páčiť. Potom som si to zahral a na konci 5 epizody som bol úplne v šoku že čo som to práve dohral, tak dokonalo prepracovanú hru s takým super príbehom som už velmi dávno nehral a už asi ani tak lahko nebudem. Naozaj to nie je hra pre puberťakov ale pre všetky vekové kategorie. Ak vás baví krimi, vyšetrovanie, nadprirodzené schopnosti a nevadí vám prostredie školy tak rozhodne vyskúšajte. Prvá epizoda sa zdala tak poslabšia trochu ale potom sa to neskutočne rozbehne. A ten koniec.... Treba to zahrať celé a nie hatovať len preto že sa to každemu páči
    • dreamfall chapters je o 2 triedy lepsi...btw aj hry od bioware maju lepsi pribeh ktory mozes ovplyvnovat...s tym ze to neni len bezduchy interaktivny film
      • Dreamfall chapters je velká slátanina. Jako fanoušek jsem si hru koupil a opravdu mě to hodně zklamalo. Oproti LiS má prázdné lokace, kde není nic zajímavého a nelze v nich nic dělat. Pravda, jsou větší, ale kolikrát to je spíš na škodu. Stále také nevím, o čem ta hra vlastně je. Už vydali 4 kapitoly a nic se ve hře v podstatatě neděje. Všude jsou nějaké intriky, ale dohromady to moc smysl nedává. Kolikrát přemýšlím, jestli je to vůbec hra.. Poslední kapitola bude nevyhnutelně hodně špatná, protože budou muset všechno spojit do souvislostí, a když vezmu v úvahu, že kapitoly jsou poměrně krátké, nevím, jak to chtějí všechno najednou stihnout.
  • Osobně mi v tomto seznamu chybí Tales from the Borderlands. Pro mě určitě adventura roku a možná i hra roku. Jelikož jsem ještě nikdy před tím nehrál hru u které bych se tak nasmál. *15*
  • Zdálo se mi to, nebo tuhle nějakej trouba ve Fight Clubu prozradil pointu Her Story? Pokud to tak je, tak to prosím zcenzurujte, ať to nezkazí zážitek dalším hráčům. A pokud se mi to jen zdálo, tak to beru zpět.
    • jak dlouho bys chtěl držet spoilery pod pokličkou? pět let od vydání hry? nebo deset let?
      • Neomezeně. A není to o nějakém předpisu, ale o duševní vyspělosti každého jedince, protože pořád "dorůstají" další a další hráči/diváci/čtenáři, kteří dané dílo neznají a kterým spoiler zkazí zážitek (proto nedává smysl dávat nějaký "časový limit" na spoilery ve stylu "koho to zajímalo, už si to zahrál"). Dospělý jedinec podle mě může říct, že se mu např. konec Arkham City líbil, protože byl působivý a překvapivý a nepodlehne dětinské touze vyplácnout, jak tam XYZ udělal ABC, aby ukázal, že "on ví".

Jedna věc je, že se někde v diskuzi zřetelně označí spoilery a pak se řeší, jestli je daný příběhový zvrat dobře vymyšlený nebo ne, co z něj plyne atd. Druhá věc je, vyplácnout dějový zvrat ve snaze být alespoň trochu zajímavý, čistě pro vlastní osobní uspokojení a na úkor druhých.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit