Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na ps3 jsem pár her dohrál a musím říct, že málokterá mě bavila tak jako devil may cry. Pokud se teď hraje ještě lépe a vypadá lépe, není důvod pochybovat o výběru.
  • Jasná volba, aj keď za mňa možno viacej journey CE ako Uncharted.
  • Osobne ma Uncharted strasne bavi, ved to bol aj dovod pre ktory som kupoval PlayStation. Ale osobne myslim ze najlepsi remaster po kazdej stranke je Grim Fandango a trochu som teda pri tejto kategorii sklamany...
  • Veskoslav
    Proč to není jako vždycky, když jsou všichni kandidáti nejprve představeni a až pak vítěz? Proč měníte koncept, který byl zažitý? Které tele to má na svědomí z redakce? Je to fakt nesmysl...Taky ve finále Miss neukážete všechny kromě vítězky, ale všechny a pak vyhlásíte vítěze....
    • blixa
      Finale Miss trva treba dve hodiny ;) Tady, vzhledem k tomu, že se vysledky vyhlasuji v jednom clanku, a ze mezi odhalenim "nominaci" a viteze je vetsinou tudiz jen par sekund, nam zacalo pripadat nadbytecne opakovat o jedne hre de facto dvakrat to same. To byl hlavni duvod, proc jsme se to rozhodli zmenit.
      • Veskoslav
        A je to blbě a většině se to nelíbí. Ale jo, měňte to, co fungovalo. Jste jako politici. Co funguje, tak to zprasíme, protože to "vylepšujeme"....Prostě otevřu článek a hned vím, že první hra, co čtu, tak nevyhrála. A i těch pár sekund navíc bylo to, co tomu dávalo takové to mírné napětí, kdo vyhraje. Takto je to jenom o tom, ihned srolovat dolů a nazdar....Mě to přijde jako lenost. Nestačilo, že jeden rok vyhrálo LoL, což doteď nikdo nechápe (a argument proč byl také lahůdka), ale letos jste k tomu přidali ještě debilní formát....A jak je vidno, podle ohlasů čtenářů s Vámi prakticky nikdo nesouhlasí ohledně formátu.....
        • Slyšel jsi někdy pojem vokální menšina? Možná u tebe bych dokonce zavedl "nejhlasitější pako".
      • Corvus
        Většinou s blixou souhlasím, ale tentokrát se muž s cigaretou šeredně plete :)
      • Mart9
        Martine, jen v úvodu článku vypište kandidáty, jen názvy her. Po rozkliknutí už může být vyhlášení stejné jako teď. Kandidáti budou známí předem stejně jako Miss a bude to stát jen pár úhozů.
      • Není to vůbec napínavé, určitě by to šlo vymyslet líp, dát kandidáty s popisy a pak nakonec už jen stručně vyhlásit vítěze, třeba ...
    • Corvus
      PŘESNĚ tak! Jsem rád, že to nevadí jenom mě. Nechápu, proč není mezi nominovanými i vítěz na konci. Takhle je okamžitě jasné, že všechny hry NAD vítěznou můžu ROVNOU přeskočit, protože vím, že ani jedna z nich nevyhrála. Letos zpracované NEJ hry jsou ZCELA bez překvapení. Je to naprosto nudné a úplně zprzněné... Už jsem to psal pod indie hrou roku 2015. Holt by si musel dát někdo práci a napsat o jeden odstavec navíc a někam ho náhodně mezi nominované hry zařadit... Velká škoda. Takhle to dopadá, když se rejpe do něčeho, co roky fungovalo bezvadně *12*

      PS: Místní macho borci, opřete vidle a nadělte mínuska, ať máte pocit jak jste kůůůl.
      • souhlas
    • Už mu dejte ban plz, vždyť číst to je na palici. Kleslo mi kvíkvé o 2 body...
      • Veskoslav
        No jo božátko, nestačí si naklikat, musíš ze sebe dělat ještě idiota:)
    • Mart9
      To je snad jedno ne?
      • Veskoslav
        Ne, není. Otevřu článek a hned vidím, že první hra, co vidím, tak nevyhrála. A to je nesmysl.
        • Mart9
          To moc prožíváš.
          • Veskoslav
            Chápu, že Tobě je to těžce u p*dele obsah i forma sdělení, ale některým ne...Toto je prostě prasácká forma, která je udělaná špatně. Kritizovalo se to už u minulého článku a přesto v tom redakce dál pokračuje. Evidentně dá na své čtenáře.
            • Mart9
              Prostě se jim u jedné hry nechce psát 2 odstavce.
          • prožívá to hodně ale musím s ním v tomhle souhlasit...nejde ani o to že to tak bylo vždykcy, ale spíš že to takhle... působí divně, člověk si neudělá na hry vlastní názor a rovnou je tam vítěz, škoda to je
            • Maxi co se raději držet svého řemesla a psát pod cizími nicky? To ti jde líp.
            • možna jsem slepej ale vitez je prece až na konci článku, ne "rovnou"
  • ten Homeworld remaster je prý zprasený, protože použili pravidla ze dvojky a aplikovali je na jedničku, což narušilo hrubým způsobem game balance. V původní verzi měla jednička a dvojka trochu odlišná pravidla
    • Remake je prosté předělání jedničky do dvojky. A dvojka je hodně zjednodušená. Originál jednička byla opravdu někde jinde, počítala zásahy a spoustu jiných věcí. Byla to vlastně simulace ve strategii. Takže v nové verzi je možná příběh a atmosféra, ale ořezaný obsah. Proto to není remake v pravém slova smyslu.
      • To všechno funguje v remaku pořád, akorát použili ovládání ze dvojky, poněvadž původní ovládání jedničky je zlo(a ano, zahrál jsem si oba díly jak v remastrované, tak původní verzi).
  • eStar
    Homeworld bezkonkurenčně nejlepší.
  • Mart9
    Skvělá volba, Nathana kupuju, jen co cena spadne někam k 600 Kč.
    • Sr_Lobo
      Tak to mam pro tebe asi blbou zpravu, tohle je typ hry, ktera ti na 600 nova jen tak nepadne, a jestli jo tak driv nez za dva roky to nebude, prave proto, ze malokdo si to koupi aby to pak preprodaval.
      Jestli ti neva koupit to z druhy ruky, tak muzes zkusit tady to sledovat http://gamebazar.cz/?p=search&q=uncharted
      • Mart9
        Nikdy nic ojetého z druhé ruky kromě auta kupovat nebudu, ale díky za doporučení.
        • Sr_Lobo
          Tak tenhle pristup chapu a repsketuju, taky sem ho mel a vyvedly me z toho presne az konzolovy hry, kery se mi po case zacly hromadit doma, takze sem to zacal obratem prodavat. Taky kdyz je hra nova a koupis ji treba za 1200,- neni problem ji obratem po drohrani strelit za 1000,-.
    • Zrzzek
      Před třemi měsíci jsem si koupil PS4. Je to moje první konzole. Za jak dlouho očekáváš, že by ta cena mohla padat? Na The Nathan Drake Collection si taky dělám zálusk....
      • Mart9
        Neptáš se toho pravého, já ji koupil v listopadu. Ale jsem přesvědčen, že během roku to v nějaké akci chytnu. Nejpozději před Vánoci.
        • tyjo *15* takhle jsme s klukama naposledy čekali na nový ÁBíčko, aby jsme si mohli slepit nádraží z papíru. Pak jsem si koupil PC a hry kradu hned jak vyjdou. Ale je pravda, že v tom, konzolisti, máte mnohem víc napětí. jestli to je možný, věřte, že to nemyslím jako hate a vůbec tím nemyslím nic špatnýho. konzole jsou občas fajn *3*
          • Mart9
            Tak já si už několik let hry kupuju a stejně vyčkávám na pěknou slevičku i na PC, takže mě Uncharted nemůže rozhodit. Teď třeba už přes rok čekám, až spadne cena Far Cry 4 na 5€. Právě loňské Vánoce se mi za tuto cenu podařilo koupit Far Cry 3.
            • Když si kupuju hry, tak většinou od malých, nebo vážně osvědčených studií. Zrovna Ubisoftu bych nikdy nedal ani korunu. Je pravda, že taky čekám, až spadne na steamu cena za Squad. Insurgency uz je ohrané, ARMA III taky, Squad vypadá parádně. Ale 37 euro za early access..hm
        • Bracha kupoval PS4 k vanocum a mel u toho Uncharted remaster v cene :D
          • Zrzzek
            Já jsem to kupoval s NHLkem... Jen jsem nikdy nepozoroval ceny PS her, jak a jestli vůbec klesají...
          • Mart9
            jj, koupil to za 10500, zatímco já za 7990, takže ho Uncharted defacto stálo 2500, i když se dá sehnat do tisícovky. Teď si tam dej ten smajlík.
            • akorát tam bylo ještě last of us a God of War III remastered, takze celkem slusny :) takže to měl cca za 800 :) *3*
            • Mart9
              Jsem měsíc před koupí sledoval trh, takže ceny vim.
            • Veskoslav
              Nebyla? Aha...To pak jo. Když to říkáš ty, tak to musí být pravda. Mimochodem, proč bych nemohl kupovat v obchoďácích? Reklamace tak jako tak, cena stejná jako jinde...Než to koupíš ty? Teď? Ale kdeže...To že si to koupíš za 20 let, to bude levnější, ale ne teď....Srovnáváš opět nesrovnatelné, jako obvykle.
            • Mart9
              1) Stále je to dráž, než to koupím já
              2) V obchoďácích takovou věc nikdy nekoupím
              3) Nebyla
            • Veskoslav
              Až na to, že tahle edice byla například v Tesco za 8990....
  • Coffin.Corner
    Nějak jsem nepochopil proč je ve čtenářském hlasování zastoupený remake System Shocku, když se z celé hry na veřejnosti zatím objevily všeho všudy jen obrázky z první místnosti?
    • A nejde snad o ten lehký remaster jedničky, co vyšel letos?
    • up_er
      nejak jsem nepochopil proc to pises sem?
      • Coffin.Corner
        Pravda, bavit se o nominovaném remaku by bylo asi lepší v díle který se bude věnovat nejlepším sportovním hrám, že...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit