Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    metalu guya solido? Suparu kawaii... arigato ne sensai oreva kawaii desu... blah blah blah whatever
    MGS je dobrá hra, jen ta Quiet byla nakonec dost otravná, jasný Hideo je nadrženej na cosplaye (sám to říkal BTW) ale prostě toto byl až moc booty n boobs materiál... Jinak ale dost dobrá hra a redakce mě opět mile překvapila...
  • Pro mě je vítěz překvapení. MGSV jsem koupil, hrál asi hodinu a pak odinstaloval. Celé to univerzum mě nechytlo (pro mě první MGS hra). Technické vychytávky vs. jízda na koni, chvíli seriózní příběh a atmosferický průchod hrou (nemocnice) a poté lítající velryba...Pro mě až příliš WTF momentů :) Za mě Mad Max a Batman (toho mám jak na konzole tak na PC a na obou funguje v pohodě).
  • smejki
    Já vím, že je to správně, ale "Kodžimu" asi úplně nedávám...
    • Chim
      Bohužel je. Stále si pamatuji, jak jsem několik sezón trpěl u článků o F1, když ještě jezdíval Kamuj Kobajaši. Peklo.
    • Tsunami, cunami, .... Londýn, London, .... holky, vdolky.... *3*
  • yuri337
    Dostal jsem (bohužel) MGS5 jako dárek ke grafice a můžu říct, že nudnější ptákovinu jsem dlouho nehrál. Osvobozovat checkpointy a dělat neustále dokola ty stejné věci. No teda, čekal jsem od takové legendy mnohem víc. Kdyby to šlo, hru vrátím.
    To např takový Mad Max, od kterého jsem nečekal vůbec nic, mně bavil mnohem děle, vlastně jsem ho celý dohrál během čtyř dnů v tahu a náramně se u toho bavil.
    MGS5 už asi ani nezapnu. Rozhodně si nezaslouží být nejlepší akční hrou roku 2015, spíše tak nejnudnější.
    • Tell yourself honestly who cares? *1* *1*
    • čemu sakra říkáš osvobozování checkpointů a kolik hodin jsi v tom nahrál?
    • mad max je ovsem presne, a v mnohem vetsi mire, osvobozovani checkpointu a delani dokola toho sameho. Tudiz nechapu, co to meles.
      • yuri337
        Ano je, na nic si nehraje a bavil jsem se u něj mnohem víc.
        Celý MGS5 mi příjde jako šíleně přehypovaná opičárna.
        • kennyB
          Na co přesně si MGS V hraje???
        • Mad Max je nevíce mediocre hra minulého roku. Prostě nemáš jenom vkus. Na tom není nic špatného.
        • mna unudil už gamesplay..tak to ani nemám chut čo i len inštalovat nie hrať.:) *1*
  • Můj favorit je Monster Hunter 4 Ultimate, pro něj jsem i hlasoval i když je mi jasné, že tady jí hráli tak 2 lidi a další 3 o ní slyšeli
    • Heh, zrovna MH4U byla první hra, kterou jsem si na 3DS koupil, protože jsem na ní slyšel samou chválu. Bohužel ale to je taky na 3DS zatím jediná, které mě vůbec nechytla (dal jsem tomu nějakých 10 hodin, dostal jsem se myslím do toho druhý vesnice). Nicmoc souboják, dělání toho samého a praktická neexistence příběhu mě prostě odradila.
      • nejvíc mě asi baví xenoblade chronicles 3D, ale pro ty jsem nehlasoval, protože i když vyšli na 3ds letos, tak je to port z wii, zatím je to asi nejlepší a největší hra co na to vyšla, no rozhodně má největší mapu, wii jsem nikdy neměl, takže nemůžu porovnat, ale dočetl jsem se, že port je velmi věrný originálu, nevím jak teda s ovládáním, ale je jen pro new 3ds na které jsem si počkal, ale mohli místo c-stick dát druhý analog
        • Jo jo, Xenoblade Chronicles 3D je rozhodně skvělá hra (zatím mám nějakých 60 hodin nahráno) a osobně jsem tu hru dal do svého čtenářského překvapení roku, protože jsem nečekal, že mě to vůbec tak chytne. Za ty prachy je 3DS rozhodně skvělá koupě, protože nabízí dostatek zajímavých titulů, které je škoda minout. Škoda ale, že u nás to tolik rozšířená konzole není.
          • to bohužel není a s tím souvisí i to, že na xl se pouzdro sežene těžko a na nové menší klasické dsko jsem viděl akorát dovoz z japonska, a pouzdro na předchozí typ je nepoužitelné, protože nové ds je o centimetr větší než to původní *16* ale ke kid icarus byl naprosto skvělý stojánek, který používám pořád, mysleli i na vykrojení pro sluchátka, což je u her jako Xenoblade se skvělým soundtrackem povinnost
  • Mad Max
  • zajimavy, ze nejslabsi slozka hry nezabrani hre ovladnou danou kategorii...

    no aspon to neni mezi rpg, vzdyt se tam vylepsuje zakladna jak ve fallout 4 *6*
  • MGS je pro mě absolutní odpad. zvláštní, jak moc se názory můžou různit.
    • Zrzzek
      Každýho baví něco jinýho... Co tě tedy letos bavilo?
      • letos..pro mě slabší rok, ale geniální Life is Strange, opovrhovaný Fallout 4, který, když jsem dal pryč očekávání založený na předchozích dílech, nakonec nabídl docela dost zábavy, docela se mi líbil třetí zaklínač, taky remaster divinity original sin, dirt rally.. a jestli se dá počítat do 2015, když vyšel v prosinci (na games se jim to nějak nelíbí) tak, určitě Squad. ale je pravda, že už pár let nevyšla nějaká pecka, ze které bych měl fakt radost (ala Gothic, ala Skyrim). malý neměcký studio SureAI by mělo letos vydat svůj Enderal, tak na to se těším, je to engine skyrimu nasazenej na mix gothicu/skyrimu. no a Pyranha bytes by měli brzo vypustit něco víc o Elexu, ale novej Gothic/Risen 1 už od nich nečekám..produkujou to snad Nordic games nebo kdo..pff
        • no hochu samé ptákoviny. Jak někdo píše o MGS jako o odpadu a pak napíše o Life is Strange, že je geniální, tak nevím, co si myslet. To je jak trolling? O Zaklínač škoda mluvit, to je přehypovaný až to bolí. Herně je to na úrovni prvního Uncharted...
          • chlapče, to nejsou ptákoviny, to je můj názor. jestli se takhle chováš ke každýmu, tak je něco v nepořádku s tebou. A srovnávat Uncharted (tu nalajnovanou konzolovou sranda skákačku se střílením týpků v koridorech) a open world akci s docela povedeným, ač ne třeba uplně rozsáhlým rpg systémem, je prostě blbost. Zaklínač přehypovanej je, ale pořád je to za rok 2015 jediný AAA akční RPG, pokud nepočítáš fallout.. proto říkám, že je to v roce světlej bod.
    • otázka je, co pro tebe není odpad...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit