Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak nechápu tuhle divnou zálibu ve hrách jako Fallout Shelter, Minecraft a nevim co ještě. Za mejch mladejch let si s panenkama hráli holky. Dneska si s tima virtuálníma hrajou kluci. *11* *11* *11*

    Fallout Shelter jsem zkoušel jen kvůli tomu, že to má Fallout reálie. Už při ccca 50 dwellerech pekelná nuda. Co je to za gameplay dívat se jak panáčci stojej v místnosti a jednou za čas se jim zvedne číslo specialu. Jediné "vzrušení" - přepadení vaultu je furt dokola to samé. Směšně podanej sex za plentou, kdy se naprosto trapně musí zazoomovat jako hele ty voe voni tu souložej. No to je MEGAHUSTÝ!!! Přičemž se vám to stane když něco zrovna děláte na jiný obrazovce. Při 100 dwelerech jsem to vzdal, protože to nemá naprosto co nabídnout. Někomu ta ale holt stačí..
  • snih64
    pro mi se stává nejlepší mobilní hrou všech let moon+ reader
  • survival mod:)

    https://www.youtube.com/watch?v=6RBWPz4mVhg
  • Fallout Shelter Survival mode je brutálně težký, to se skoro nedá hrát.
  • Nevíte jestli ve Fallout Shelter postava s vetší perception ma bonus k damage ze zbraní?
  • Chvili jsem hral Raymana, kteryho jinak zboznuju, protoze Origins ci Legends povazuju za jedny z nejlepsich plosinovek, co obvykle chaby a nudny herni prumysl kdy vytvoril, ale u mobilniho Adventures jsem to vydrzel jen 5 levelu a pak jsem to kvuli nepohodlnemu ovladani odinstaloval a smiril se s tim, ze si radsi pockam na plnohodnotny dil, u ktereho budu moct pouzivat gamepad, na kterem je to jedna basen. Ale zachovala stylizace ci prijemna hudba porad zustavaji, coz je pozitivum.
    • nu..modli se aby nezačal vycházet každý rok a neomrzelo tě to :D ale Raymana ještě snesu, ale Call of Duty už vůbec ne. Jo a asi ode mně očekáváte názor na AC, no tam mi to je nějak jedno, dokuď střídají prostředí, navíc teď to hodlají hodit do Egypta a až v roce 2017, podle Kotaku a ostatních, tak snad to tak opravdu bude..:D

      P.S. Na Ubisoftu jsem vyrůstal, takže hold je nemůžu nenávidět
  • Já doufam a verim že tvurci budou pridavat obsah, treba dlc ,klidne i placene, nebo sbirani kartiček ktere bychom si mohli vymenovat atd.
  • Fallout shelter je na pomery mobilních her opravdu povedený a hlavne vydrží dyl než This war of mine ktere po prvním dohrání už nemá co nabídnout. nejakou extra hloubku a "lategame" od toho muže čekat jen blázen, tohle není AAA hra. Beztak tak lategame je - mužete farmit nejlepší výbavu pro svoje Dwellery a trenovat je aby meli ty nejlepší statistiky. Tahle hra ma skvelej nápad a umel bych si predstavit vydani propracovanejší verze na PC.

    K tem pripomínkam dolu: je videt že jste to moc nepochopili a neumíte to hrát:) Když máte dobre stražce (poradny equip, zbrane, statistiky) tak vám stačí healovat jen ty dve postavy a zabijí vetšinu deathclawu. Pak jedou dethclawowe do nejbližší mistnosti kde je dorazi (tam musíte mít lidi taky s decentním gearem). Pokud se vam rozlezou po vaultu, vaše blbost. Jo a pokud máte problem kliknout na postavu, tak double tap vám priblízi mistnost na celou obrazovku, pokud mate problem i tak navštivte očare *1*
    • Strazci jsou uplne zbytecny :D
      • možná v pozdejších fázích hry, ale mužeš jim dát endurance gear, kdežto v mistnostech ktere neco produkují je lepší dat postavam gear ktery zvyšuje jejich užitečnou vlastnost;
        navíc v sousedních mistnostech vedle vchodu mužeš mít treba tehotne ženy ktere nebudou bojovat
        pak se nediv když ti pochcípa pulka vaultu
        • Jedina chvile kdy pochcipala pulka vaultu je kdyz jenom vypnul displej misto toho abych tu hru nejdriv shodil a pak vypnul displej a kdyz ten telefon druhej den probudim tak mam vsechny suroviny v haji. Jinak je ta hra tak lehka ze jedina chvile kdy ti muze nekdo umrit je v pustine nebo kdyz zapomenes low level postavu v ceste death clawu.
          • survival neni lehky; jinak ja nerikam že je to težky to jen tys tady brečel že ti to nejde *1* jo jinak telefon neni na hrani zkus o tom nekdy pouvažovat
            ja si koupil baličky za 30€ a mam i legendarni zbrane to se mam co *5* *6*
            • Ja brecel ze mi to nejde? At hleadam jak hledam tak tam nic takovyho nenachazim...
              Ta hra neni vubec tezka jen se blbe ovlada a je tupa.
    • Když ta postava pobíhá po místnosti a schovává se za ostatní tak je jedno jaké máš přiblížení. Ovládání je největší slabinou téhle, jinak výborné hry, vytáčí mě třeba nechtěné přesouvání panákú při posouvání obrazovky. Jinak ale souhlasím s názorem že by to mohl být základ pro mnohem komplexnější hru.
  • Nespadá náhodou pod túto kategóriu aj Fallout shelter?
    • Spada ale je to strasna blbost bez hloubky nebo jakykoliv vyzvy.
      Takovej Farmville pro fanousky falloutu...
      • je to fakt škoda, protože to má opravdu povedenej vizuál a i je vidět že s některýma aspektama hry si někdo dal velkou práci (je tam asi 200 různých zbraní např) ale doplácí to na nulovou hloubku v lategame (všechny místnosti co si odemkneš pozdějš jsou jen jinak vypadající varianty těch co máš už na začátku ) a dost designerských kiksů - nemůžeš třeba zakliknout Dwellera, protože pracuje v zákrytu za jinym, nebo metá salta v tělocvičně a nejde se na něj trefit, u místnosti se neukazuje, kolik v nich pracuje lidí dokud je nerozklikneš (stačilo by malý čísílko do rohu místnosti na hlavní obrazovce) když dweller umře, nevrátí se do práce ale začne se toulat po Vaultu, takže když ti tam proběhne smečka Deathclawů co pozabíjej dwelery v 10 různých místnostech a ty je pak oživíš, je v tom akorát bordel, když někoho pošleš do tělocvičny s plnou kapacitou, nevystřídá toho co má "max level reached" ale nějakýho joudu co jsi tam poslal jako posledního a takových věcí je to plný
        • Když oživíš dwellera až po skončení útoku, tak se vrátí automaticky na místo kde pracoval.
        • V survival modu je smrt permanentní *5* Nechat si vyzabíjet Vault a pak je oživovat je lamárna *3*
          • Jj permanentni smrt je fakt super kdyz krmit v boji svoje dwelery stimpakama je tak strasne udelany diky dementnimu ovladani ze jsem mel chut kolikrat s telefonem tak akorat hodit o zem. Navic tim ze se hra hraje sama ti budou dweleri akorat umirat v pustine a nebo si clovek bude muset naridit budik aby je mohl poslat vcas zpatky. Ne diky...
            • Jj to presne jsem napsal :D Jeste ze se tak skvele chapeme...

              Posli mi radsi jeste nejaky navod na nejaky propracovany mechanismus ve Fallout shelter... treba jak udelat elektrinu nebo dite.
            • chápu ty bys chtel kombinaci Falloutu 2, Falloutu 4, Sheltered a This war of Mine, s tahovými nebo ješte lépe FPS souboji a to celé narvat do mobilu... To už ale není problem bethesdy
            • Ja nepotrebuju navod jak prezit Death Claw attac protoze to neni nijak tezky. Jenom musis mit dost zbrani a dwelery na dostatecnym levelu v jejich trase utoku. Ale boj je obecne na fallout shelter asi ta uplne nejsmutnejsi kapitola.
            • P.S.S.
              mrkni na tohle
              https://www.youtube.com/watch?v=MT9_QDe-O48
            • P.S.
              Jako nechci tu hru nějak vychvalovat. Je jasný že má mouchy a není to nic moc, ale musíš uznat že koncept a samotný nápad je povedený. Koneckoncu bys to tolik nehrál kdyby tě to alespoň trochu nechytlo. ja tu hru beru spíš jako příslib do budoucna.
            • Nejde o to jestli ta mistnost jde priblizit nebo jestli to hrajes na tabletu. Jde o to ze dweleri jsou v jednom kuse za sebou. Ruzne po ty mistnosti pobihaj a michaj se nebo proste nefungujou health bary.
            • hraju na tabletu takže chápu že hrát na pidimobilu asi neni to pravy orechový... nicmene jak rikam double tap ti približi mistnost a pak bys nemel mit problem se trefit.
              Nabušeny dweler ti vydrží v pustine dost dlouho na to aby se vrátil sám s plnym inventárem. Lamku na nízkym levelu když ji das 10 stimpaku, musíš po 7-8 hodinach otočit zpatky.
        • Jinak je tam porad dost bugu a hlavne prisernejch problemu v ovladani.
          Hrat ten survival mode kde je smrt permanentni proste nema smysl protoze cpat stimpaky pri utocich diky debilnimu ovladani je priserna zalezitost a rozhodnuti ze se hra hraje sama by pak v podstate vylucovala nekoho posilat ven.
          Je to proste spatny v tolika aspektech ze jestli tohle bude mobilni hra roku tak uz muze byt hra roku klidne Fallout 4.
          • tjn, můžeš mít stimpaků plnej sklad, ale k čemu to je, když nemůžeš kliknout na zraněnýho dwellera protože stojí v zákrytu za dalšim a to ještě když máš kliku a nenahodí to ten bug, kdy se vůbec neukazuje health bar
  • hele když mají mobilní hry svojí kategorii, tak by měli mít handheldy svojí kategorii a nebo být v téhle. Je mi jasné, že handheldy každý nemá, kdežto mobil má každý, ale tyhle hry handheldovým nesahají ani po kotníky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit