Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavne ze ne Undertale..i když Vědmák 3 ma u me tak 8/10 a rozhodne to moje nejlepší letošní rpg není.
    • Hmm..letošní asi tezko..sakra..proste minulej rok :)
  • Človek by chcel poprosiť o civilizovanú diskusiu - ak sa vám páčila, iná hra, napr. Bloodborne, Pillars of Eternity, atď. ok, každému sa páči niečo iné a to je dobre a mali by sme sa pokúsiť rešpektovať názory druhých a netlačiť nasilu svoje názory..

    Človek vie napísať dôvody, prečo sa mu páčila tá alebo iná hra bez toho, aby musel urážať inú hru a jej fanúšikov, ok?..
    Ja som napríklad nehral Bloodborne, ale istotne verím tomu, že to je vynikajúca hra.. u mňa vyhral Z3 ale nemám žiadne výhrady, ak niekde vyhrá kategóriu RPG 2015 alebo hra roka 2015 Bloodborne.. to isté by mohli aj fanúšikovia iných hier ako Z3, ako taktiež to čakám aj od fanúšikov Z3.. nemôžme obdivovať všetky skvelé RPG hry, ktoré nám dal rok 2015 bez toho aby sa táto diskusia na Games zase zvrhla na nepeknú paródiu diskusie?
    • To mas jako kdybys kdysi na divokem zapade po nekom chtěl at si nikdy nikam nebre naboje a pistoli..nemozne..internet uz je takovy..novodoba verze divokého zapadu.
    • Ne, prostě měl vyhrát Bloodborne a všichni, co si myslí něco jinýho, jsou sr*či! *1*
  • Nečekaně ale zaslouženě. Jestli se nepletu tak DA:I dostalo 9/10 a vyhrálo minulý rok. Toto je o třídu lepší a i přes ten hype to nedopadlo jako Fallout 4, od kterého se čekalo více.
  • Kr.Pa
    Uvidíme, co ještě oznámí pro Zaklínače tento rok, mohly by udělat nějakou online verzi gwentu, popularitu si to udělalo.
    • Tak akýsi online mód či čo to je, už na svete je
  • MalyZeli
    Tak to jsem vubec, ale vuuubec, necekal :)
  • Draken69CZ
    Tak a tady to teprve začne *15*
    • A teď si představ, kdyby to vyhrálo Bloodborne. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit