Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic ve zlém, jen mě přijde trochu divné mít ve stejné akční kategorii 3D akci a plošinovku jako Ori. Je to možná obojí akce, ale každá úplně jiná, neporovnatelná. Ori je sice trochu akce, ale jinak je tam i logika, je to hodně o přesnosti, o zapamatování si některých principů... Lidem, co vyrůstali na Super Frogovi musí být jasné, že by ho neházeli do kategorie s Doomem. A to samé platí u Oriho s Tomb Riderem a podobně.
    • Tak, ono "akční" je svým způsobem většina her - prostě musíš udělat nějakou akci přesně na čas, abys měl úspěch - to platí pro MGS5, Oriho, ale i Bloodborne, Fallout 4, Starcraft 2, Zaklínače 3, Rocket League, závodní hry, sportovní hry atd. Takže nějak se to rozdělit musí a podle mě to docela dává smysl. Když dáš MGS5 mezi stealth hry a Oriho mezi hopsačky, tak se kategorie jen rozdrobí a v každé zůstanou dvě hry.
    • tak jak to má games.cz tak to má 95% webů, tak se nepokakejte... S kým by jako letos Ori soutěžil v plošinovkách?
  • N0isy
    Tak to jo. Hra, ve které jde hlavně o to, aby akční nebyla a člověk ji prošel co nejstealthověji a nejklidněji dáme jako Nejlepší akci. Jestli sem hodíte ještě kategorii Best of Stealth hra, kde to vyhraje Fallout 4, tak je to opravdu už na /facepalm. Navíc takový Ori je mnohem akčnější než Bloodborne nebo Destiny: The Taken King. Jasně. Pobavilo. Radím vám, příště se na to radši vykašlete, protože to máte celý popletený a fakt vám to nejde. *15*
    • Vogon
      Tohle je mimo na všech frontách, hratelnost, stylizace i příběh svědčí o pravém opaku.
      Možná, že pro tebe je MGS5 o tom to projít to co nejstealthověji, to ale neznamená že to tak je pro každého. A právě to, že tam je neskutečně mnoho způsobů jak tu hru projet, a všechny fungují, je na té hře ohromující.
      To že Metal Gear Solid je čistě stealthová série(a tímto ty hry nijak neshazuji, spíše povyšuji, protože přesahuje více žánrů) odporuje příběhu. Kdyby člověk hrál první Metal Gear Solid čistě stealthově a nikoho by nezabil, tak by jedno z důležitých témat příběhu nedávalo smysl. A kdyby to byl příběh stealth hry tak taky nedává smysl, protože nejlepšího agenta na světě by nikdo neznal.
      Dále už jen to, že se celá série stylizuje do podoby akčních amerických filmů z 80. let, odporuje tvému vzteku. Koneckonců hodně z těchto filmů bylo "stealth" a přitom se řadí do žánrů akčních filmů.
    • Tohle je kategorie nejlepsi akcni hra, nikoliv nejakcnejsi hra. Byt za me na prvni misto patri Destiny.
    • Tak loni vyhrál nejlepší akční hru Alien: Isolation, takže se zařazení MGS dalo čekat. A musíš uznat, že v Metal Gearu ti bouchačky aspoň k něčemu jsou - kluci se zlepšujou.
    • najdi mi web chytráku, kde se vyhlašovala samostatně stealth hra? Kolik těch stealth her letos vyšlo?
    • del0
      +1
      Ale neboj, za chvíli se začne všechno označovat za RPG a kategorie už se nebudou muset řešit. *1*
      • - 1 jako obvykle. Úplně mimo...
        • del0
          1/10, jako obvykle.
          • nejhorší jsou vyčpělí trolové jako ty Dele :)
    • Chim
      Akční neznamená automaticky střelba na všechno, co se pohne. Se s tím smiř.
    • stealth je subžáner akcie
  • K příběhu a náplni misí MGS5 mám hodně výhrad, ale hratelnost se jim povedla na výbornou. Větší mobilita než v předchozích dílech, desítky zajímavých pomůcek, zapojení parťáků do hratelnosti, nepředvídatelná AI (v dobrém slova smyslu), reakce nepřátel na hráčovu taktiku nebo to, že rychlý akční postup i absolutní stealth jsou použitelné a zábavné styly hraní. Zkrátka výborně vypilované.
  • Už Kojima vydal tu druhou část hry?
    • Neřekl bych, že tam chybí druhá čast hry. Hra je dost velká, na to aby obhájila svojí cenu a příběh by byl celiství nebýt té 51. mise, ale za to už opravdu mohla konami, která nechtěla hru odložit.
    • Kojima? neplet si kojimu a konami, to bych vážně nerad kdyby si někdo myslel že za to může kojima....
      • Kojima rozfofroval 90 milionů dolarů (údajné náklady na hru, navíc bez marketingu) na nedokončenou hru. Vzhledem k tomu, že v prodejích MGSV žádnou díru do světa neudělalo, rozhodnutí Konami ucpat černou díru, jejíž dokončení by stálo dalších 40-50 mega, se zpětně ukazuje jako velmi dobré.
        • Děláš jako kdyby nějakých 90 milionů bylo v řádech AAA her nějaké maximum... ani omylem nejsou to drobáky ale s tím co kojima zmýšlel původně by byl vývoj asi dvoj až tronásobně dražší a asi i o něco delší.....
  • Paul_cz
    Tuhle kategorii bych dal Bloodbornu nebo Dying Lightu. Snad bude MGS fakt tak dobrý, mam to koupený ale ještě jsem se k tomu nedostal.
    • Hrál jsi Bloodborne? Je to na pomezí žánrů...
  • Ori a akční hra? :D Se divím že nebylo nominováno i the sims :d
    • PreidaQ
      The Sims ne, to je erpégéčko.
  • up_er
    nejlepsi hra roku
  • Mart9
    Loni jsem si dost užil Homefront. Nevybavuju si, že bych hrál nějakou akční hru z 2015, bohužel.
  • trochu mi tam chyba bloodborne ale chapem ze to je aj tak trochu rpg, ale to je ja ori
    • Tak Bloodborne je hlavně pro fajnšmejkry

      http://img.gawkerassets.com/img/17dlrq1ke2cxhpng/original.png
  • asi zaslúžený víťaz, konkurencia bola slaba. len skoda ze sa tam snazili vypravat ten popleteny pribeh + nesympaticky hrdina + japonska hra, radsej som sa tomu vyhol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit