Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Za mě rozhodně Undertale. Z toho soundtracku jsem měl husí kůži až na... KOSTECH! Nyeh heh heh.
    https://www.youtube.com/watch?v=ijrzwMLd218
    https://www.youtube.com/watch?v=B2jVbSI9H4o
    • to je strašné...
  • Já bych dal Zaklínače 3, ale samozřejmě chápu, že "slovanské etno" se každému nemusí líbit. Tahle kategorie je hodně subjektivní - musela by se předem stanovit nějaká pravidla, co je "nejlepší" soundtrack. Někdo dává, co se mu nejvíc líbí, někdo něco, co ho něčím zaujalo, jiný svůj oblíbený žánr atd.
    • "Tahle kategorie je hodně subjektivní" - kazda kategoria je velmi subjektivna. O tom tieto ankety su.
  • total biscuit měl mnohem zajímavější výběr soundtracků, takže trochu zklamání. ale po přečtení levelu, kde byl o soundtracku k wintorimu syndicate, se to dalo asi trochu čekat.
  • Kde máte Ori and the blind forest? Ostuda tato kategorie... *7*
  • Doufám, že to vyjde exkluzivně na PS4, bylo by škoda vydat to jenom na PC, kde to nikdo hrát nebude
  • největší průseer čekám v DLC, ty opravdu dobré DLC tu nemají ani recenze, takže těžko něco volit...
    • dlc ma taky vlastni kategorii? na tech anketach se kritizuje kde co, ale ze se tim legitimizujou loupezivy praktiky jako remastery a dlc, to nikomu uz ani nevadi *6*
  • Mohl by mi někdo z redakce vysvětlit, proč tam není soundtrack z Witchera 3?
    • tak tohle už je vrchol *7* Co tak prvně dostudovat aspoň základku a pak pokládat dotazy...
      • Jj toho se drž
    • Asi preto ze ho vacsina redakcie nepovazuje za najlepsi
    • protože soundtrack z Witchera 3 je hrozný kýč?
      • wenceslaus
        A proto je tam Fallout 4...
    • sleepless
      Protože se nám zkrátka víc líbily soundtracky uvedené v článku.
      • N0isy
        Jestli někdo nedokáže ocenit soundtrack v Bloodborne, kde je hudba naprosto epická a dává všemu drsnou a temnou atmosféru či fantastické vokály a ambientní tóny při dobrodružství v Zaklínači a radši vybral hudbu ze Sunsetu, kde je song snad jen jeden a zní jako každá druhá písnička z internetového rádia, tak nemá vůbec právo podobné "ankety" vytvářet. Tím myslím celou redakci. Tohle vypadá spíše jako parodie, kde jste se snažili být hrozně "cool" a hipsterští, že jste vybrali něco, co nikdo jiný nezná. Chápu, líbí se vám něco jiného, ale tímto jste si v podstatě předem zkazili i další "Best of", které už nikdo nemůže brát vážně. *16*
        • a ne každá epická hudba má něco navíc, čím by si zasloužila nominaci či výhru. bloodborne jsem si naposlouchal a samozřejmě je to skvělé, ale ničím nevybočuje, neinovuje, jen je to jen další epický spektákl. a právě u syndicate bych čekal něco podobného. tradiční generická hudba akčního rázu. ale autor šel jinudy, změnil stereotyp a připravil velmi barvitý a nápaditý soundtrack.
      • Alespoň už víme kdo je tím cenzorem *3*
        • Každý by měl být sám sobě autocenzorem, taková je doba
        • sleepless
          Moderování diskusí mají na starosti kolegové ze supportu...
  • Táta mi koupil k Vánocům PS4 a proto jsem teď lepší člověk než vy všichni
    • Heil Kája !
    • "Musíte se víc snažit, pane správče."
  • aa 60-tkový bot na plusy mínusy tady zase uřaduje hehe
  • michaliuz18
    ale houbičky, kde je witcher?
    • jakmile toto slyším
      https://www.youtube.com/watch?v=mUCgYaUGdNA
      tak mám chuť vyrvat si všechny vlasy
      • michaliuz18
        posli mi nieco co mas ty rad nech okomentujem :D Hral si vobec witchera? mas k nemu vztah? cital si knihy a hral vsetky 3 hry pripadne stolove hry? Ak nie tak je jasne ze ani hudba ti vela nehovori
      • úžasná skladba
        • viď hned sem si musel zakřepčit po pokoji a udělat pár piruet jak mě to nakoplo *1*
          • Posílám Ti Axii *1* , netušil jsem, že to je bělorusky. Na YT je i text "Nie spliu, nie liažu, na vajnu jedziem" to sedne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit